Ovako je jedan Čačanin oduvao policajce

Zoran Jov

Elita
Poruka
16.194
Policajci intervenišu iz različitih razloga, a ovako se jedan Čačanin snašao kada je policija pokušala da ga privede bez sudskog naloga.

Na vrata Čačanina Radoša Ivanovića je došla policija zbog verbalnog sukoba sa sekretaricom lokalnog činovnika u MUP-u, da bi ga odveli da da izjavu povodom ovog incidenta.

Opširnije ovde:

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/2...vek-hit-na-jutjubu-sa-vise-od-milion-pregleda

Ovako tzreba postupati sa bahatim policajcima koji ne poštuju PS ili Pravilo službe.
 
Policajci intervenišu iz različitih razloga, a ovako se jedan Čačanin snašao kada je policija pokušala da ga privede bez sudskog naloga.

Na vrata Čačanina Radoša Ivanovića je došla policija zbog verbalnog sukoba sa sekretaricom lokalnog činovnika u MUP-u, da bi ga odveli da da izjavu povodom ovog incidenta.

Opširnije ovde:

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/2...vek-hit-na-jutjubu-sa-vise-od-milion-pregleda

Ovako tzreba postupati sa bahatim policajcima koji ne poštuju PS ili Pravilo službe.

Браво...
 
СТварно је дошло крајње време да МУП ПРОЧИСТИ СВОЈЕ РЕДОВЕ и избаци из службе све оне који имају разне афере и разне "поступке" недостојне Полиције - јер ако ми као грађани тотално изгубимо поверење у Полицију ШТА НАМ ОНДА ПРЕОСТАЈЕ ОСИМ ДА СЕ СВИ САМИ НЕЛЕГАЛНО НАОРУЖАМО У ЦИЉУ САМООДБРАНЕ и да онда дође до хаоса............

Зато јавно треба подржавати честите и професионалне полицајце и тражити од њих да оне који не ваљају најуре из МУПа
 
Kod nas su na odeljenje doveli coveka kog su izmlatili policajci i to samo zato sto se "usudio da komentarise njihovu bahatost"
Dakle ide ova situacija, pandurcine dovode coveka na odeljenje u ocajnom stanju kom su rebra polomili i traze od mene da napisem da se on samopovredio prilikom pada.
Tu je sa njima i njihov sef "vodja sektora" on vec ima pripremljen zapisnik o svemu a ja treba "casom" da im dopunim isti sa svojim parafom i pecatom.
Prvo ih sve izbacujem napolje iz ordinacije ostaje samo pacijent.
Pacijent objasnjava da su ga panduri izmlatili zato sto je komentarisao blokadu saobracaja i totalni haos koju je stranacka bagra napravila da bi mitingasi pickoustog diktatora dosli na gradski trg.Policija je pri tom stajala po strani i posmatrala bahacenje istih a njega su izvukli iz kola jer se gle cuda usudio da ih kritikuje za nastali haos.
Uredno sam izvrsio pregled poslao coveka na snimanje smestio ga na odeljenje intezivne nege sastavio svoj izvestaj i do histerije doveo pandurcine koje su penile i pretile da cu ih upamtiti da bi se sve zavrsilo potezanjem oruzja pretnjama i razbijanjem racunara i stampaca u ordinaciji .
Na sudu su sve negirali ali sam ih matirao iskazima svedoka i snimkom video nadzora trazili su vansudsko poravnjanje izuzece sudije pozivali se na nereseno stambeno pitanje svasta su pokusali ali bezuspeno naravno nepotpkupljiv sam.
Izdejstvovao sam im suspenziju a proces se i dan danas vodi i ja se uredno odazivam na svako sudjenje dok se oni uglavnom ne pojave ,ali ne odustajem teretim ih za citav niz povreda zakona i mog dostojanstva plus svaki put sudu uredno dostavim svoj troskovnik i najskuplju avio kartu koju namerno pazarim pa da vidimo kad popuse kako ce sve to isplatiti.
 
Kod nas su na odeljenje doveli coveka kog su izmlatili policajci i to samo zato sto se "usudio da komentarise njihovu bahatost"
Dakle ide ova situacija, pandurcine dovode coveka na odeljenje u ocajnom stanju kom su rebra polomili i traze od mene da napisem da se on samopovredio prilikom pada.
Tu je sa njima i njihov sef "vodja sektora" on vec ima pripremljen zapisnik o svemu a ja treba "casom" da im dopunim isti sa svojim parafom i pecatom.
Prvo ih sve izbacujem napolje iz ordinacije ostaje samo pacijent.
Pacijent objasnjava da su ga panduri izmlatili zato sto je komentarisao blokadu saobracaja i totalni haos koju je stranacka bagra napravila da bi mitingasi pickoustog diktatora dosli na gradski trg.Policija je pri tom stajala po strani i posmatrala bahacenje istih a njega su izvukli iz kola jer se gle cuda usudio da ih kritikuje za nastali haos.
Uredno sam izvrsio pregled poslao coveka na snimanje smestio ga na odeljenje intezivne nege sastavio svoj izvestaj i do histerije doveo pandurcine koje su penile i pretile da cu ih upamtiti da bi se sve zavrsilo potezanjem oruzja pretnjama i razbijanjem racunara i stampaca u ordinaciji .
Na sudu su sve negirali ali sam ih matirao iskazima svedoka i snimkom video nadzora trazili su vansudsko poravnjanje izuzece sudije pozivali se na nereseno stambeno pitanje svasta su pokusali ali bezuspeno naravno nepotpkupljiv sam.
Izdejstvovao sam im suspenziju a proces se i dan danas vodi i ja se uredno odazivam na svako sudjenje dok se oni uglavnom ne pojave ,ali ne odustajem teretim ih za citav niz povreda zakona i mog dostojanstva plus svaki put sudu uredno dostavim svoj troskovnik i najskuplju avio kartu koju namerno pazarim pa da vidimo kad popuse kako ce sve to isplatiti.

