Svastara............

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lav607

Domaćin
Poruka
3.919
E pa ovo je tema o svemu i svacemu...........ovde recite sve sto vam je na srcu,sta vas boli i pogadja.......................a naravno u skladu sa ovim dole pomenutim da se ovi nazovi DUSEBRIZNICI ne nadju pogodjeni iz ko zna njima nekog razloga...............

Kako se ponašati?

Osim uobičajenih normi ponašanja, koje su prihvaćene u civilizovanom svetu, a čiji deo su i korisnici računara, postoje i pravila ponašanja usko vezana za sam forum. Komunikacija putem foruma uglavnom ne pruža mogućnost provere rečenog, pa se od učesnika očekuje iskrenost. Takođe, ovakav način komunikacije ne omogućava 'povlačenje' prethodno rečenog, pa bi trebalo dobro razmisliti pre konačnog ostavljanja poruke. Pozivaju se učesnici u diskusijama, kao i svi ostali posetioci foruma, da se pridržavaju pravila, da utiču na druge da ih se pridržavaju i da 'ignorišu' one koji ih nakon upozorenja i dalje krše.
 
E bas fino LAFE sto si otvorio ovu temu...ja sam se veceras jakooooooooooooooooooooooooo napila i sad cu sve da kazem sta mi je na hercu i sta me boli ,..pa da pocnem...
Kao prvo BOLIS ME TI STO SE NE JAVLJAS...Sto imas devojku a jos uvek se vidjas samnom...Boli me sto nemam para,..boli me to sto nemogu da nadjem normalnog coveka sa kim bi mogla da podelim svu svoju ljubav i strast,...Boli me sto mama ne dobija redvnu platu,..boli me sto znam da dzabe zavrsavam ovaj fax a necu naci posao...boli me sto ne mogu nista sebi da priustim...boli me sto su mi drugarice daleko...Boli me to sto ON ide na zimovanje sa njom..Boli me sto on potiskuje to da sam ja luda za njim.....BOli me...boli.....patetika ova sada....
 
Samantha Jouns:
E bas fino LAFE sto si otvorio ovu temu...ja sam se veceras jakooooooooooooooooooooooooo napila i sad cu sve da kazem sta mi je na hercu i sta me boli ,..pa da pocnem...
Kao prvo BOLIS ME TI STO SE NE JAVLJAS...Sto imas devojku a jos uvek se vidjas samnom...Boli me sto nemam para,..boli me to sto nemogu da nadjem normalnog coveka sa kim bi mogla da podelim svu svoju ljubav i strast,...Boli me sto mama ne dobija redvnu platu,..boli me sto znam da dzabe zavrsavam ovaj fax a necu naci posao...boli me sto ne mogu nista sebi da priustim...boli me sto su mi drugarice daleko...Boli me to sto ON ide na zimovanje sa njom..Boli me sto on potiskuje to da sam ja luda za njim.....BOli me...boli.....patetika ova sada....


Ma znas kako kazu kad sve umre nada zivi.............u sustini u pocetku ne delimo mi karte...............tako da nam ostaje samo sto bolje da savladamo tu igru sto se zivot zove...........ma bice bolje veruj mi..........

Ps. Neko mi je skoro rekao.............Svako zivotno iskustvo se placa,ali srecniji dobijaju popust............ebi ga[ovo sam ja dodao]...............

Pps.Ali ako ti je bas frka za ono ti se u svakom slucaju javi.................kiss
 
sta me boli i pogadja?
mislim da je najvise situacija u zemlji .....i samim tim...to utice i na sve ostalo..tj.nas pojedince....
muka mi je vise od tih politicara, tajkuna....i ostalog srpskog izmeta....koji drze monopol..ne daju drugima da zive....a oni koji koji su preziveli rat- da udahnu vazduh!!!!!!!!!!!!!
 
Ocajno mi je pocela nedelja. Stravicno mnogo posla cu imati ove i sledece nedelje tako da me nece biti na forumu. A na sav taj posao nije mi dobro pa cu ujutru pre posla morati do teta doce.
 
Meni je uvek super .... sta mi fali - nista ... kako se osecam-odlicno , vikendom idem na plivanje i plivam dok se ne rasturim , krstarica svaki dan ... nije lose sve u svemu !!!!! Pozdrav svima ... u lave sto ti je tema ...nema sta !!!!!
 
Šta je ovo? Tema za prigovore? Onda da dam jedan prigovor.
Ima previše "lepljivih" i to zaključanih tema, pa kad odem na bilo koju stranicu Svaštare opet mi te "lepljive" zaključane zauzimaju pola ekrana.
Može jedna, ali više od jedne je ipak previše.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top