Aloja leci rak?!
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Aloja leci rak?!

Rocknrollsores nije na forumu
    Tri su najveća pada u istoriji čovečanstva,a to su:Adamov,Judin i papin!Sveti Justin Ćelijski
    Poznat
    Učlanjen
    20.09.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Aloja leci rak?!

http://alternativa-za-vas.com/index.php/clanak/article/aloe-rak

Ja sam koristio ovaj pripravak oko mesec dana ,imao problema sa glavoboljama ,i hvala Bogu sada sam dobro ,i opasno dize imunitet ,ni prehlade ne hvatam...koristio sam arborescens

- - - - - - - - - -

Molim moderatore ako mogu da promene naziv u Aloja leci rak ?!(napravio sam lapsus ,aloa vera ne leci ,vec ove druge sorte,hvala)
    Poslednji put ažurirao/la Aruena* : 31.01.2018. u 07:22

Ističe se
    Učlanjen
    29.12.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Aloja leci rak?!

pazi da pre toga ne dobiješ trombozu jer je dobro poznato da ona utiče na povećano zgrušavanje krvi, ali našim ljudima je sve bolje
    od onoga što raste na našoj zemlji

Tri su najveća pada u istoriji čovečanstva,a to su:Adamov,Judin i papin!Sveti Justin Ćelijski
    Poznat
    Učlanjen
    20.09.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa bolja je od lekova sto put ,i to se ne koristi stalno ...i ja sam resio problem sto je vazno...doduse samo tada sam i koristio pre par godina

- - - - - - - - - -

Posle odredjenog vremena sam koristio i tinkturu od belog luka ,licno sam je napravio tako oko dva dva i po meseca ,da procistim ceo organizam ...takav pripravak se sme koristiti opet posle par godina ...

Poznat
    Učlanjen
    20.09.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Koga zanima kako se pravi ,ja sam to ovako radio ...od aloje arborescens ,da ne bude mladja od tri godine ,, ,,koristio sam dve biljke ....i ne sme da se zaleva ,da ne bude vlazna par dana pre branja listova ...listove dobro obrisati krpicom ,blender pripremiti ,malo meda prirodnog tako oko 400 grama ....i sme da se radi samo u potpuno mracnoj prostoriji kada se pripravak pravi ,,mozete koristiti bat.lampu od telefona ,ili neku svecu na udaljenosti da biste videli sta radite ....i da ne zaboravim spremiti zatamnjenu teglu ,,,,ili je obaviti al.folijom dvaput ....pripravak se drzi u frizideru jedna supena kasika pola sata pre jela tri puta na dan...i ide 300-350 grama listova ....

Kada se listovi otkinu ,ociste ,ubaciti u blender dodati med ,i malo rakije 50ml ,i izmiksati dobro ,nasuti u teglu ,i u frizideru ....kada se potrosi ta cela kolicina napravi se pauza oko 10 dana pa opet napraviti .....ako je ozbiljna bolest u pitanju biti uporan do izlecenja ....i naravno ici na kontrolu i videti da li ima napretka....

- - - - - - - - - -

Posuda u koju sipate pripravak mora biti cista i potpuno suva ,mnogo je vazno da nema vode ,vlage....moze i alkoholom da se ispere~dezinfikuje

Primećen član
    Učlanjen
    31.05.2017.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Čuo sam da biljka mora biti stara nekoliko godina (mozda i 7) da bi imala prava svojstva.

Poznat
    Učlanjen
    20.09.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Od 3-5 godina najbolje

- - - - - - - - - -

Nevezano za temu ,ali gi puter je dosta dobar ,sto stariji to bolji ,posto nije kvarljiv ...

Slične teme

1. ALOJA VERA ZA ZDRAV ZIVOT
    Autor distributer u forumu Zdravlje
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.01.2013., 00:00
  2. aloja vera?
    Autor 16121953 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 21.05.2007., 21:11

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor