Incident tokom izlaganja ambasadora u Nišu narod vikao: "Ubice americke" "Ne u NATO"!

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.109
Incident tokom izlaganja ambasadora SAD u Nišu: "Ubice", "NE U NATO", "Kosovo je Srbija"!


Niš -- Tokom izlaganja ambasadora SAD Kajla Skota u Nišu nezadovoljni građanin bacio letke na kojima je pisalo “Ne u NATO” i vikao “ubice” i “Kosovo je Srbija”.

19822545605a74566529977240813799_v4_big.jpg


Incident se dogodio u zgradi niškog Univerziteta, građanin je letke bacio sa balkona, a salu je napustio uz pratnju policije.

Ambasador Skot u Nišu govori na temu “Pogrešno razumevanje politike SAD u Srbiji”, a pre toga je posetio i niški Elektronski fakultet.

“Južne vesti” navode da je ambasador SAD i pored povika i bačenog materijala “skoro nesmetano nastavio svoje izlaganje”.

Skot je u Nišu izjavio da su neistiniti mitovi o Americi koje, kako je naveo, plasiraju pojedini tabloidi u Srbiji, postali toliko brojni da je srpski narod "počeo da veruje u njih".

"Ukoliko biste čitali tabloide svakog dana, pomislili biste da Amerika hoće samo zlo Srbiji, da je Amerika neprijatelj Srbiji, da hoće haos u Srbiji i rat na Balkanu. Sve su to samo gluposti", izjavio je Skot nakon obilaska Elektronskog fakulteta u Nišu.

Ambasador je dodao da je politika SAD bazirana na tome da Srbija bude stabilna i jaka država, koja daje svoj doprinos stabilnosti čitavog regiona.


Rece americki ambasador SKOT i ostade ziv. Evo ja mu verujem da neki tabloidi lazu a verovatno sam sanjao da mi je amerika i nato unistavala 78 dana moju zemlju Srbiju i ubijali neduzne ljude na svojim radnim mestima i u svojim domovima. Verovatno lazu i da americke vojne snage okupiraju nase Kosovo i Metohiju i imaju na njemu dve vojne baze - jednu pored Urosevca i drugu pored Leposavica. Dokle bre vise SKOTE?

"Hvala vam" Skote, Milosrdno na Milosrdnom andjelu i kasetnim bombama po Nisu..
 
I inace,moze Vucic ili bilo ko da potpise pristupanje NATO svaki dan, a posle ce samo jednom u nekom prolazu kroz Nish i okolinu da dobije iznenadjenje....
A nisu radikalisti nikakvi, znaci ni opsednuti osvetom nisu, ali ima ih raznih i to je u izdajnickoj atmosferi sirom Srbije bolje nego biti slizan i ulizan...

- - - - - - - - - -

i sace govna naprednjacka da kazu nije to narod nego opozicija

Ne, narod je....
Tu nema nikakve sumnje, steta samo ako budu kaznili tog jednog a mnogo je onih koji bi uradili da su znali gde i kad...

- - - - - - - - - -

Inace kasetne bombe su bacane na Nis i iz jednog jednostavnog razloga sto je 95% muskog stanovnistva bilo mobilisano i oko ili na Kosovu, pa kao prikaz eto vam sad od strane USA...
 
Bravo za narod.
Ako nas on ne izvuče neće niko.
A, još da ima hrabrog, odlučnog i poštenog vođu,
čudo bi napravio !

Tu je snaga,, fali kompas !

Taj sam Grofe, narod bih prvo usmerio na Beograd da njega prvo oslobodimo i bandu antisrpsku pohapsimo pa se tek onda obracunao sa lokalnim prknoduvacima....
 
Tog 7. maja 1999 godine americki zlikovci ubici i fasiste gadjali su sam centar grada Nisa - Glavnu Pijacu i Klinicki centar.

U Nisu i okolini je poginulo tj ubijeno od strane americkog okupatora i fasista 56 gradjana Nisa, 56 civila neduznih ljudi . Preko 200 je tesko ranjeno.

Studentkinja Ljiljana Spasic, studirala je medicinu. Bila je u 26 godini zivota, a imala je dete, tj bila je u sedmom mesecu trudnoce.

Preko 120 objekata je unisteno a preko 3000 osteceno od strane americke fasisticke soldateske.

I UBICA SKOT , ima hrabrosti da se pojavljuje na mestu zlocina da nam prica "nemojte da verujete svojim ocima verujte meni"

ZLIKOVAC

79 DECAKA I DEVOJCICA JE 1999 GODINE U SRBIJI UBIO AMERIKANAC NATO OKUPATOR!

ZAPAMTITE I NE ZABORAVITE NIKADA!
 
Poslednja izmena:
Nerazumevanje je u tome sto mi ne shvatamo njihivu percepciju zla.

On misli-nismo imali nameru da istrebimo poslednjeg Srbina pre nego sto bi smo silovali i ubili i poslednju Srpkinju te da ugasimo drzavu Srbiju vec smo vas samo malo ubijali,oteli vam novac,porobili i bombardovali sto spada u njihovu poslovnu strategiju,te se covek cudi sta je s' nama.

Za njih je bombardovanje ikoga isto sto i za Srbina kad slaze gazdu da nije zakasnio na posao.
 
Nerazumevanje je u tome sto mi ne shvatamo njihivu percepciju zla.

On misli-nismo imali nameru da istrebimo poslednjeg Srbina pre nego sto bi smo silovali i ubili i poslednju Srpkinju te da ugasimo drzavu Srbiju vec smo vas samo malo ubijali,oteli vam novac,porobili i bombardovali sto spada u njihovu poslovnu strategiju,te se covek cudi sta je s' nama.

Za njih je bombardovanje ikoga isto sto i za Srbina kad slaze gazdu da nije zakasnio na posao.

interesantno.
 
Nije covek napao licno nikog. Тo sto je uzviknuo da su Аmeri ubice - jesu, da Srbija nece u NATO - nece, i da je Kosovo=Srbija - jeste! Mogu da ga gone politicki, ali njegov stav prema Аmerima niko ne moze osuditi... samo Skot-ovi Аmeri....

:ok::ok::ok:............браво на коментару !!!
 
Poslednja izmena:
па у томе и јесте проблем. Само ојађени беже у США. Да нису США изазвали рат Срби би лепо живели у Србији. него неће да оставе мале народе на миру ради пљачке. Лепо им је рекао Др Мугабе:Само нас оставите на миру, немојте да нам помажете и биће много боље.
Тако и овај Скот, није то ни да му је образ као ђон, него је то њихова политика да те користе до последње ставке.
 
Milion Srba u Americi ce za 10 godina dostici 2 miliona.

Najjaca srpska dijaspora.

Work and Travel u nezapamcenoj ekspanziji medju studentima.

Kalifornija i Cikago veliki centri srpske dijaspore, odmah posle toga Austrija i Nemacka.

Srbi zele biti populus Americanus i Germanicus.

ti budi

Vecina Srba nece

Zato zivimo u Srbiji i mrzimo Ameriku kao najvece svetsko zlo
 

Back
Top