Javne kuce u Amsterdamu

u toj crvenoj četvrti su stavili te žene kao foru, to su penzionisane prostitutke, debeljuškaste su i onako dosadno im je i gledaju... možda ima i muških ko zna
tu ima tih kafića de se puši trava i generalno je atmosfera spolja gledano dobra, nije mračno, mada ne znam te detalje
tako mi spolja izgleda... ti neki hard core-ovi ne znam

dobar je amsterdam ali je možda bolji posle nekog drugog evropskog grada, ne znam, da se vidi razlika, jer oni tu nekako lete i voze te bicikle... ali negde piše kao ne pokušavajte kao oni : ) : )
pomislila sam tad da bi bio izazov malo živeti tu, ne zbog para nego što je sve tako
ali ne znam možda je utisak i promenljiv

- - - - - - - - - -

vozite se i kanalima i to je lepo : )
 
u toj crvenoj četvrti su stavili te žene kao foru, to su penzionisane prostitutke, debeljuškaste su i onako dosadno im je i gledaju... možda ima i muških ko zna
tu ima tih kafića de se puši trava i generalno je atmosfera spolja gledano dobra, nije mračno, mada ne znam te detalje
tako mi spolja izgleda... ti neki hard core-ovi ne znam

dobar je amsterdam ali je možda bolji posle nekog drugog evropskog grada, ne znam, da se vidi razlika, jer oni tu nekako lete i voze te bicikle... ali negde piše kao ne pokušavajte kao oni : ) : )
pomislila sam tad da bi bio izazov malo živeti tu, ne zbog para nego što je sve tako
ali ne znam možda je utisak i promenljiv

- - - - - - - - - -

vozite se i kanalima i to je lepo : )

Sjecam se dokumentarca Meet the Fokkens od ranije. Radi se o dvije bliznakinje, Louise and Martine Fokkens, nakon 50 godina mukotrpnog rada (i 335.000 progutanih muskaraca), otisle su u zasluzenu penziju.

Fokkents.jpg


Evo ga:

http://crimedocumentary.com/meet-the-fokkens-2011/
 
Poslednja izmena:

Back
Top