Aloja leci rak?!

Rocknrollsores

Poznat
Banovan
Poruka
9.400
http://alternativa-za-vas.com/index.php/clanak/article/aloe-rak



Ja sam koristio ovaj pripravak oko mesec dana ,imao problema sa glavoboljama ,i hvala Bogu sada sam dobro ,i opasno dize imunitet ,ni prehlade ne hvatam...koristio sam arborescens

- - - - - - - - - -

Molim moderatore ako mogu da promene naziv u Aloja leci rak ?!(napravio sam lapsus ,aloa vera ne leci ,vec ove druge sorte,hvala)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa bolja je od lekova sto put ,i to se ne koristi stalno ...i ja sam resio problem sto je vazno...doduse samo tada sam i koristio pre par godina

- - - - - - - - - -

Posle odredjenog vremena sam koristio i tinkturu od belog luka ,licno sam je napravio tako oko dva dva i po meseca ,da procistim ceo organizam ...takav pripravak se sme koristiti opet posle par godina ...
 
Koga zanima kako se pravi ,ja sam to ovako radio ...od aloje arborescens ,da ne bude mladja od tri godine ,, ,,koristio sam dve biljke ....i ne sme da se zaleva ,da ne bude vlazna par dana pre branja listova ...listove dobro obrisati krpicom ,blender pripremiti ,malo meda prirodnog tako oko 400 grama ....i sme da se radi samo u potpuno mracnoj prostoriji kada se pripravak pravi ,,mozete koristiti bat.lampu od telefona ,ili neku svecu na udaljenosti da biste videli sta radite ....i da ne zaboravim spremiti zatamnjenu teglu ,,,,ili je obaviti al.folijom dvaput ....pripravak se drzi u frizideru jedna supena kasika pola sata pre jela tri puta na dan...i ide 300-350 grama listova ....


Kada se listovi otkinu ,ociste ,ubaciti u blender dodati med ,i malo rakije 50ml ,i izmiksati dobro ,nasuti u teglu ,i u frizideru ....kada se potrosi ta cela kolicina napravi se pauza oko 10 dana pa opet napraviti .....ako je ozbiljna bolest u pitanju biti uporan do izlecenja ....i naravno ici na kontrolu i videti da li ima napretka....

- - - - - - - - - -

Posuda u koju sipate pripravak mora biti cista i potpuno suva ,mnogo je vazno da nema vode ,vlage....moze i alkoholom da se ispere~dezinfikuje
 

Back
Top