Kafana kod vesele krtice 5. deo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja imam malu mrvicu, ali laje ko da je neka velika ...u selu je

DESKOP.jpg
 
Moji psi su maze ali sa nama koje poznaju. Na nepoznate kidišu zato su uvek u ograđenom.
Ja imam običaj da kažem kad neko dođe kod nas na salaš " oni samo jednom ujedu"

Naravno da su svi bezbedni jer su psi ograđeni. Imam ih ukupno 4, šarplaninca :D

Moja mrvica (tako se zove) je baš neko žensko....kad joj neko priđe (ako joj se dopadne) odmah legne na leđa i hoće da je češkaš :zcepanje: ako joj se ne dopadneš onda čeka priliku da se sagneš da je pomiluješ i ona ti ščepa rukav :zcepanje:
 
Moj komsija je pre nekoliko godina imao ogromnog rotvajlera, rotvajleri inace izgledaju zastrasujuce a ovaj posebno pogotovo sto je bio ogroman, i tu se sve zavrsavalo, strasan je bio vizuelno ali je toliko bio plasljiv da bi bezao i od onih malih - patuljastih pudlica, i ova veciceva mrvica bi mu uterala strah u kosti, i obozavao je decu.
Toliko sam se vezao za njega da sam ga na kraju i uzeo pod svoje posto se komsija bas i nije nesto interesovao za njega.. ne mogu da kazem da je bio maltretiran ali je bilo tu negde na ivici, pogotovo sto je jadnicak cesto bio gladan.


Sad moji kod kuce imaju Medu, zlatni retriver, veliki pas koji izgleda veoma umiljato .. dok mu ne pridjes :lol: .. potpuna suprotnost
 
Moj komsija je pre nekoliko godina imao ogromnog rotvajlera, rotvajleri inace izgledaju zastrasujuce a ovaj posebno pogotovo sto je bio ogroman, i tu se sve zavrsavalo, strasan je bio vizuelno ali je toliko bio plasljiv da bi bezao i od onih malih - patuljastih pudlica, i ova veciceva mrvica bi mu uterala strah u kosti, i obozavao je decu.
Toliko sam se vezao za njega da sam ga na kraju i uzeo pod svoje posto se komsija bas i nije nesto interesovao za njega.. ne mogu da kazem da je bio maltretiran ali je bilo tu negde na ivici, pogotovo sto je jadnicak cesto bio gladan.


Sad moji kod kuce imaju Medu, zlatni retriver, veliki pas koji izgleda veoma umiljato .. dok mu ne pridjes :lol: .. potpuna suprotnost

Moj komšija na vikendici ima rotvajlera. Jednom ga doveo jer nije imao kući ko da ga pazi a došao na nekoliko dana. Neverovatno kako ga sluša. On se nije mrdnuo sa pontona dok je komša pecao. Kad je komša uskočio u vodu da se kupa on za njim. Inače je ogroman, meni baš nije bilo prijatno i nisam poželela da ga pomazim :lol:

- - - - - - - - - -

A inace pre toga smo imali Dzeki dinastiju :rotf: Dzeki I, II, III i IV :rotf:

Džeki je često ime za psa :lol:

Imena za šarplanince su birala deca, mi nismo imali pravo glasa :zcepanje:
 
Ja ne volim velike kuce .. taj bi bio vezan u dvorištu stalno. Moj zet ima nekog lovačkog ( nemam poima koji je ali kost pregrize očas posla) i često ga dovodi u selo. Prošle godine smo imali bebu i pas je stalno bio pored kolica i čuvao je. Koliko sam ja strahovala toliko se pas nije odvajao od nje.
 
Ja ne volim velike kuce .. taj bi bio vezan u dvorištu stalno. Moj zet ima nekog lovačkog ( nemam poima koji je ali kost pregrize očas posla) i često ga dovodi u selo. Prošle godine smo imali bebu i pas je stalno bio pored kolica i čuvao je. Koliko sam ja strahovala toliko se pas nije odvajao od nje.

Mi kući imamo terijerku, muž je nabavio za lov. Tek to što je živo, ona nema sekund mira, kao da je u struju uključena. Samo je on hrani jer zna kako da otvori boks a da ne pobegne. Kad klisne na dvorište jedva je uhvatimo :zcepanje:

- - - - - - - - - -

Kažu da psi neće na malu decu. I ja se toga plašim, nikad se ne zna.
 
Ja ne volim velike kuce .. taj bi bio vezan u dvorištu stalno. Moj zet ima nekog lovačkog ( nemam poima koji je ali kost pregrize očas posla) i često ga dovodi u selo. Prošle godine smo imali bebu i pas je stalno bio pored kolica i čuvao je. Koliko sam ja strahovala toliko se pas nije odvajao od nje.

Pa zavisi vecicu kakav je pas, mada i ja sam za to da veliki psi trebaju da budu ili vezani ili u boksu a odvezani samo u prisustvu ukucana.. osim ako nisi 100% siguran da je pas bezopasan, mislim mozes da upoznas svog psa nakon par godina i vidis kakva mu je narav. Ovaj nas Meda je npr. bio odvezan i slobodno se setao, prvi put kada su moji videli da je poceo da rezi na one koji hoce da udju cekao ga je lanac, nebitno sto nije nikad ujeo nikog.
 
Pa i ovaj je neki lovački ( za divlje svinje ) ali sluša zeta bez pogovora. Retko ko je smeo da uđe u dvorište kad je odvezan ali mu se beba najviše dopadala. Zet je bio sasvim opušten a ja sam strahovala . Kažu da neće malu decu ali nisam ja sigurna u to :sad2:
 
Mahuc!

U preletu sam .......:metla:

mahuc mahuc :bye:

:uja: baš ste se raspričali ...Red kako opisuješ svoje pse i Blanki će da nabavi nekog :rotf:

DOC nisi pročitao da je crvena htela tebe da optuži za propast Mozaika :aha2:

isto vam se piše :zper:

Pa što sad tako?!?
Ti si moja drugarica, znaš da mi smeta dim i da sam malo klaustrofobična, nije da neću, nego ne mogu. :sad2:
A to još nisi zaboravio onaj razbijeni prozor na direktorskoj kancelariji? :zper:

nikada ne zaboravljam :manikir:

i uvek naplatim :zper:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top