Zurke i klinkice

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.571
Sta mislite o tome do kada neko treba da bude u fazonu zurki, izlazaka i takvog drustvenog prometa?

Povezimo to i sa promiskuitetnim ili obavezujucim zabavljanjem kakogod...

Licno, nesto razmisljam ponovo da se bacim u promet zurki i klinkica jer kao treba to da se radi :roll:, mada sam ja vise za mirniji i povuceniji zivot itd.

Vas pogled na ovo?
 
Pa mora da povezuje sa promiskuitetom, jer vazi pravilo nista pre mraka...

Tj danas je ljubav ono sto se desava kad je seks dobar...
Ako je takvo vecinsko posmatranje, a istovremeno ih majke uce da je seks potreba, nema tu izlazak pa da ne bude ulazak...full zabava...
Sta je ona gora od njene mame...
 
Sta mislite o tome do kada neko treba da bude u fazonu zurki, izlazaka i takvog drustvenog prometa?

Povezimo to i sa promiskuitetnim ili obavezujucim zabavljanjem kakogod...

Licno, nesto razmisljam ponovo da se bacim u promet zurki i klinkica jer kao treba to da se radi :roll:, mada sam ja vise za mirniji i povuceniji zivot itd.

Vas pogled na ovo?


do sad si postio, a sad bi malo da se omrsiš...da nisi zakasnio, hm ?

- - - - - - - - - -

Pa mora da povezuje sa promiskuitetom, jer vazi pravilo nista pre mraka...

Tj danas je ljubav ono sto se desava kad je seks dobar...
Ako je takvo vecinsko posmatranje, a istovremeno ih majke uce da je seks potreba, nema tu izlazak pa da ne bude ulazak...full zabava...
Sta je ona gora od njene mame...


mda, opleti po devojkama, a ti si, inače, majka ma pa znaš čemu majke uče ćerke?
a čemu očevi uče svoje sinove ? u čemu je razlika ?

povraća mi se
 
Sta mislite o tome do kada neko treba da bude u fazonu zurki, izlazaka i takvog drustvenog prometa?

Povezimo to i sa promiskuitetnim ili obavezujucim zabavljanjem kakogod...

Licno, nesto razmisljam ponovo da se bacim u promet zurki i klinkica jer kao treba to da se radi :roll:, mada sam ja vise za mirniji i povuceniji zivot itd.

Vas pogled na ovo?

Drzi se ti mirnijeg zivota.
 
Sta mislite o tome do kada neko treba da bude u fazonu zurki, izlazaka i takvog drustvenog prometa?

Povezimo to i sa promiskuitetnim ili obavezujucim zabavljanjem kakogod...

Licno, nesto razmisljam ponovo da se bacim u promet zurki i klinkica jer kao treba to da se radi :roll:, mada sam ja vise za mirniji i povuceniji zivot itd.

Vas pogled na ovo?

Poželjno je da se ide među klinkice, pa se osećaš onako kao frajer. One klinkice, a ti pametan i prevejan, baš si kul. To što ti se klinkce smeju iza leđa je samo nebitan detalj :lol:
 
Sta mislite o tome do kada neko treba da bude u fazonu zurki, izlazaka i takvog drustvenog prometa?

Povezimo to i sa promiskuitetnim ili obavezujucim zabavljanjem kakogod...

Licno, nesto razmisljam ponovo da se bacim u promet zurki i klinkica jer kao treba to da se radi :roll:, mada sam ja vise za mirniji i povuceniji zivot itd.

Vas pogled na ovo?

Dok mozes da bancis celu noc i da ti ujutro nije nista, da te ne muci mamurluk, glava, kolena...

Racunam do 26 max, do tada te drzava finansira da studiras, posle toga vise nece.
A i tada je vec vreme kada treba da se trazi posao i da se stice nesto za starost.
 
Ja sam sa 16 upala u sodomske izlaske u centar grada i klubove jer je drustvo iz kraja krenulo u tom pravcu. To je srecom trajalo mozda godinu dana, pa sam bistrom glavom uspela da se izvucem i ne kresnem. Onda je pocela srednja skola i drugo drustvo, smaranje.
 
