zaplena imovine od bogate sirotinje

to i ja pitam

zasto on moze da duguje milijardu

zasto na 100 miliona nisu vec poceli da plene

sto su mu dozvolili da duguje jos 1000% preko toga

mogu da iz kuca izbacuju sirotinju koja iovako nema kako da se brani, a drzavne tajkune jok!
nije mi vise ni cudno sto se 90% ljudi u srbiji gade na kapitalizam, kada smo uzeli sve najgore karakteristike a one najbolje ostavili
 
ne gade se ljudi na kapitalizam

nego na lopovske fukare na vlasti, i lopovske fukare koja glumi kapitaliste

a najvise se ljudi gade na simbiozu te dve lopovske fukare

slazem se ja sa tobom, ali nisi ti mene shvatio
prosecan srbin nije u stanju da kaze "ja volim kapitalizam", iako ga neretko konzumira
jer kad mu spomenes kapitalizam, privatno vlasnistvo, manje poreza za bogate, njemu na pamet padnu upravo ovakvi slucajevi
i ne moze niko da ocekuje da ce narod prestati da se tako ponasa cim im se ovo servira svaki dan
 
Јел то неко овдена призива комунизам?:mrgreen:
Јер, само "црвени" тако решавају проблем из наслова...:roll:
У капитализму се "договоре"; то је, ваљда, до сад -јасно.:lol:

a sto ih bre , podsecas na .......crvene

sada ima paljba na tebe4 , da su crveni krivi za sve, rasprodaje

Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku Роло Томази.

- - - - - - - - - -

Ljudi koji nemaju K ne mogu da sricu ni Komunizam ni Kapitalizam...njima mora Feudalizam.

jok vala , nikako , nemoj tako

oni su se vratili u ROBOVLASNICKO DRUSTVO

nista nije njihovo , ma ni zivoti nisu...
 
slazem se ja sa tobom, ali nisi ti mene shvatio
prosecan srbin nije u stanju da kaze "ja volim kapitalizam", iako ga neretko konzumira
jer kad mu spomenes kapitalizam, privatno vlasnistvo, manje poreza za bogate, njemu na pamet padnu upravo ovakvi slucajevi
i ne moze niko da ocekuje da ce narod prestati da se tako ponasa cim im se ovo servira svaki dan

dok ne ukapiraju da je kapitalizam sjajna stvar

zaposlis njih 10 , ili vise , das im posao i oni ti zaradjuju
 

Back
Top