zaplena imovine od bogate sirotinje

Patata Caliente

Buduća legenda
Poruka
29.568
ajmo Vucicu nemoj da budes feget

sudovi i policija ljude izbacuju iz kuce plene im stvari, zbog duga od 20, 30.000 dinara

zivkaju ih "izvrsitelji" ko zna koji i ciji, prete preko telefona

porodice se isutiraju na ulicu bez milosti jer duguju 10.000 dinara za struju

a evo miskovicev sin duguje milijardu

ajmo, na dedinje, da se plene vile, automobili, jahte i ostalo pokucstvo

sta se ceka koji ****** vise

oce li zakoni da se postuju konacno, jednako za sve, ili to vazi samo za siromasnu nejac

d60bb917413525418ca7f5310ad7485a.jpeg
 
Сва та пљачкашка багра васкрснула је у време Ђинђића и осталих паликућа Скупштине. :)


"vaskrsla"?!

a Miskovic je umro, kad, da bi vaskrsao?

- - - - - - - - - -

i koje palikuce skupstine, jel zemunski i surcinski klan, koji je pokrao i stanice policije i njihova skladista oruzja?

jel na njih mislis, na cedo drzavne bezbednosti, koje je Milosevicev Legija sa svojom Pretorijanskom gardom uzdigao na kartu najvaznijeg narko tranzitnog igraca?
 
"vaskrsla"?!
a Miskovic je umro, kad, da bi vaskrsao?
Не прави се луд! Све што су стекли стекли побројани ликови, стечено је приХватизационом ПЉАЧКОМ
у време свеопште пљачке у организацији ДОСманлија.

Богићевић није ни крио своје тесне везе са ЖУТАРАМА, прво је био њихов важан спонзор, а затим
су Жутаре почеле да и њега рекетирају. Нема једног кримоса и пљачкаша са којим Жуто предузеће
није било у "пословним" односима и диловима.
 
Не прави се луд! Све што су стекли стекли побројани ликови, стечено је приХватизационом ПЉАЧКОМ
у време свеопште пљачке у организацији ДОСманлија.

Богићевић није ни крио своје тесне везе са ЖУТАРАМА, прво је био њихов важан спонзор, а затим
су Жутаре почеле да и њега рекетирају. Нема једног кримоса и пљачкаша са којим Жуто предузеће
није било у "пословним" односима и диловима.

:hahaha:

jel znas da su uveli u pravilnik krstarice, ko se naduva lepka, zamoljen je da izbegava forum dok traju halucinacije

dakle, trebao bi da odmoris par sati barem
 
И опет ће, и опет ће... Јер код опозиције не постоји воља да се на политичком тржишту понуди нешто боље и смисленије од онога што Вучић нуди.

pa i kad se pojavi neko drugaciji odmah ga proglase ili za neozbiljnog ili za ludog

a na temi o dekanu sam konstatovao da nije samo vrh kriv, najgori su zauzeli sve nivoe
 
pa i kad se pojavi neko drugaciji odmah ga proglase ili za neozbiljnog ili za ludog

a na temi o dekanu sam konstatovao da nije samo vrh kriv, najgori su zauzeli sve nivoe

Опозиција може као дланом о длан да сруши Вучића, али неће. Исто је било и са опозицијом у време ДОС-а, исто и деведесетих. У Србији се смена власти деси тег кад догори до ноктију. А мени нема много смисла да се шибамо са полицијом по улицама, да отац нечијег детета добије циглу у главу.
 
Не знам зашто се чудите..
Па и ја да сам на месту тих људи са слике , и ја бих грувао паре у ову Власт која нас унесрећује на свим пољима
јер само гладан и несрећан плебс не би могао да ми науди..нахрани тај исти плебс и завршио бих на гиљотини

Сад,пошто свако воли своју главу на својим раменцима епилог је опште познат-минималац и само минималац.
Излаза нема док неко моћан не полуди.
Како да их посвађамо међусобно? :)
 
pa i kad se pojavi neko drugaciji odmah ga proglase ili za neozbiljnog ili za ludog

a na temi o dekanu sam konstatovao da nije samo vrh kriv, najgori su zauzeli sve nivoe

POLITIKA | 02.02.2018

Poverenik: Loš plasman i ocena Srbije - ozbiljno upozorenje



Poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti Rodoljub Šabić danas je povodom objavljivanja svetskog Indeksa vladavine prava, izjavio da generalno loš plasman Srbije, najlošiji plasman u regionu i konkretne nezadovoljavajuće ocene predstavljaju veoma ozbiljno upozorenje.

Srbija je po indeksu demokratije britanskog Ekonomista pala za dva mesta i sada je 66. na listi od 165 zemalja i dve teritorije.

U izveštaju za 2017. godinu Srbija je kao i prethodne godine svrstana u kategoriju "manjkavih demokratija" dok je u domenu slobode medija ocenjena kao "prilično neslobodna".


U saopštenju poverenik je izrazio zabrinutost da bi slika o stanju vladavine prava u Srbij mogla i dodatno biti pogoršana usled nekih od aktivnosti na planu izmena Ustava, zakonodavnom planu i praksi.

Prema povereniku, iako najviše pažnje privlače oštre reakcije stručne javnosti na Nacrt amandmana na Ustav čiji zadatak je bio da obezbede nezavisnost u funkcionisanju pravosudnih organa, a koji su artikulisani tako da bi po oceni struke njihovo usvajanje proizvelo upravo obrnut efektan, pažnju zaslužuju i mnogi drugi problemi.

Poverenik je dodao da je u više navrata upozoravao na brojne probleme u oblasti slobode pristupa informacija i zašite podataka o ličnosti.

Podseća se da je predlog izmena Zakona o slobodnom pristupa informacijama od javnog značaja stavljen u proceduru još 2012, ali ga je nova vlast povukla i da posle više od pet godina nema apsolutno nikakvih rezultata.


"Slično i gore stanje i sa novim zakonom o zaštiti podataka o ličnosti, koji je neophodan. Radna grupa Vlade u tu svrhu formirana, imala je zadatak da okonča svoj posao do sredine 2013, ali izostao je bilo kakav rezultat. I aktuelni Nacrt zakona o kome je upravo okončana javna rasprava je daleko ispod prihvatljivog nivoa" piše u saopštenju.

Poverenik je podsetio da je upozoravao i na to da su predlozi nekih zakona, poput Zakona o odbrani, Zakona o nacionalnom registru DNK, Zakona o BIA u suprotnosti sa demokratskim standardima ljudskih prava, odnosno odredbama Ustava Srbije.

Dodaje se da je poverenik u više navrata upozoravao i Vladu i Skupštinu da se u praksi uspostavlja sistem neodgovornosti "elite" za kršenje zakona, pa se tako prekršajni, a pogotovo krivični postupci najčešće ne pokreću ili se vode tako da izvesno zastarevaju, a u izuzetnim prilikama kad se okončaju sankcije su zanemarljive, nekad gotovo tragikomične.

"S tim u vezi sasvim je u skladu činjenica da je medju svim lošim ocenama na Indeksu vladavine prava ubedljivo najlošija ocena koji je dobila za 'kažnjavanje zvaničnika za zloupotrebe položaja'", naveo je povernik.
 
Јел то неко овдена призива комунизам?:mrgreen:
Јер, само "црвени" тако решавају проблем из наслова...:roll:
У капитализму се "договоре"; то је, ваљда, до сад -јасно.:lol:

Ljudi koji nemaju K ne mogu da sricu ni Komunizam ni Kapitalizam...njima mora Feudalizam.
 
Grci bi prevrnuli Atinu naglavacke.

