Kusturica poklopio sarajevskog novinara na pitanju da li je izdao muslimane: Hoćeš mo
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 91

Tema: Kusturica poklopio sarajevskog novinara na pitanju da li je izdao muslimane: Hoćeš mo

Veoma poznat Mortimer (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    255

Podrazumevano Kusturica poklopio sarajevskog novinara na pitanju da li je izdao muslimane: Hoćeš mo

Kusturica poklopio sarajevskog novinara na pitanju da li je izdao muslimane: Hoćeš moj DNK (VIDEO)
    Novosti online | 28. januar 2018. 22:58
    Režiser Emir Kusturica odgovorio je na sve učestalije komentare koji godinama dolaze iz Sarajeva da je izdajnik bošnjačkog naroda
    http://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:708817-Kusturica-poklopio-sarajevskog-novinara-na-pitanju-da-li-je-izdao-muslimane-Hoces-moj-DNK-VIDEO

Kad ce ovako nesto da napisu vi nasi dezurni ljubiteji nato-a iz kruga dvojke?

Bravo Emire!
    Poslednji put ažurirao/la đavolčić : 29.01.2018. u 13:29
    Sta radi pirgavi isped akvarijuma!

Radi da zavadi ribice

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6129

Podrazumevano Re: Kusturica poklopio sarajevskog novinara na pitanju da li je izdao muslimane: Hoće

kusta smarac
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Veoma poznat sveznadar (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    189

Podrazumevano Re: Kusturica poklopio sarajevskog novinara na pitanju da li je izdao muslimane: Hoće

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    kusta smarac
    Куста живи на граници-међи у свом националном парку.

И тамо и овамо.......
    Ако дозволиш да неко управља тобом путем вере или политике, мора да си много лењ или си комплетни ретард!

Veoma poznat Mortimer (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    255

Citat Original postavio sveznadar Pogledaj poruku
    Куста живи на граници-међи у свом националном парку.

И тамо и овамо.......
    Zivomirka!

Jel ti krivo?
    Sta radi pirgavi isped akvarijuma!

Radi da zavadi ribice

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    537

Браво Емире Мухамедов Кустурице!

Učlanjen
    09.08.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    189

Citat Original postavio Mortimer Pogledaj poruku
    Zivomirka!

Jel ti krivo?
    Петроније, само наводим чињенице.
    Полако...
    Ако дозволиш да неко управља тобом путем вере или политике, мора да си много лењ или си комплетни ретард!

Iskusan
    Učlanjen
    03.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Citat Original postavio Mortimer Pogledaj poruku
    Kusturica poklopio sarajevskog novinara na pitanju da li je izdao muslimane: Hoćeš moj DNK (VIDEO)
    Novosti online | 28. januar 2018. 22:58
    Režiser Emir Kusturica odgovorio je na sve učestalije komentare koji godinama dolaze iz Sarajeva da je izdajnik bošnjačkog naroda
    http://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:708817-Kusturica-poklopio-sarajevskog-novinara-na-pitanju-da-li-je-izdao-muslimane-Hoces-moj-DNK-VIDEO

Kad ce ovako nesto da napisu vi nasi dezurni natoguzi iz kruga dvojke?

Bravo Emire!

Buduća legenda
    Učlanjen
    19.09.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    0

Kusta je mensovac i nije mu bio problem da napuši novinara Sarajliju...
    I naravno da ima pravo da se izjasni o nacionaqlnosti kako mu se hoće!
    A i šta bi njegovi bivši sugrađani-da se kite Kustom? O bože primitivaca!
    Kusta je veoma vredan čovek u kulturi i naša je sreća što je s nama!
    Primili bi njega rado i drugi,ali se među nama najbolje,,,najsmirenije oseća...Mislim da je to kod
    Ivanovića i izjavio...

Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    537

Од новинара, Кусту је само Бранкица могла да напуши и нико више.

- - - - - - - - - -

Додуше, имала је и материјал, за разлику од овог Балије који је кренуо голорук на Кусту.

Učlanjen
    09.08.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    189

А што нигде не пише Немања Кустурица, ако је већ променио име, крстио се....?

Emihs nije na forumu
    Nikakva spoljašnja sloboda ne može se postići bez unutrašnjeg mira.
    Moderator Emihs (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    379

Куста рак рана муслимана.Само да пусти метастазе...
    Robovi su postali slobodni a slobodni ljudi robovi!

Iskusan Zarathustra (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Ne vidim kako je čovek mogao izdati narod koji u vreme njegovog nacionalnog opredeljenja bio tek u nastanku. Više puta je govorio da je na vreme raskrstio sa Alijom i s njegovim "Bošnjacima" i gotova stvar.

Veoma poznat zemunski kej (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    263

Nije ga poklopio vec je dovoljno iskusan i prepametan da mu se obratio sa RODJACE .Dominacija!

Domaćin KraNp (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    101

E не могу потурице да му опросте враћање својим коренима......да могу...крви би му пили клокотом Као што милогорци не могу да спрече рођење Његоша и његов књижевни рад. Он их и мртав држи рукама за гркљан и стеже Сваки његов стих их погађа у хипофизу !
    "Ja ne mogu da podnesem bol, ja nisam kao drugi ljudi, bilo je pitanje on ili ja, jasno je da nisam mogao da budem JA, mene to boli, znam da sam ispao djubre ali sam bar ostao ziv"! PATAK DACA

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    8

Ovo je već postalo patetično... Toliko da se uvlači u buljoo Srbiji, neverovatno. A i Kusturica je licemerarn... Da je rešio da postane Srbin, promenio bi i ime i prezime, a ne samo nacionalnost, tako da se nacionalisti džabe vesele. Nije da sam na Kusturičinoj strani, nego je ovo baš funjarski, i nizak udarac ionako poljuljanom Bošnjaštvu.

