Дикић тражи укидање притвора због тешког здравственог стања

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Nekadašnji komandant srpske Žandarmerije Bratislav Dikić, jedan od optuženih za pokušaj terorizma u Crnoj Gori na dan parlamentarnih izbora 2016. godine, tražio je od podgoričkog Višeg suda da mu ukinu pritvor zbog teškog zdravstvenog stanja.





Dikić je otkazao punomoć dvojici beogradskih advokata Goranu Petronijeviću i Milanu Petroviću, a po službenoj dužnosti ga zastupa podgorički advokat Dušan Jovović.
On je to uradio uz obrazloženje da ne može da izdrži pritisak sudskog procesa i želi da prizna moralnu krivcu.
https://www.blic.rs/vesti/politika/...tvora-zbog-teskog-zdravstvenog-stanja/r8rdcrk

Мислим да знам шта се десило Дикићу .Црногорски лекари су га навукли на јаке лекове ,опијоиде. и онда му исте укинули .

осим што је тужилаштво и државни врх криминализован у Црној Гори , лекари су једнако исти као и они .

победио га морфијум .жалосно , још је жалосније што је он спреман да призна дело које није учинио да би дошао до морфијума .

људи ово су опасне ствари .лекари Црне Горе су погазили заклетву коју су дали ..................Црна Гора је криминалистичка држава .

страшно!
 
Poslednja izmena:
Гледала сам га на суђењу , човек опасно кризира и спреман је да уради све и прода све да би добио оно што му треба .

Црногоски лекари су успели да ураде оно што ни Шиптарима није успело .

Српски Генерал ће издати државу због морфијума .

шта речи а не заплакати

- - - - - - - - - -

Xaxaxaxa!!!!

- - - - - - - - - -

Morfijum. Ti si legenda!

не знам шта је теби смешно , ово је више него жалосно .

човек ће да погази своју реч да би добио дозу морфујума .

то је оно што су Црногорски лекари урадили човеку за годину дана .

да ли се и једн српски лекар удостојио да оде и посети човека , да погледа шта му преписују и како то утиче на њега .

- - - - - - - - - -


"док ти у кафани пијеш друже"

Ово што су урадили Црногорски лекари је равно злочину ..просто не могу да препознам човека ,
наркоман као и сваки други .спреман да прода и да призна и што није урадио да би добио дозу.

ако мислите да ово није забрињавајуће веома грешите .ово је злочин , шта је урађено човеку .
 
Poslednja izmena:
врати нам се друже мој , ти рат си преживео
што ли те је морфијум у миру победио ..


Шта Црногорски лекари урадише од човека .страшно , немам речи

adasdadadasd.jpg
 
Da, u Višem sudu se inače dijeli Morfijum, nešto poput peperminta....:zcepanje:

Ej, da neobaviještenost boli, ne biste ostajali tu živi....

Пред свако суђење је добио инекцију , само слутим да је морфијум ..постоје и горе од морфијума које изазивају зависност а осећај гори од хероина .

наравно да су га навукли и онда му исте инекције укинули , то њихов начин манипулације .јадно је да су лекари умешани у такве прљаве ствари

али од Црне Горе ме више ништа не може изненадити .
 
A ti si upućena u to što su mu dali i kada ???

Da li znaš šta su mu dali od ljekova !??

Пратим суђење и пре сваког суђења је сам наглашавао да је добио инекцију и не само пре , него су га дозирали и између два суђења у току паузе .

морфијум траје око 2 сата активно .зависно од дозе .обзиром да је реално имао проблеме здравствене који су захтевали у једном периоду инекције против болова

али то не сме да траје дуже од неколико дана по свим правилима.

свака два сата по једну дозу .само у току суђења .шта је са целим даном који је провео у притвору .рачунај са тим 15 месеци .

навукли су га и онда са њим манипулишу .он је већ уништен човек .најгоре од свега је што су то учинили лекари , затворски лекари Црне Горе .
 
Poslednja izmena:
Šta će jadan, okrivili ga na pravdi boga, a htio na liječenje kod Vasilije, no mu ne dozvoliše :whistling:
Samo da ga ne "predrogiraju" ovime čime su ga "navukli" ....:)
Ако нико други, бар дукљанистанска говеда и Арнаути имају чиме да се дрогирају! ;)
 
Ако нико други, бар дукљанистанска говеда и Арнаути имају чиме да се дрогирају! ;)

Pa to ti kažem, jasno....

U CG se dijeli droga na sve strane, tako i Dikić uzima najbolji prašak :D

Tako da, neće krepati od loše Doge :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Pa to ti kažem, jasno....
U CG se dijeli droga na sve strane, tako i Dikić uzima najbolji prašak :D
Грешиш! Стока дукљањероска није навикла било шта да поклања или подели,
зна само да краде, подкрада, вара... Нико се са том багром није усрећио. ;)
 
Грешиш! Стока дукљањероска није навикла било шта да поклања или подели,
зна само да краде, подкрада, вара... Нико се са том багром није усрећио. ;)

Biće te nešto zavrnuli Dukljani :)

A velji čovjek Bratislav, nevin čami u zatvor, šta ćeš, izaći će.....nekad :D
 
Biće te nešto zavrnuli Dukljani :)
A velji čovjek Bratislav, nevin čami u zatvor, šta ćeš, izaći će.....nekad :D
Нису, само посматрам Дукљане, љигавце и дегенерике, те се закључци сами намећу. ;)
 
Нису, само посматрам Дукљане, љигавце и дегенерике, те се закључци сами намећу. ;)

Ma jasno, ne brini :D

Nagrdiše ovog Dikića, oni su mu i bolest nakačili i poslali ga u Ostrog :lol:

Najviše me je straj za onu lepu KHristinu :D
 
Poslednja izmena:
Šta će jadan, okrivili ga na pravdi boga, a htio na liječenje kod Vasilije, no mu ne dozvoliše :whistling:

Samo da ga ne "predrogiraju" ovime čime su ga "navukli" ....:)

тренутно га уцењују ..мада се још и некако добро држи , обзиром на целокупно стање .

ово је урађено смишљено и веома подло , трагично је да су лекари Црногорски пристали на извршење овог етичког суноврата
уместо да помогну човеку они су му нанели више штете и навукли га на морфијум .то је рађено плански , да би могли да га контролишу .

није искључено да га на крају и убију ..мада , можда и нема потребе .овако уништен човек ће да их верно слуша ..осим ако не дође себи .

то је веома тешко али није немогуће .

ово је све осим смешно .
 
Да ли има наде за Генерала Дикића ..ако је гледати статистички шансе су веома мале

.15 месеци на морфијуму је дуг период ..наступила веома опака болест зависности

нико не може да ме убеди да ово није урађено плански .ово је нешто најподлије што сам видела у животу
 

Back
Top