BILJANA PLAVŠIĆ: Milošević i Karadžić su mnoge pobili!

sveznadar

Veoma poznat
Poruka
13.783
http://www.kurir.rs/vesti/politika/...ic-i-karadzic-su-mnoge-pobili-hteli-su-i-meneEKSKLUZIVNO! ŠOKANTNE TVRDNJE BILJANE PLAVŠIĆ: Milošević i Karadžić su mnoge pobili! Hteli su i mene ČITAJTE U KURIRU
Politika 01.02.2018. 22:52h
Nije im uspelo da me ubiju, ali neke nesretne ljude su uspeli da likvidiraju samo zato što nisu hteli da ih slušaju, priča bivša šefica RS


Bivša predsednica Republike Srpske Biljana Plavšić otkrila je da je krajem devedesetih jedva ostala živa, jer je njen prethodnik na tom mestu Radovan Karadžić hteo da je ubije! Takođe, otkriva da ju je Karadžić čak i hapsio jednom prilikom, i to u dogovoru s predsednikom SRJ Slobodanom Miloševićem.

- O tome da je postojao plan da budem ubijena je pre nekoliko dana pričao i nekadašnji ministar policije Tomo Kovač. Bila su tada dva-tri pokušaja. Kovač je kazao da je u to vreme razgovarao s čovekom koji je to trebalo da uradi, te da je uspeo da ga odgovori. Inače, ja sam tada viđala čoveka koji se motao oko kuće u kojoj sam stanovala u Banjaluci. Ne znam kako sam živa ostala, zaista ne znam - priča Plavšićeva za Kurir.

Kompletnu ispovest Biljane Plavšić možete pročitati u štampanom izdanju KURIRA.

1394543_01_ff.jpg
foto: Kurir
Kurir / Boban Karović

Foto: Profimedia, EPA, Dragana Udovičić
Autor: Foto: Profimedia, Foto: Dragana Udovičić, Foto: EPA


Баба би хтела нешто да каже.........?
 
Plavsicka se odmetnula i otvoreno krenula da radi za zapadnjake
Zena je tesko dusevno bolesna Ameri se je produbili paranoju i ubjedili je da tvrdolinijasi zele da je ubiju iako su je postavili za predsjednicu RS 1996
Bila je oruzije u rukama zapadnjaka koji su manipulisuci sa Plavcickom u RS sproveli takozvane demokratske promjene u RS i od tada je krenuo kolpas RS u svakom smislu i reintegracija u BIH
 
Za Karadzića baš niko od njegovih prijatelja i poznanika pre rata , boraca VRS , najbližih saradnika nema nijedne reči hvale za njegove ljudske kvalitete , dovoljno je samo čitati Mladićevo mišljenje o njemu ,da ne govorim o Miloševiću koji je celu tu ekipu sa Pala zvao manijacima i ludacima , a drugarica Marković u svojim čuvenim tekstovima dnevnicima u Dugi je još živopisnije epitete koristila .
 
Oni su bili zadrti nacionalisti,na zapadu su ih zvali tvrdolinijasi,uglavnom su svi bili cetnickog porijekla.RS nebi nikad bila stvorena da oni nisu bili toliko tvrdi
Kradzic je uzivao veliko povjerenje u narodu ali neprijateljska zapadna propaganda je radila posao i unosila smutnju narocito tokom 1997 i takozvanih demokratskih promjena u RS
Nato je tenkovima i pjesadijom otvoreno napao policiju RS i krenuo da zauzma policijske stanice i tv releje,gasi signal srpske televizije i pusta signal nove srpske tv koju su oni oformili a koja je vascjeli dan kriminalizovala tvrdolinijase tako je doslo do razdora u RS a cak su Srbi krenuli da pucaju na Srbe i zamalo nije doslo do vecih ratnih sukoba
 
Ne budali.
Vrlo dobro znaš na šta ja mislim.
Na režim.
A, oni su tada bili na čelu rih režima !
I nije bilo "krupnijih" ubistava bez njihove dozvole.

"Grofe" не лоопетај! Читај Пиргавце шта о тим дешавањима данас пишу и причају,
и биће ти све јасно око "крупнијих" убистава, одмах ћеш дати отказ у форумском
клубу музичара на там-там бубњевима! ;)

- - - - - - - - - -

Шта ли ће на ово изјавити Слињослав Лажањски???
Насмејаће се вама јајарама, Коњисаве. ;)
 
Baba je sama bila najviše za takve akcije; Šešelja je bilo sramota od nje kolika je bila šovinistkinja.

