Kitarović pozvala Vučića u Zagreb

Mortimer

Veoma poznat
Poruka
11.366
Poslednja izmena od moderatora:
u Hrvatskoj ima jos Srba

ne treba da ide da glumata, nego da napravi nesto za nase ljude tamo, da iskamci nesto za njih, kako zna i kako ume

jer to mu je usrani posao, a ne da se slika na kisi bez kisobrana

Nema on tu šta da napravi, kao što nije ni bilo ko drugi pre njega, a neće ni posle.

Sve što u Hrvatskoj Srbi imaju je zahvaljujući pritiscima malo jačih igrača na Hrvatsku, inače zbog Srbije se Hrvati ne bi ni počešali po doopetu.

A ni mi ne treba da se češemo zbog Hrvatske po doopetu.

Neki dobri odnosi sa Hrvatskom su generalno nebitni za Srbiju, ali ono, ne treba zatezati zbog okruženja, i zbog onih koji nas gledaju.
 
POSETA NA PREDSEDNIČKOM NIVOU: Kitarović pozvala Vučića u Zagreb
J. K. - D. R. Đ. | 30. januar 2018. 14:22 > 20:56
Hrvatska predsednica Kolinda Grabar-Kitarović pozvala je predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića da sredinom februara dođe u Zagreb
http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...ICKOM-NIVOU-Kitarovic-pozvala-Vucica-u-Zagreb

Opet ce ustase da preveslaju ovu nasu zamlatu!
Трч` у цркву да се богу помолиш и свећу за здравље твог Господара запалиш!

- - - - - - - - - -

U Srbiji treba uspostaviti iste odnose prema Hravckim kompanijama kao što srpske imaju u Hrvackoj.

А како када су оне регистроване као српске фирме?
 
A dobro, mora se otići pa glumeti kako nam je kao nešto stalo do poboljšanja odnosa.

EU miri Balkan kominternovski, po direktivi.

Moraju se odazvati, obećati nešto i onda brzo kući i sve zaboraviti za 3 dana !

- - - - - - - - - -

Трч` у цркву да се богу помолиш и свећу за здравље твог Господара запалиш!

- - - - - - - - - -



А како када су оне регистроване као српске фирме?

Jesil čuo za reciprocitet i resetovanje odnosa.

Kada oni otvore 1 onda i mi tražimo 1, pa 5 po 5, pa 100 po 100, itd ...
 
EU miri Balkan kominternovski, po direktivi.

Moraju se odazvati, obećati nešto i onda brzo kući i sve zaboraviti za 3 dana !

Не ради о овде о помирењу већ Вучић од својих прото-фашистичких партнера из Региона - пре свега Колинде и Бакира - добија подршку за београдске изборе. У Београду има довољно Хрвата и Бошњака да се мора једна тура по Региону одрадити!
 
Poslednja izmena:
Jesil čuo za reciprocitet i resetovanje odnosa.

Kada oni otvore 1 onda i mi tražimo 1, pa 5 po 5, pa 100 po 100, itd ...
Па не може то да се планира. Онда би то била "комуњарска" планска економија.
То је на србијанским капиталистима да сваки појединачно одлучи ли ће у Хрватској да отвара фирму или неће.
 
Не ради о овде о помирењу већ Вучић од својих прото-фашистичких партнера из Региона - пре свега Колинде и Бакира - добија подршку за београдске изборе. У Београду има довољно Хрвата и Бошњака да се мора једна тура по Региону одрадити!

:hahaha: Ima ih šaka jada ne lupetaj
 
Па не може то да се планира. Онда би то била "комуњарска" планска економија.
То је на србијанским капиталистима да сваки појединачно одлучи ли ће у Хрватској да отвара фирму или неће.

A što misliš da uvođenje kvota nije kominternovski !

Reciprocitet je definisan u diplomatiji

Sve je jasno kad se hoće.

Nije to o reciprocitetu i kvotama ni na hr. ni na srp. firmama, već na njihovim državama.
 
Egal ko na predsedničkim :hahaha: sa ovakvom opozicijom Vučić samo mož da nakrivi šajkaču ko Milan s Kosova :lol:

Београдски избори и председнички, Београд и Србија, "два смо света различита" што би реко` Певач.

- - - - - - - - - -

A što misliš da uvođenje kvota nije kominternovski !

Reciprocitet je definisan u diplomatiji

Sve je jasno kad se hoće.

Nije to o reciprocitetu i kvotama ni na hr. ni na srp. firmama, već na njihovim državama.

То када тзв. "српски националисти" на челу са Вучићем донесу петогодишњи план развоја домаће индустрије. Овако и нема шта да се извезе у Хрватску осим онога што се већ извози.
 
