Altered Carbon(2018-)

ecio94

Domaćin
Poruka
3.220
Altered-Carbon-posters-1-600x889.jpg


Sci fi cyberpunk serija "Digitalni ugljenik" je nastala po romanu Ričarda Morgana, u produkciji Netflix.

Radnja serije se odigrava u 25 veku,gde ljudi nakon što umru imaju mogućnost da svoje misli,sećanja i osećanja prebace u novo telo.Takeši Kovač je poslanik UN-a(Ujedinjenih nacija) i ginuo je mnogo puta,ali njegova poslednja smrt je bila najbolnija.Prebačen u novo telo,uvući će se u gadne probleme.

 
Ako ti se dopada steampunk atmosfera - onda će ti se svideti. Meni je prva sezona isto bila bolja od druge, ali ni druga nije bila toliko loša, bar ne kako sam očekivala čitajući komentare gledaoca. Mislim da se radnja serije dosta razlikuje od knjige (koju nisam čitala) i da je to prilično razočaralo gledaoce. Probaj. :)
 
Ako ti se dopada steampunk atmosfera - onda će ti se svideti. Meni je prva sezona isto bila bolja od druge, ali ni druga nije bila toliko loša, bar ne kako sam očekivala čitajući komentare gledaoca. Mislim da se radnja serije dosta razlikuje od knjige (koju nisam čitala) i da je to prilično razočaralo gledaoce. Probaj. :)
mislis na cyberpunk?
 

Back
Top