da li tripujem ili zene nemaju osnovni boton

Poruka
19.457
( da ne bude zabune nije moja supruga u pitanju). i nistu iste osobe.

1. dodje da se vidi sa kolegama posle posla i vadi pred celim restoranom kremu za ruke i maze ih.
2. vadi iz torbe sve zivo sto moze i novcanik da bi pokazivala zenama akciju u uscu
3. prvo ide da pisa
4. maltretirara ljude slikama sa mobilnog (njena dva kumica koje ne znas)
5.potura pod nos sliku svoje kume i njene cerke - i svi moramo da potrvrdimo da su fizicki slicne). nakon toga tirada, ''ali karakter, ma iste'' (a zenu ne znamo).
6. prvo vadi iz torbe racun za porez na nekretninu i kuka '' au mamu mu ***** gde na gajbu od 77 kvadrata na senjaku ovoliko. i onda pita nekoga sa altine ''a koliki je tvoj porez''

(dopuniti po zelji)
 
Pa dobro to su mali ženski razgovori. One mogu o svemu da pričaju i u sve da se uključe. S druge strane nama ništa nije zanimljivo i realno ako i pričamo o nečemu to je teški smor. Tipa sedneš sa nekim u kafanu:

- ''Ej bre, otkad se nismo videli, šta ima bre čoveče?''

- ''Ma ništa, ono sve standarno, guram, kuća poso. Šta ima kod tebe? Mogli bi ponekad da se dogovorimo da izađemo na piće i to.''

- ''Pa i kod mene isto. Šta ćeš da popiješ?''

- ''Pivo.''

- ''Daj dva piva. Da popijemo ko u stara vremena, baš mi to nedostaje.''

- ''Ej bre baš mi je drago što smo se videli, trebalo bi češće da se viđamo. Kakav si bre čoveče, kako zdravlje kako poso?''

- ''Pa rekoh ti, ono standardno. Zdravlje ebiga, u skladu sa godinama, al da kucnem u drvo, još sam živ. Kako kod tebe stoje stvari? Kako porodica? Beše ovaj mlađi trenira fudbal? Ej bre trebalo bi češće da se viđamo.''

- ''Ma okej je sve. Znaš kako je. Al snalazimo se. Trenira kao fudbal, ajd nešto makar da radi kad neće da uči. Ova starija je dobra, evo završava medicinsku. Kako je kod tebe? Kako ćale i keva? Stvarno bi trebalo ponekad ovako da sednemo da se ispričamo.''

- ''Ćale je umro pre tri godine, a keva se drži, ebiga staračaki znaš već. Kako su tvoji? Ebote baš mi nedostaje stara ekipa, treba ponekad da se okupimo.''


..... i tako, priči nikad kraja.
 
ma kaki bon ton ,bon tox

Zene danas misle da je dovoljno da su zene jer ima u Srbiji mnogo pajserica priglupih agresivnih i punih para..
Sta zeni vise treba?
Jaka ruka , i u kuci u van kuce da niko ne sme da je pipne, ima da se topi izdr... se na nekima..
Priglup da moze da mu prodaje M za B, te ovo te cile mile i ostalo....sto moze zloupotrebiti i seksualno ali ne mora, dovoljno je da ga trenira kako zeli
A puno para je idila i rezerva za buducnost...

Ne bi dzaba CECA bila SRPSKA MAJKA tj ideal srpske zene 21. veka...

- - - - - - - - - -

Ebite se , opet na zenskom kutku....pa napisite u naslovu teme da ide na zenski kutak, jer ne zelim da im diram teritoriju, tamo nek budu carice...
 
Mi ko da živimo u romanu Džejn Ostin pa kao sledimo taj tip bontona. Mislim na navedene primere.
Stvarno ne znam šta odudara od standardnih normi ponašanja, ako posle posla, tj. u po bela dana izađeš sa ljudima koje inače viđaš svaki dan, provodiš sa njima vreme i pričaš svašta, i to u neku kafančinu tipa Durmitor ili u neki pab ili tako nešto; i onda im se javiš i odeš do toaleta, posle namažeš ruke, nastaviš da pokazuješ slike sa telefona što i inače radiš na poslu.
Dobro, namazala je ruke za stolom sa kariranim stonjakom i plekanom pikslom, u je, nikad viđeno. Ko da se raščešljala nad telećom čorbom

Kao sad cela Srbija izlazi u Maksim posle posla sve u toaletama i smokinzima, pa ono, stvarno nema smisla.

Ali za razliku od žena muškarci su nam oličenje bontona, kako u kafani tako i drugde. Prava džentlmenija.
 
Шта је непристојно у мазању руку помадом? Или у одласку у ве-це. Свашта.

To se i ja pitam

- - - - - - - - - -

Mi ko da živimo u romanu Džejn Ostin pa kao sledimo taj tip bontona. Mislim na navedene primere.
Stvarno ne znam šta odudara od standardnih normi ponašanja, ako posle posla, tj. u po bela dana izađeš sa ljudima koje inače viđaš svaki dan, provodiš sa njima vreme i pričaš svašta, i to u neku kafančinu tipa Durmitor ili u neki pab ili tako nešto; i onda im se javiš i odeš do toaleta, posle namažeš ruke, nastaviš da pokazuješ slike sa telefona što i inače radiš na poslu.
Dobro, namazala je ruke za stolom sa kariranim stonjakom i plekanom pikslom, u je, nikad viđeno. Ko da se raščešljala nad telećom čorbom

Kao sad cela Srbija izlazi u Maksim posle posla sve u toaletama i smokinzima, pa ono, stvarno nema smisla.

Ali za razliku od žena muškarci su nam oličenje bontona, kako u kafani tako i drugde. Prava džentlmenija.

To i ja mislim
Ništa strašno malo je davila sa slikama i to je to
 
( da ne bude zabune nije moja supruga u pitanju). i nistu iste osobe.

1. dodje da se vidi sa kolegama posle posla i vadi pred celim restoranom kremu za ruke i maze ih.
2. vadi iz torbe sve zivo sto moze i novcanik da bi pokazivala zenama akciju u uscu
3. prvo ide da pisa
4. maltretirara ljude slikama sa mobilnog (njena dva kumica koje ne znas)
5.potura pod nos sliku svoje kume i njene cerke - i svi moramo da potrvrdimo da su fizicki slicne). nakon toga tirada, ''ali karakter, ma iste'' (a zenu ne znamo).
6. prvo vadi iz torbe racun za porez na nekretninu i kuka '' au mamu mu ***** gde na gajbu od 77 kvadrata na senjaku ovoliko. i onda pita nekoga sa altine ''a koliki je tvoj porez''

(dopuniti po zelji)

vrv žena nema sa kim tako često da podeli imovinsko stanje i da stavi svima do znanja kako se neguje em fizički em rodbinske odnose. :heart: :mrgreen:

al to nema veze sa osnovnom kulturom, naročito ne kafanskom.
 
Poslednja izmena:
( da ne bude zabune nije moja supruga u pitanju). i nistu iste osobe.

1. dodje da se vidi sa kolegama posle posla i vadi pred celim restoranom kremu za ruke i maze ih.
2. vadi iz torbe sve zivo sto moze i novcanik da bi pokazivala zenama akciju u uscu
3. prvo ide da pisa
4. maltretirara ljude slikama sa mobilnog (njena dva kumica koje ne znas)
5.potura pod nos sliku svoje kume i njene cerke - i svi moramo da potrvrdimo da su fizicki slicne). nakon toga tirada, ''ali karakter, ma iste'' (a zenu ne znamo).
6. prvo vadi iz torbe racun za porez na nekretninu i kuka '' au mamu mu ***** gde na gajbu od 77 kvadrata na senjaku ovoliko. i onda pita nekoga sa altine ''a koliki je tvoj porez''

(dopuniti po zelji)

e, ako ti nije supruga, a nije ni jedna te ista osoba, čemu tvoja ozlojađenost? :lol:
 
: ))))) nasmejalo me je super

>> 6. prvo vadi iz torbe racun za porez na nekretninu i kuka '' au mamu mu ***** gde na gajbu od 77 kvadrata na senjaku ovoliko. i onda pita nekoga sa altine ''a koliki je tvoj porez''

cool

bilo bi smešnije da se ta kao glasno zapitala..auh, a ko zna koliko će porez biti za ove pandure što će da im grade stanove O.banja kod B.Foka :mrgreen:
 
( da ne bude zabune nije moja supruga u pitanju). i nistu iste osobe.

1. dodje da se vidi sa kolegama posle posla i vadi pred celim restoranom kremu za ruke i maze ih.
2. vadi iz torbe sve zivo sto moze i novcanik da bi pokazivala zenama akciju u uscu
3. prvo ide da pisa
4. maltretirara ljude slikama sa mobilnog (njena dva kumica koje ne znas)
5.potura pod nos sliku svoje kume i njene cerke - i svi moramo da potrvrdimo da su fizicki slicne). nakon toga tirada, ''ali karakter, ma iste'' (a zenu ne znamo).
6. prvo vadi iz torbe racun za porez na nekretninu i kuka '' au mamu mu ***** gde na gajbu od 77 kvadrata na senjaku ovoliko. i onda pita nekoga sa altine ''a koliki je tvoj porez''

(dopuniti po zelji)

kako da ne ode u wc ako joj se piski...da ima sezdeset a ne sest osoba ja bih otisla :lol:
 

Back
Top