Elita Konstantin Veliki (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    323

Sto bi promenio ime i prezime.

Kusturica sad i nije neki bas ultramuslimansko ime. Moguce je rumunskog porekla.

Domaćin KraNp (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    101

Емир и јесте променио име у Немања када се крстио у манастиру Савина у Херцег Новом, него смо сви ми навикли на њега као "Емира".
    "Ja ne mogu da podnesem bol, ja nisam kao drugi ljudi, bilo je pitanje on ili ja, jasno je da nisam mogao da budem JA, mene to boli, znam da sam ispao djubre ali sam bar ostao ziv"! PATAK DACA

Elita Konstantin Veliki (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    323

On sam to i koristi, tako i tu nema nista lose.

Elita Роло Томази (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    53
    Reputaciona moć
    330

Само будала може да помисли како је дорастао овако тупавом задатку довођења Кустурице у неприлику.
    Када неко види толико, научи много и схвати суштину као Емир, логично је да раздваја веру, нацију и идеологију. Емир је лепо објаснио своје становиште; то се некоме може допадати или не, али не може логички да стави под знак питања.
    Овај момчић-новинарчић се, занет собом- оклизнуо и пао под камион.
    Полако, али сигурно- образованији и интелигентнији муслимани превазилазе свој комплекс, и почињу да схватају ко су, шта им је чинити и ко им је претња, а ко није.
    Тешко је; али, лакше него се даље инатити.
    А ако треба да имају узор, то је овај чупави, незгодни господин филмаџија...
    Нема слободе за слабе...
    Мередит

Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    537

Да.

Новинарчић би требао мало да учи од наше Бранкице.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1386

Citat Original postavio Alter_Ego_ Pogledaj poruku
    Браво Емире Мухамедов Кустурице!
    Nije Emir Muhamedov , nego Nemanja Muratov
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    21.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    263

Citat Original postavio Jovan999 Pogledaj poruku
    Ovo je već postalo patetično... Toliko da se uvlači u buljoo Srbiji, neverovatno. A i Kusturica je licemerarn... Da je rešio da postane Srbin, promenio bi i ime i prezime, a ne samo nacionalnost, tako da se nacionalisti džabe vesele. Nije da sam na Kusturičinoj strani, nego je ovo baš funjarski, i nizak udarac ionako poljuljanom Bošnjaštvu.
    Nije to uvlacenje, Uvlacis se najjacem npr,USA ,sta ima da se uvlaci Srbiji na koju i zecevi dizu djoku, Stvar je u vaspitanju, otac komunista ,majka isto i sta ocekujes da bude verski zaludjenik.On nije ni pravoslavni zaludjenik vise to radi iz inata, Inace svojevremeno je izazivao ono ***** Seselja na dvoboj,,Takav je Emir ko ga voli voli ko ne ne mora.

Elita Роло Томази (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    53
    Reputaciona moć
    330

Citat Original postavio Alter_Ego_ Pogledaj poruku
    Да.

Новинарчић би требао мало да учи од наше Бранкице.
    Не бива, није на платном списку.
    Нема слободе за слабе...
    Мередит

Učlanjen
    21.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    263

Pa Kusturica je već u nerplici. Mnogi bošnjačka intelektualci su zgroženi njegovim izjavama. Razmisli malo, zašto Kusturica ne ide toliko daleko, pa da prizna da je Velikosrbin?! Jeste da bi ga određen broj Srba potapšao po ramenu, ali šta bi rekli Bošnjaci? Vascelo Bošnjaštvo se u ovom trenutku nalazi u vrlo teškom položaju; velikosrpska propaganda želi od njih načiniti Srbe: to praktično znači da bi ono postali janjičari, a to je nemoguće. Baš zbog toga je pitanje bošnjačkog indentiteta aktuelnije nego ikad.
    Ne znam sta da ti kazem za pitanje identiteta, Ali sve govori ili da smo mi Bosnjaci ili da ste vi Srbi, Nema dileme odakle stte potekli sve se zna dok smo mi jedan veci miks naroda .Sa uplivom Aromuna ,Turaka ,dinarskih srba i ostalih naroda,
    Na stranu religija nema blizih naroda od Bosnjaka i Srba ,
    Poslednji put ažurirao/la SURbel : 29.01.2018. u 23:29 Razlog: цитат

Iskusan Zarathustra (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Pa Kusturica je već u nerplici. Mnogi bošnjačka intelektualci su zgroženi njegovim izjavama. Razmisli malo, zašto Kusturica ne ide toliko daleko, pa da prizna da je Velikosrbin?! Jeste da bi ga određen broj Srba potapšao po ramenu, ali šta bi rekli Bošnjaci? Vascelo Bošnjaštvo se u ovom trenutku nalazi u vrlo teškom položaju; velikosrpska propaganda želi od njih načiniti Srbe: to praktično znači da bi ono postali janjičari, a to je nemoguće. Baš zbog toga je pitanje bošnjačkog indentiteta aktuelnije nego ikad.
    Muslimani se polako ali sigurno vraćaju srpstvu što je normalno.
    Poslednji put ažurirao/la SURbel : 29.01.2018. u 23:29 Razlog: цитат

Slične teme

1. KOJE ZENE SU NAJLEPSE KAD SU U PITANJU ZNACI?
    Autor IRRINA u forumu Astrologija
    Odgovora: 726
    Poslednja poruka: 26.06.2015., 16:36
  2. Prema kojoj adresi da stavim linkove kada su u pitanju...
    Autor Milan Dokic u forumu Web dizajn
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.04.2004., 23:15
  3. U pitanju je opklada
    Autor limunada u forumu Arhiva
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 31.03.2004., 21:35

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku