47 odsto školske dece u Nemačkoj - muslimani

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zoran Jov

Elita
Poruka
16.194
Nemački državni zavod za statistiku objavio je rezulate novog “mikrocenzusa” (delimičnog popisa na osnovu koga se interpoliraju podaci za celokupno stanovništvo) za 2016. godinu.

U grupi predškolske dece (0-6 godina) krajem 2016. godine bilo je 59% sa “migracionim kontekstom” (sama deca ili bar jedan od roditelja nisu Nemci i nisu rođeni u Nemačkoj).

Istovremeno, roditelji 47% odsto predškolske dece su islamske veroispovesti.

Statistika po zemlji porekla predškolske dece u Nemačkoj:

41% Nemačka
22% Turska
8% Sirija
3% Irak
4% Afganistan
3% Eritreja
2% Somalija
2% Poljska
2% Etiopija
2% Kosovo
1% Italija
1% Pakistan
1% Kina
9% druge države

Prosečan broj rođene dece po ženi u fertilnom dobu kod žena sa nemačkim poreklom iznosi 1,21. Kod žena poreklom iz Turske 3,87. Iz Sirije 4,43. Iz Afganistana 5,12. Iz Somalije 5,82.

Evropa će za manje od pola veka biti muslimanski kntinent. Pariz, Berlin i Beč, kao i svi veći gradovi u tom “trouglu”,su arapski gradovi. U metroima mnogih velegradova na zapadu moja supruga i ja bili smo često jedini belci u vozu.

Pitanje je vremena kad će se raširiti na istok, a i kod nas su počeleda dolaze kojekakve izbeglice - muškarci bez žena i dece. Ovo su prve izbeglice muškarci, bez žena i dece u poznatoj istoriji. Nekada su muškarci ratovali a njihove žene i deca bili izbeglice. Ovo su sve jihad ratnici koji čekaju signal...

No comment.
 
U velikim gradovima je još gore - podaci za 2016. godinu za isti uzrast (0-6 godina), bez izbeglica (koji imaju najveći broj novorođene dece po ženi):

Anteil der bis zu 6 jährigen Kinder mit Migrationshintergrund (ohne Flüchtlinge)...

Quelle: Statistische Ämter Bund/Länder, “Bevölkerung nach Migrationsstatus regional”...

Hamburg 48,94 %
Hannover 46,67 %
Bremen 57,58 %
Berlin 43,83 %
Duisburg 57,14 %
Dortmund 53,33 %,
Köln 50,98 %
Düsseldorf 50,00 %
Essen 50,00 %
Darmstadt 52,76 %
Stuttgart 56,67 %
Nürnberg 51,85 %
München 58,44 %
Augsburg 61,54 %
Frankfurt 75,61 %

- - - - - - - - - -

Osnovna škola u Frankfurtu - po rečima direktorke u zavisnosti od odeljenja 90 do 100% (!) učenika su stranci:

Ovde više Nemcima nema opstanka.
 
Migranata ima zvanično preko 22% (18,6 miliona početkom 2016. godine).

Izveštaj državnog zavoda za statistiku sa tim podatkom:
https://www.destatis.de/DE/PresseService/Presse/Pressemitteilungen/2017/08/PD17_261_12511.html

Međutim, muslimani imaju mnogo više dece, tako da svako godište među novorođenom decom ima sve više muslimana, a sve manje Nemaca i ostalih belih ljudi.

Stanovništvo grada Frankfurt zvanično u 2015. godini je imalo 51,5% migranata:

http://www.fr.de/frankfurt/frankfurt-haelfte-der-frankfurter-hat-migrationshintergrund-a-1302935

Među decom je njihov udeo još veći, jer je i natalitet neuoporedivo veći, posebno kod muhamedanaca iz Azije i Afrike.

A nakon poplave azilanata od 2015. godine (došlo preko 2 miliona, trenutno dolazi 15.000 mesečno, u naredne tri godine na osnovu “spajanja porodice” najavljuju još 3,5 miliona) - jasno je u kom smeru se nemačko stanovništvo vrtoglavom brzinom menja.

Žena koja radi u službi koja isplaćuje novčanu nadoknadu za novorođenu decu (Versorgungsamt) priča da među njenim “klijentima” ima više žena koje su došle 2015. godine kao izbeglice u Nemačku, a sada rađaju već treće dete u Nemačkoj i podnose zahtev za novčanu nadoknadu.

U prošloj 2017. godini više od 2/3 svih zahteva kod nje podneli su stranci, mahom Arapi i Turci. To je njihov udeo u novorođenoj generaciji.

To je budućnost Nemačke.

- - - - - - - - - -

zivela Angela Merkel

- - - - - - - - - -

i daj Boze da dobije jos 5-6 mandata da zavrsi posao

Misliš da je Vučić bolji? I on radi isti posao kod nas. Videćeš kad počnu da se naseljavaju i po Srbiji.

U Novom Sadu ih već možeš sresti po ulicama. Guraju jedna kolica i vode troje ili četvoro dečice. I biće ih sve više.

- - - - - - - - - -

A šta očekuju kad stalno primaju izbeglice? U poredjenju s ovima sa bliskog istoka i azije, mi balkanci smo im zlato

Nema ih toliko na istoku koliko na zapadu. Bivša Istočna Nemačka im za sada nije toliko zanimljiva. Kao i istok uopšte. Zemlje kao Poljska, Češka i Mađarska takođe. Između Beča i Bratislave se vozom putuje jedan sat. A kulturološka razlika je neverovatna. Beč je arapski, a Bratislava evropski grad.
 
Nema ih toliko na istoku koliko na zapadu. Bivša Istočna Nemačka im za sada nije toliko zanimljiva. Kao i istok uopšte. Zemlje kao Poljska, Češka i Mađarska takođe. Između Beča i Bratislave se vozom putuje jedan sat. A kulturološka razlika je neverovatna. Beč je arapski, a Bratislava evropski grad.

Mislio sam u smislu da su naši balkanski migranti mnogo bolji po Nemačku nego ovi muslimani iz Afrike, bliskog istoka itd... Ovi naši bar rade tamo, i ne prave verska s.r.a.nja i terorističke napade. A nekad su nam ovi napi smetali, c,c,c...nisu znali Nemci šta im se sprema
 
Nemacka je svesrdno pruzala pomoc da se zbog Kosova bombarduje Srbija.

Pruzili su pomoc azijskom plemenu na Balkanu i stali na stranu koja je protiv Srbije, ne jednom. Tako da nas ne zanima sto danas azijati po nemackim gradovima siluju nemice u supak. Njihov problem.


Kada povuku odluku o nezavisnosti Kosova mozemo da pricamo.
 
Mislio sam u smislu da su naši balkanski migranti mnogo bolji po Nemačku nego ovi muslimani iz Afrike, bliskog istoka itd... Ovi naši bar rade tamo, i ne prave verska s.r.a.nja i terorističke napade. A nekad su nam ovi napi smetali, c,c,c...nisu znali Nemci šta im se sprema

U tom smislu da. Ali sve ih gledaju kao strance. U Beču najviše belih ljudi ima ljudi sa prostora bivše SFRJ. Neko bi mogao pomisliti da su domicilno stanovništvo., ali i oni su migranti. Neki su znali. Još 1924. godine neki je novinar pisao o tome kako će za 100 godina Evropa biti rasno izmešana, a da će islam biti dominantna religija. Ništa od ovoga nije slučajno.
 
Nemacka je svesrdno pruzala pomoc da se zbog Kosova bombarduje Srbija.

Pruzili su pomoc azijskom plemenu na Balkanu i stali na stranu koja je protiv Srbije, ne jednom. Tako da nas ne zanima sto danas azijati siluju Nemice u supak. Njihov problem.


Kada povuku odluku o nezavisnosti Kosova mozemo da pricamo.

Bombardovanje iz 1999. godine (Jugoslavije a ne Srbije) naručila je Mirjana Marković i Miloševićčev režim, da bi posle bombardovanja od Srbije napravili evropsku Severnu Koreju. Da su se oni pitali, Srbija nikada ne bi ni postojala. Bila bi SRJ ili SCG, samo da nema Srbije. Presudilo je 1100 Crnogoraca iz Srbije na referendumu u Crnoj Gori, koji su izglasali nezavisnu Crnu Goru, a samim tim i Srbiju.