Al si faca jbt.
 
Kod nas su na odeljenje doveli coveka kog su izmlatili policajci i to samo zato sto se "usudio da komentarise njihovu bahatost"
Dakle ide ova situacija, pandurcine dovode coveka na odeljenje u ocajnom stanju kom su rebra polomili i traze od mene da napisem da se on samopovredio prilikom pada.
Tu je sa njima i njihov sef "vodja sektora" on vec ima pripremljen zapisnik o svemu a ja treba "casom" da im dopunim isti sa svojim parafom i pecatom.
Prvo ih sve izbacujem napolje iz ordinacije ostaje samo pacijent.
Pacijent objasnjava da su ga panduri izmlatili zato sto je komentarisao blokadu saobracaja i totalni haos koju je stranacka bagra napravila da bi mitingasi pickoustog diktatora dosli na gradski trg.Policija je pri tom stajala po strani i posmatrala bahacenje istih a njega su izvukli iz kola jer se gle cuda usudio da ih kritikuje za nastali haos.
Uredno sam izvrsio pregled poslao coveka na snimanje smestio ga na odeljenje intezivne nege sastavio svoj izvestaj i do histerije doveo pandurcine koje su penile i pretile da cu ih upamtiti da bi se sve zavrsilo potezanjem oruzja pretnjama i razbijanjem racunara i stampaca u ordinaciji .
Na sudu su sve negirali ali sam ih matirao iskazima svedoka i snimkom video nadzora trazili su vansudsko poravnjanje izuzece sudije pozivali se na nereseno stambeno pitanje svasta su pokusali ali bezuspeno naravno nepotpkupljiv sam.
Izdejstvovao sam im suspenziju a proces se i dan danas vodi i ja se uredno odazivam na svako sudjenje dok se oni uglavnom ne pojave ,ali ne odustajem teretim ih za citav niz povreda zakona i mog dostojanstva plus svaki put sudu uredno dostavim svoj troskovnik i najskuplju avio kartu koju namerno pazarim pa da vidimo kad popuse kako ce sve to isplatiti.

Treba, a treba i pomoci kad tako neko zakaci neke na zub i ne pusta...

- - - - - - - - - -

A treba ih i povezati sa sto vise ljudi...cak je nebitno ako zbog toga pukne stvar, i zataska se, ali ih treba javno povezati...
 
Pazi , skrining u bilo kojoj javnoj organizaciji pokazuje da ima oko 30% ljudi koji su tihi, a radili bi svoj posao.
Takvima vrlo cesto odgovara kad neko digne frku zbog bahatih kolega da se malo spuste uslihtani i povezani sa nacelnicima i ostalim politicki postavljenim osobama.
Ali sami nikad nece nista mrdnuti...

A ima i onih koji dobijaju po usima jer bi da rade onako kako misle da treba a nije protivno propisima..Njih je jako malo 1-5%
Mnogo veci broj su secikese i jajare, dakle sve moze ako se plase...
Ne pricam za policiju, nego za javne ustanove, ali bi trebalo da je u policiji taj procenat jajara manji, zavisi od kriminala u nekoj jedinici teritorije..
Politika tu ebe , a narod blage veze nema...
Znaci skoro po pravilu se smenjuje onaj nacelnik koji je dobro odrzavao nisku stopu kriminaliteta na svojoj teritoriji i tu postavlja necija veza i necije jaje da jajari jer tu nije tesko sticati CV bez neke velike frke...
Sasvim druga prica je dobiti Zemun, Vozdovac, gde a malo zaebes sa ogranicenim mozgom, a vala sve tatine sincine i jajare nisu bas mnogo sa mozgom jaki, iako su jako lukavi, znaci nisu za potcenjivanje, ali cisto iz sebicluka i lukavosti, premazani, a to im ne pomaze da ne naprave neku veliku glupost i problem.
Treba mnogo ociglednih prekrsaja da bi se takav vezara sklonio.
 
A ni on nije kriv,zbog toga ja branim MUP.

Auuu, ala ti je logika....
Bas si na strica....mislim sa tom logikom vise nanosis stetu MUPu nego da si cutao..
On pojedinac, ti branis celu instituciju, argument onima koji kazu da su u MUP povezani kao crevca bez obzira na krivicu ili ne...
MUP je laka para, privilegije i samo izuzetno opasan posao...
Sve to vuce ka kvarenju, pa zato ne treba braniti celu instituciju, nego cistiti cistiti i samo cistiti.
Treba reci samo da za 80% ili cak i 90% pustanja krimosa na slobodu nije kriv MUP vec tuzilastvo , sudstvo i veze u tim institucijama..
 

Back
Top