Takvi obično tako i krenu; u teška vremena se najviše ističu, a u neka druga vremena prelaze u druge ekstreme.

Mada nije ništa preterano šokantno rekla; postoji dosta indicija da je mogao biti umešan Milošević u različita politička ubistva. A to je nešto što ne bi trebalo nikog ni da šokira.
 
"Grofe" не лоопетај! Читај Пиргавце шта о тим дешавањима данас пишу и причају,
и биће ти све јасно око "крупнијих" убистава, одмах ћеш дати отказ у форумском
клубу музичара на там-там бубњевима! ;)

Da me malko trzneš,
naime - cimneš !?
Sa svojim teorijama !
Ne shvataj ništa lićno, više osobno...
 
Baba je sama bila najviše za takve akcije; Šešelja je bilo sramota od nje kolika je bila šovinistkinja.

Takvi obično tako i krenu; u teška vremena se najviše ističu, a u neka druga vremena prelaze u druge ekstreme.

Mada nije ništa preterano šokantno rekla; postoji dosta indicija da je mogao biti umešan Milošević u različita politička ubistva. A to je nešto što ne bi trebalo nikog ni da šokira.

Možeš li citirati neku njenu "patrijotsku" izjavu naspram koje se Karmelo Šešelj i Rašo NATO sendvičar nikad ne bi sjetili?
 
Baba je sama bila najviše za takve akcije; Šešelja je bilo sramota od nje kolika je bila šovinistkinja.

Takvi obično tako i krenu; u teška vremena se najviše ističu, a u neka druga vremena prelaze u druge ekstreme.
Mada nije ništa preterano šokantno rekla; postoji dosta indicija da je mogao biti umešan Milošević u različita politička ubistva. A to je nešto što ne bi trebalo nikog ni da šokira.
Ово је жива истина, али медијским говедима из "Курчира" је потребна ексклузива за

за своју полуписмену читалачку публику, ПИЛЕЋЕГ памћења.
 
Ово је жива истина, али медијским говедима из "Курчира" је потребна ексклузива за

за своју полуписмену читалачку публику, ПИЛЕЋЕГ памћења.

- Bombardujte Srbiju dok ja ne uzjašim
- Kawlobag Kawlovac Ogulin Viwovitica
- Neće bit ni jednog muslimana bolan
- Srbija nije u ratu

ne sećam se Biljke? :think:
 
"Grofe" не лоопетај! Читај Пиргавце шта о тим дешавањима данас пишу и причају,
и биће ти све јасно око "крупнијих" убистава, одмах ћеш дати отказ у форумском
клубу музичара на там-там бубњевима! ;)

- - - - - - - - - -


Насмејаће се вама јајарама, Коњисаве. ;)


Oн је иовако страшно али страшно смешан лик-тип
и страшно подсећа на дежурне смешне ликове-типове
који воле много да све поистовећују са менажеријом
(психолошка пројекција, јер се особа на дневном нивоу неколико пута индентификује
са разним припадницима менажерије, заправо гледа на свет очима менажерије)
чим им зафале аргументи и чињенице којима је највећи животни успех
када су добили пластифицирану чланску карту СПС-а/ЈУЛ-а
и једном месечно бонове за бензин које су несметано могли да искорите
на бензиској пупи Југопетрола у улици Чарла Чаплина,
 
http://www.kurir.rs/vesti/politika/...ic-i-karadzic-su-mnoge-pobili-hteli-su-i-meneEKSKLUZIVNO! ŠOKANTNE TVRDNJE BILJANE PLAVŠIĆ: Milošević i Karadžić su mnoge pobili! Hteli su i mene ČITAJTE U KURIRU
Politika 01.02.2018. 22:52h
Nije im uspelo da me ubiju, ali neke nesretne ljude su uspeli da likvidiraju samo zato što nisu hteli da ih slušaju, priča bivša šefica RS

Za Slobu-trivijalno (v. Stambolića).

Za Karadžića- teško, on nije osumnjičen ni u kuloarima za takve stvari.

Običan novinski senzacionalizam.
 

Back
Top