Mackanje

U nekoj emisiji su razgovarali sa hirurgom I jedino je Bekvalcevu naveo kao primjer dobre hirurgije.
Ako nekome na blic vidis da je operisan, ja to ne bih nazvala dobrim uljepsavanjem. Eminu cim vidis jasno ti je da je sve isturpijala. To sto je ona bila mnogo ruzna, pa je promjena drasticna, to je drugo.

Са Беквалчевом сам се играла када смо биле мале. Сећам се да је моја мама стално понављала још тада како јој је она јако слатка. И искрено, сем груди мислим да ништа није радила. Једино је, док је била са Колетом имала рошавије лице. Можда је то нешто дотерала.
 
Мени се и Маја Николић Јапунџа јако допада. И као појава али и глас, држање...
И она је негована али не одаје утисак очајнице која би узела од ћерке комад одеће, накита... Волим када се види да је жена самосвесна и да носи своје године, да их се не стиди.
 
Ja uzimam od cerke ono sto joj je veliko ko sto i ona uzima od mene ono sto mi je malo
Necu da poklanjam takve komade sigurno

- - - - - - - - - -

I ne znam sta je u tome ocajnicki :dontunderstand:

- - - - - - - - - -

Mozda neko ima para za bacanje ja nemam
A dobar komad odece je tesko naci i to se cuva i ostavlja deci

- - - - - - - - - -

Malo ne kapiram Bogijev komentar ovde no dobro
 
A okej
Mada ni to bas ne kapiram al ajde
Znaci sad ako imam 40 godina ne mogu da nosim farmerke i teksas jaknu
A zasto ne?

- - - - - - - - - -

Jer se znam utrkujem s cerkom
Odlazim :rotf:

Ма какве фарке и јакна, жестоки минићи, дубоки деколтеи, није реч о том спортском стилу...
 
Ja slabo
Nekad toniranu kremu
Nekad se nadminkam
Povremeno mleko za telo cokolada
Ali zato parfem skoro svaki dan
Odose po pola bocice oba

- - - - - - - - - -

Imam i mleko joir koje prelepo mirise a retko ga stavljam predivno je ali ja nemam naviku

- - - - - - - - - -

Meni je gel za tusiranje vrlo bitan i depilacija i dezodorans a mleko ponekad
A joir bih mogla da pocnem stalno ali sve mi zao da ga trosim

- - - - - - - - - -

Inace kunem se u plavi nivea dezodorans apsolutno je najbolji
 
Ja obožavam Ninna Ricci!Sve njene parfeme gotovim. Možda sam staromodna, ali njeni parfemi na meni najlepše mirišu.

- - - - - - - - - -

Omiljeni, Ricci Ricci! Ako baš moram da biram.Nekako je pomalo miris opor, težak na prvu...više je zimski parfem. Ali, posle pola sata, miriše fenomenalno. Jako, ženstveno.
 
Ja obožavam parfeme u kojima se oseti nota sandalovine... i tih nekih mixeva svega i svalega, ali lepo ukombinovanih.I volim jake parfeme... da ostavlja trag u prostoriji,na dobar parfem i frizuru ne štedim.Sve drugo, može i ne mora.

- - - - - - - - - -

da kažem svega i svačega, pardon.
 
Ja ne volim jake parfeme jer generalno ne volim veštačke mirise.
Eventualno nešto blago što se oseti tek kad se skroz približiš.
Parfem po meni treba da bude intimna stvar, ali sam primetila da ljudi vole da dave sve oko sebe. Valjda im nije fora da mirišu samo sebi nego svi ostali moraju to da osete. A pošto ljudi vole različite mirise izgleda da ne kapiraju da zapravo veliki broj ljudi hoće da se udavi od njihovog smrada.
 
Ja ne volim jake parfeme jer generalno ne volim veštačke mirise.
Eventualno nešto blago što se oseti tek kad se skroz približiš.
Parfem po meni treba da bude intimna stvar, ali sam primetila da ljudi vole da dave sve oko sebe. Valjda im nije fora da mirišu samo sebi nego svi ostali moraju to da osete. A pošto ljudi vole različite mirise izgleda da ne kapiraju da zapravo veliki broj ljudi hoće da se udavi od njihovog smrada.

i ja mislim da je parfem ono bas intimna stvar
i mora da mi se dopadne toliko da se srodim sa njim
nekoliko godina unazad korstim hipnose i bas mi je to to
nema sanse da bih uzela neciji parfem da stavim na sebe onako kao nemam svoj trenutno pa daj
 
Dobro, zene...mazete li se vi, ili samo gledate kako to druge rade....

:lol:

Кристалдермина 5% уреа Атопик. За лице и тело.
За чишћење лица 2-3 пута недељно- дорословац или тоник са ацетил салицилном киселином.
Два-три пута годишње- мезотерспија.

- - - - - - - - - -

Од шминке: маскара, кармин/сјај и ајлајнер. Остало како кад.
 

Back
Top