POSETA NA PREDSEDNIČKOM NIVOU: Kitarović pozvala Vučića u Zagreb
J. K. - D. R. Đ. | 30. januar 2018. 14:22 > 20:56
Hrvatska predsednica Kolinda Grabar-Kitarović pozvala je predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića da sredinom februara dođe u Zagreb
http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...ICKOM-NIVOU-Kitarovic-pozvala-Vucica-u-Zagreb

Opet ce ustase da preveslaju ovu nasu zamlatu!

Тако наредила администрација у Вашингтону, а Хрватска је након отказа послушности Берлину, све своје надање предала у руке новим савезницима.

Амери пацификују Балкан, и тако ће да пацификују и Хрватску, Колинда убрзано проводи наређења из Вашингтона.

Тако ће пацификовати и БЈРМ, и Косово, и ФБиХ... свима гујама језик у хлад. :per:
 
Тако наредила администрација у Вашингтону, а Хрватска је након отказа послушности Берлину, све своје надање предала у руке новим савезницима.

Амери пацификују Балкан, и тако ће да пацификују и Хрватску, Колинда убрзано проводи наређења из Вашингтона.

Тако ће пацификовати и БЈРМ, и Косово, и ФБиХ... свима гујама језик у хлад. :per:
Па не требају им за то Вучићеве посете. Ено на N1 гледаш временску прогнозу као да је СФРЈ, само нема Словеније, а то намерно праве Словенцима зазубице, да кажу а што смо ми у дежели запостављени, хоћемо и ми у Нову Југославију.

- - - - - - - - - -

Отргнуће Савезници и Словенију из канџи Четвртог рајха.
 
POSETA NA PREDSEDNIČKOM NIVOU: Kitarović pozvala Vučića u Zagreb
J. K. - D. R. Đ. | 30. januar 2018. 14:22 > 20:56
Hrvatska predsednica Kolinda Grabar-Kitarović pozvala je predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića da sredinom februara dođe u Zagreb
http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...ICKOM-NIVOU-Kitarovic-pozvala-Vucica-u-Zagreb

Opet ce ustase da preveslaju ovu nasu zamlatu!


Продужена рука......пацке....због малог дебелог
 
Београдски избори и председнички, Београд и Србија, "два смо света различита" што би реко` Певач.

- - - - - - - - - -



То када тзв. "српски националисти" на челу са Вучићем донесу петогодишњи план развоја домаће индустрије. Овако и нема шта да се извезе у Хрватску осим онога што се већ извози.

Ali ima da se otima.

Nije AV tolko blentav što daje Nemačkim co. preferencije i tera hrvatske štakore.

Nije ni Agrokor sa klackalice bankrota sam pao.

Kolko god blentav tera hrvate, a eto tu su Nemci i Andrej da pomognu !

Baš lepo.:whistling: Polako prestajemo biti robovi rvatima
 
Ali ima da se otima.

Nije AV tolko blentav što daje Nemačkim co. preferencije i tera hrvatske štakore.

Nije ni Agrokor sa klackalice bankrota sam pao.

Kolko god blentav tera hrvate, a eto tu su Nemci i Andrej da pomognu !

Baš lepo.:whistling: Polako prestajemo biti robovi rvatima


Мислиш да су наплатили ''ратну одштету'' коју им је омогућио
бивши Манекен из Смријчна???
 
Мислиш да су наплатили ''ратну одштету'' коју им је омогућио
бивши Манекен из Смријчна???

Misli na to da su Slovenci preko operacije Merkator Hrvatima naplatili ono malo kopna što su morali da im daju da bi dobili ono malo vode u Piranskom zalivu.

A i mi smo se u Srbijici tu malo učipili, što će tek da se vidi u narednih par godina...
 
Па не требају им за то Вучићеве посете. Ено на N1 гледаш временску прогнозу као да је СФРЈ, само нема Словеније, а то намерно праве Словенцима зазубице, да кажу а што смо ми у дежели запостављени, хоћемо и ми у Нову Југославију.

- - - - - - - - - -

Отргнуће Савезници и Словенију из канџи Четвртог рајха.

Не требају њих или Вучића ради те посете, већ треба Вашингтону, они само одрађују на терену шта ови затраже. Мир на Балкану, јест једнако Вучић опет с цвећем пред Колинду, тј. овај пут Колинда са колачима пред Вучића.

Шта си хтео рећи са овом картом СФРЈ на прогнози Н1, не знам, али знам да на ХРТ у прогнози увек стоји карта проширене Независне Државе Хрватске.
 

Back
Top