The Darkness

Jovcica

Zainteresovan član
Poruka
309
Britanski rock bend...sigurno ste svi culi koju pesmu od njih...
Hitovi sa prethodnog albuma Permission To Land - I believe in a thing called love, Love is only a feeling, Growing on me...
Novi album One Way Ticket To Hell...And Back izdali su krajem proslog meseca, da li ste ga culi?
 
njihov frontmen me strasno nervira kao pojava ali mi se svidja sto su NOVI bend koji svira na STARI nacin....zanci ona prava rock distorzija iz 80-ih za razliku od ostalih bljuzgi tipa franc ferdinand coldplay i sl.....
 
Meni se oni jako svidjaju zato sto su pozitivni, pesme nisu teske za slusanje vec nekako skakutave :-D
U pocetku me je nervirao pevac (oh, kad se setim onih njegovih uzasnih trikoa) ali sada mi je ekstra simpatican ;)
Sto se tice novog albuma, preslusala sam ga, svidjaju mi se Hazel eyes, Bald (pesma sa luuudim tekstom!), Is It Just Me, Seemed Like A Good Idea At The Time...
 
Jovcica:
U pocetku me je nervirao pevac (oh, kad se setim onih njegovih uzasnih trikoa) ali sada mi je ekstra simpatican ;)
..

Pa naravno da te nervirao....samo jednom coveku dobro stoje trikoi.....RIP Fredi Merkjuri.....
Al opet njemu je sve dobro stajalo....

A darkness..a ono...nit smrde nit mirishu...
 
Šta ih svi tolko ocrniste? Ok, jesu gayevi, jesu smešni do bola, ali imaju neke dobre "rockachine". Jest da liče na Queen ali su ipak napravili dobar spoj izmedji novog i starog. Doduše ne verujem da bi neko mogao da kaže kako mu je to omiljeni bend, ima mnogo kvalitetnijih.
 

Back
Top