Ma sve nevinasca....
Samo da ne bude nesporazuma, ima osoba koje znaju sta bi mogle a sta ne bi mogle...ali to je 1 u 100.000 , nije vise...
Ostalo proba i padne par puta, pa racuna nije se ni desilo ako se desilo par puta, pala pa naucila...

Sto bas i nije tacno, ali Srbija je Srbija, pa se svi lazu masovno...
Laz se moze otkriti skoro nepogresivo, ali ne onako kako ljudi to rade , a to je javno ga uhvate pa opletu...
Mene kad neko optuzuje za nesto sto nisam uradio, dodje mi da se smejem, a ne da se ljutim...
Ili da cutim, ali nikako da se ljutim i bunim...
A ima takvih puno...
Ali se mnogo bolje otkriva sta ko radi, kad gledas ono sto oni ne primecuju a potpis je onoga sto im je receno ili ono kako su uceni...

Predatorska logika lova na musice....ne gadjas rukom muvu tamo gde je, nego gde mislis da ce krenuti da leti pa da ti uleti u ruku...tu se vidi dobra procena njenog iskustvenog od strane tebe i predikcija onda nije samo predikcija nego i dokaz mnogih stvari....da muva ima oci, da ima dobre reflekse, da moze da leti i slicno...
Ako nesto od toga fali, zamah ruke ce omasiti u muva nece biti ulovljena....

- - - - - - - - - -

A cesto se desi i blef nasilje...to je ono , a pa ribo ne mozes odavde, dok ne odradis voznju kuci ili tako nesto...ima toga cesto...
Ima kad promiskuitetne ribe nedeljom posle lude subote sabiraju da li da prijavljuju silovanje jer su pustene iz gajbe gde su dobrovoljno dosle tek oko 15h posle drndanja ili cak i redaljke...
 
Sta mislite o tome do kada neko treba da bude u fazonu zurki, izlazaka i takvog drustvenog prometa?

Povezimo to i sa promiskuitetnim ili obavezujucim zabavljanjem kakogod...

Licno, nesto razmisljam ponovo da se bacim u promet zurki i klinkica jer kao treba to da se radi :roll:, mada sam ja vise za mirniji i povuceniji zivot itd.

Vas pogled na ovo?

27, 28 god
pritom imam na umu ovo "klinkice"
ako nema klinkica nego ozbiljnih ženadi onda može i duže
 
Sta mislite o tome do kada neko treba da bude u fazonu zurki, izlazaka i takvog drustvenog prometa?

Povezimo to i sa promiskuitetnim ili obavezujucim zabavljanjem kakogod...

Licno, nesto razmisljam ponovo da se bacim u promet zurki i klinkica jer kao treba to da se radi :roll:, mada sam ja vise za mirniji i povuceniji zivot itd.

Vas pogled na ovo?
Meni se čini da bi ti malo omastio brk i nas tražiš za dopuštenje. :D
Iju, sine. Možeš ići!
 
Steta...
Bas me je jedan tip ima 31 godinu obavestio da je letos naleteo na omladinsku nudisticku plazu na Jadranu...znaci dozvoljen ulaz samo uz dokaz da imas izmedju 14-26 godina...
Znajuci u proseku kako to izgleda, a znajuci kako izgleda na nudistickim plazama ovako, to bi bio mali raj za voajere...

Covek je ubedjen da bih nekako uspeo da smutim da udjem, ali ja ne bih ni pokusavao, treba pustiti zasticen sexosistem da egzistira...
 
Sta mislite o tome do kada neko treba da bude u fazonu zurki, izlazaka i takvog drustvenog prometa?

Povezimo to i sa promiskuitetnim ili obavezujucim zabavljanjem kakogod...

Licno, nesto razmisljam ponovo da se bacim u promet zurki i klinkica jer kao treba to da se radi :roll:, mada sam ja vise za mirniji i povuceniji zivot itd.

Vas pogled na ovo?

Mozes ici na zurkice i kad imas 40 godina, ali da na tim zurkicama budu priblizno tvoje generacije.
Malo je van pameti da neko sa npr 30 godina ide na zurke gde su 18-o godisnjaci.
Npr. u engleskoj je to precizno odradjeno- klubovi su osmiljeni po generacijama, pa se tacno zna ko gde ide i gde mu prilici.
Nesto normalno i od engleza:malav:
 

Back
Top