Ništa od ovoga što je snašlo Nemačku i Zapadnu Evropu nema nikakve veze sa Miloševićevom SRJ iz 1999. To samo ravnozemljaš ili bezmozgaš može da umisli. A šupak mu je najveći intelektualni domet.

Nijedna država koja je priznala Kosovo neće povući priznanje. Pusti snovi i laži Ivice Dačića. On iz dana u dan zaokruglčjuju svoju nezavisnost. A to ovde nije tema.
 
Gledam često klipove gde muslimani prave no go zone po Švedskoj, UK i Nemačkoj. U komentarima potomci čuvenih Vikinga, Albiona i Kajzera kukaju kako žele da se presele u Istočnu Evropu ili SAD koje su jedine sigurne. Kukaju što će im domovina jednog dana biti pod navalom šerijatskih varvara. I onda pomislim gde su im bre muda. Zar umesro da pomisle na gerilski otpor oni pomišljaju na bežaniju... Na Balkanu i u I. Evropi ko god da dođe kao okupator gerila bi se formirala u roku od odmah. Meni je tužno, uopšte ne likujem, kad vidim u kakve su se mlakonje, lezileboviće i kukavice pretvorili neki potomci veličanstvenog germanskog naroda. Tuga...

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Pa kad hrišćani i ateisti imaju max 1 dete. Sasvim pravedno. Jednoga dana Evropa će biti prepuna šerijatskih državica. Žao mi je intelektualnog (naučnog. tehnološkog i umetničkog) zapada Evrope, ali moralna dekadencija ima svoju cenu i ne obazire se na intelekt. Na žalost.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

Ili nijedno. Kao ja, recimo. jer ne dam da ih niko prisilno vakciniše, tetovira, pirsinguje, uči ih u školi da postoji roditelj broj 1. i roditelj broj 2, da je normalno biti homoseksualac, da jedu GMO hranu... i najzad što ne dam da budu arapska raja u muslimanskoj Evropi, što će da se dogodi za manje od 50 godina. Može mi se tako. Arapi i muslimani generalno ne razmišljaju mnogo u globalu. Oni naprosto žive život. I tako mogu da konzumiraju čokolade pune svinjskih masti: https://www.google.rs/search?dcr=0&...0i22i30k1j0i22i10i30k1j33i160k1.0.MgN7t6gUTik . Ovako masoni od muslimana prave new age-re. A vidi ovo: http://i21.servimg.com/u/f21/19/25/11/41/gnoj10.jpg . Ovako od hrišćana, muslimana i ostalih ljudi koji piju mleko iz tetrapaka prave sataniste. No comment. Ovo je izumiruća civilizacija.
 
Gledam često klipove gde muslimani prave no go zone po Švedskoj, UK i Nemačkoj. U komentarima potomci čuvenih Vikinga, Albiona i Kajzera kukaju kako žele da se presele u Istočnu Evropu ili SAD koje su jedine sigurne. Kukaju što će im domovina jednog dana biti pod navalom šerijatskih varvara. I onda pomislim gde su im bre muda. Zar umesro da pomisle na gerilski otpor oni pomišljaju na bežaniju... Na Balkanu i u I. Evropi ko god da dođe kao okupator gerila bi se formirala u roku od odmah. Meni je tužno, uopšte ne likujem, kad vidim u kakve su se mlakonje, lezileboviće i kukavice pretvorili neki potomci veličanstvenog germanskog naroda. Tuga...

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

Muskarcima na zapadu je u poslednjoj deceniji opao broj spermatozoida za 50%.
 
Dok beli i hrišćanski “moderni” svet ide ovim stazom gde devojke hoće slobodu da budu kao muškarci, da spavaju s kim stignu, uz pilule i abortuse, gradeći neke “karijere” i “imidž” samostalne žene, muslimani se šire na sve strane. Ovakvom stopom mnogi od nas će doživeti vreme da jednostavno u našem okruženju bude više muslimana od nas, a tek tada, kada ih bude više, dovoljno je da im hodže pozovu na promenu ustava i na opšti jihad... i svet više neće biti onakav kakvog ga znamo. Kako ljudi i dalje ne vide da je sve ovo sistematski spremano u cilju opšteg svetskog rata, depopulacije i sprovođenja Novog svetskog poretka? Nije tu u pitanju samo Nemačka, nego i Francuska, Švedska, zemlje Beneluksa, skandinavske države, Britanija... Pogledajmo i mi malo oko nas. Slika nije ništa bolja. Mnogi misle da je Beograd Srbija, da smo tu na sigurnom i da nam ne može niko ništa, a u susštini Srbija se gasi selo po selo, opština po opština, a dolazi vreme kad će drugi narodi zauzeti te prostore koje smo im mi na tacni ostavili prazne, sa svim kućama, štalama, njivama i šumama. Neće im trebati mnogo vremena da uspostave poljoprivredu i obezbede prehranu, a onda kreće prvo, drugo, peto, sedmo... dete po porodici. Bez obzira kakav je muhamedanac on se pridržava svojih zapovesti, dok je beli čovek i hrišćanin većinom odavno skrenuo sa tog puta.

- - - - - - - - - -

Da se pitala americka pudlica, ista bi najradije kolonizovala Balkan kao sto je pokusala u proslom veku pa dobila po nosu. I dalje pokusava, cak i preko Albanaca.

Šta je "američka pudlica"? Može se uputiti bilo kome. Ne znači ništa. Nije tema ovde.
 
Nisu se oslobodili ni gasa, testirali u auto industriji gas na ljudima zamorcima. Mengele.

Monolog? Citiranje samog sebe? Tuga. Nisu se ni SPS-JUL-ovci oslobodili naručivanja bombardovanja. ostavili su 16 zaposlenih u zgradi RTS-a, namerno, da budu ubijeni. Oni koji su znali da će zgrada biti bombardovana izašli su na vreme. Ostavili su tenk pored kuće male Milice Rakić u Batajnici, da bi ga NATO avioni gađali i izazvali civilne žrtve. Isto je urađeno s atenkom pored bolnice Dragiša Mišović. Stoka. Najgluplja je bila parola sa "čuvanja mostova", aprila 1999. godine: "dole bombe!" Bila je to poruka Mirjane Marković pilotima NATO pakta, ispisana drhtavom rukom nekog njenog praznoglavog sledbenika. Fuj.
 
Muskarcima na zapadu je u poslednjoj deceniji opao broj spermatozoida za 50%.
Ja sam čuo testosterona. FDA, američka državna agencija za hranu i lekove ranije je soju optuživala za to. Ja sumnjam, ali je sasvim moguće da je hrana okidač za to. Ovde u USA je sve peepuno soje, šećera i kukuruznog sirupa. Opet, teši činjenica da su Arapi najnesposobniji vojnici na svetu. Čak se i oni šale na svoj račun o tome. I hipster iz Osla deluje fizički spretnije od prosečnog Arapina, ali ipak broj im raste.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Gledam često klipove gde muslimani prave no go zone po Švedskoj, UK i Nemačkoj. U komentarima potomci čuvenih Vikinga, Albiona i Kajzera kukaju kako žele da se presele u Istočnu Evropu ili SAD koje su jedine sigurne. Kukaju što će im domovina jednog dana biti pod navalom šerijatskih varvara. I onda pomislim gde su im bre muda. Zar umesro da pomisle na gerilski otpor oni pomišljaju na bežaniju... Na Balkanu i u I. Evropi ko god da dođe kao okupator gerila bi se formirala u roku od odmah. Meni je tužno, uopšte ne likujem, kad vidim u kakve su se mlakonje, lezileboviće i kukavice pretvorili neki potomci veličanstvenog germanskog naroda. Tuga...

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

Apsolutno se slažem. To je zato što jedu meso, mleko i jaja, kao i industrijsku hranu sa kodom HACCP, zatim konzumiraju kafu, duvan, alkohol, lekove i droge. A muda im je odnela GMO soja.
 
Ja sam čuo testosterona. FDA, američka državna agencija za hranu i lekove ranije je soju optuživala za to. Ja sumnjam, ali je sasvim moguće da je hrana okidač za to. Ovde u USA je sve peepuno soje, šećera i kukuruznog sirupa. Opet, teši činjenica da su Arapi najnesposobniji vojnici na svetu. Čak se i oni šale na svoj račun o tome. I hipster iz Osla deluje fizički spretnije od prosečnog Arapina, ali ipak broj im raste.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

Losi su i u sportu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top