Koji sokovnik kupiti?

Someonex2000

Obećava
Poruka
68
Treba uskoro da kupim sokovnik, recimo da mi je budzet do negde max 25.000 dinara pa me zanima sta mi vi preporucujete? Nesto sam malo istrazivao i video da postoje dva tipa sokovnika sa centrifugalnim i hladnim cedjenjem. Centrifugalno radi na principu velikog broja obrtaja, motor se greje i navodno se unistavaju nutritivne vrednosti, sto mi i donekle deluje realno jer se vitamin C unistava na 37 stepeni. Hladno cedjenje radi na principu malog broja obrtaja i na taj nacin se sacuvaju sve nutritivne vrednosti, dobije vise soka i moze duze da stoji.
 
DelimanoFusionJuicer_27562642.jpg


Delimano Fusion Juicer
 
Ima po gradu prodaju sve vise cedjene sokove, ja bih video na par mesta sta koriste

Mogao bih to uraditi, al mi se cini da njima nije bitno da li ce svi sastojci ostati ostati u soku, vec da iscede sok i prodaju ga. Svakako hvala na predlogu :)

- - - - - - - - - -

DelimanoFusionJuicer_27562642.jpg


Delimano Fusion Juicer

Na e-ponudi pise da nije dostupan ni u jednoj radnji. Koliko ga dugo koristite, kako ste zadovoljni, koliko ste ga platili ?
 
Mogao bih to uraditi, al mi se cini da njima nije bitno da li ce svi sastojci ostati ostati u soku, vec da iscede sok i prodaju ga. Svakako hvala na predlogu :)

- - - - - - - - - -



Na e-ponudi pise da nije dostupan ni u jednoj radnji. Koliko ga dugo koristite, kako ste zadovoljni, koliko ste ga platili ?

Naprotiv njima je samo bitno da sto vise iscede a manje bace,posto je i obim posla i habanja u pitanju moraju imati pouzdan aparat,a ne kao kucni koji bi se pregrejavao i kvario
 
Skoro sam uzela neki blender sa preko 1000 w i nece da samelje urme u sejk, cak ostaju komadi od pomorandze. Pre njega sam imala plastican filipsov blender/sokovnik od 300-400w, uzet oko 2001. godine i mleo je sve savrseno do kraja veka. Kad god pomislim na tehniku, ne kupuje mi se nista novo, sa programiranim vekom riknjavanja. Cak bih volela da nadjem frizider iz 60ih za sebe, jer vec jedan imamo na vikendici koji je u funkciji.
 
Realno, oljustis voce, pojedes.

Ako ti bas, bas treba, onda nikako nemoj sokovnik koji secka, vec samo sokovnik koji gnjeci voce.

Fora je sto je razlika u ceni ogromna, ide i do 1000%. Sokovnik koji secka ako uzmes da je, sta znam, 2000 din, onda je sokovnik koji gnjeci oko 22.000 din.
 

Back
Top