A šta ja imam sa Grcima i sa komšijom koji duguje 1.200 pa ga izbacuju na ulicu?
Vučić nije plaćao telefon još od SRS-a i jeo vnago kad su ga prozivali
Mogu mislit šta danas sve ne plaća samo da ne bi "načeo od zaslužene plate"
Još će i penziju o narodnu grbinu da dobije i to onu oho-ho-ho

- - - - - - - - - -

Ljudi koji nemaju K ne mogu da sricu ni Komunizam ni Kapitalizam...njima mora Feudalizam.

Moš mislit nije platio i još da se buni?
Pa gde to ima?

Policija da hapsi sve koji misle da se pobune.
A nisu platili...

Prvo da pokažu policiji da su platili sve račune pa onda da se bune ako skup bude dozvoljen

Što bi to bilo lepo odeš u prodavnicu uzeš leba - a ne platiš...

Iebo vas Zoran Djindjić ukratko...

- - - - - - - - - -

(mislim ne tebe lično nego ono kao ljubitelje modernog života a ljakse u duši)

- - - - - - - - - -

Не знам зашто се чудите..
Па и ја да сам на месту тих људи са слике , и ја бих грувао паре у ову Власт која нас унесрећује на свим пољима
јер само гладан и несрећан плебс не би могао да ми науди..нахрани тај исти плебс и завршио бих на гиљотини

Сад,пошто свако воли своју главу на својим раменцима епилог је опште познат-минималац и само минималац.
Излаза нема док неко моћан не полуди.
Како да их посвађамо међусобно? :)

Ne znam buraz...
Ako Adelaida pobedi dobijam 800
Ako bude nerešeno dobijam 800
Ako Perth Glory kojim čudom pobedi (što je u katoličkom fudbalu nemoguće jer su uredjeni) dobijam 1700 + 200 za pogodak
A ako Perth Glory da go a posle toga Adelaida pobedi onda 1000

a uložio 8X100 pa ti vidi sad... koji sam mozak... znači - Bosanci izvinite
:dash:
 
Poslednja izmena:
Nikola Mileusnić (:lol:) i Dino Djulbić postigli po jedan go
Kakva bosanska politika i bakrači
Kad su pare za guzcu - odma se SFRJ bratstvo & jedinstvo

Nema stranog kluba a da u njemu ne igra SFRJ bratski ko da e Tito živ...
a i pola Turske lige smo osvojili...

Tako da molim dokone forumske zamlate zaposlene na mufte da ne jedu projekcije neumorno
jer ni za kuratz niste a i to gde su vas zaposlili Bogu za plakati koliko ste sposobni :rtfm:
 
Još 15 minuta pa da platim račun čim naplatim tikete...

Ono što sam kupio juče od hrane odlažem za sutra pošto uzeh maločas onaj čuveni prazni burek i jednu čašu jogurta,
posle ću jabuku dve... ili da izrendam sa šargarepom?

Državi mora se plati da ne propadne

A to što su "nezakonito bogaćenje" naši protumačili po ko zna koji put pogrešno jer ne znaju engleski
ja ne mogu privatnim izvršnim dželatima da objašnjavam niti ih to zanima obzirom ko im je majka.
Taj zakon je u EU proceduri i odnosi se isključivo na političare.

To vam ko ono u islamu - sunet se radi samo njihovim sveštenicima a ne vernicima,
al ko da je neko pa pročito onu drugu knjigu kako treba dok u Kuuranu ne piše ništa...

- - - - - - - - - -

Otkud ja znam dal se banda dogovorila da sve odradi u prvom poluvremenu
a u drgom da kuliraju odnosno zajebu ako im jave sa klupe da kladža traži promenu rezultata
Ja se zaštitio u svakom slučaju pa mi dosadno... Malo je indikativno 3 gola u prvom poluvremenu a onda se kao umorili
A privatni dželati čekaju kraj utakmice da vide jel ću platim ili ne...
 

Back
Top