Ugovorena švaleracija

gost 388309

Poznat
Poruka
7.764
Kako minuti odmicu moja tema o ugovorenim brakovima dozivljava fijsko poput madjarice u berlinu
Ghelyon.gif

Resio sam da otvorim diskusiju o ugovorenoj svaleraciji
tooth.gif

Dakle, sa kime, gde, kako, sa cime ( :malav: ) ?

Jbt sve moguce i nemoguce tematike sam vam otvorio, i posle vam ne valjaju moderatori:p
 
Hm...evo, ja jos uvek trazim "svalere" za neke drugarice po Srbiji, koje ne mogu da nadju adekvatne, pa se niko jos uvek, ne javlja. Ne znam sta je sa narodom, sve, kao, neki vajni yebatchi, a ovamo nigde nikog.... :think:

Ja redovno odbijam da budem svaler.
To je za one bez mozga i bez integriteta...za picopacenike a takvih ima koliko volis.
Sa druge strane, zena koje mogu da zadrze nepicopacenike u Srbiji skoro da i nema....
 
Ja redovno odbijam da budem svaler.
To je za one bez mozga i bez integriteta...za picopacenike a takvih ima koliko volis.
Sa druge strane, zena koje mogu da zadrze nepicopacenike u Srbiji skoro da i nema....

A kako odbijaš? Mislim, gde?
Pozvoni ti telefon, "dobar dan", "dobar dan", "drugarica mi dala Vaš broj, da li biste mi bili švaler?", "žao mi je, moraću da Vas odbijem", "hvala, doviđenja"...
Tako ja zamišljam kad to pročitam... :aha:
 
Poslednja izmena:
taman ti se uklapa tema sa ugovorenim brakom, nakon ugovorenog braka verovatno ide ugovorena švaleracija, prvo se veća na plemenskom savezu, onda poglavica neki đed ili prađed uperi štapom u neku adekvatnu komšinicu i floop! eto gaa
što bi se sam čovek mučio, kad ima pametnijih da odluče treba li žena, muž, švalerka..:mrgreen:

- - - - - - - - - -

ili je to neka druga vrsta švaleracije?
 
E moj ti...nije to kao nekad, u socijali....pa svi slobodni u dushi.....
Sad sve puno patologije...

A lako ulaze u patolosko, a posle nose, pa cesto ispliva...

Danas je najbolja reklama kad kaze neko ebe se kao cobanica....dodjes zadignes i uzivas kao i ona...a posle ti ne nalazi ni manu ni plus...
 

Back
Top