Da li bi ocinkali/odrukali prijateljevu decu?

Poruka
22.458
Imam poznanika koji je vredan, ima privatni posao (usluga je u pitanju) i moze solidno da zaradi, ali nikako da se bas obogati od tog. Red velicina oko 2 hiljade evra mesecno. Stalno prica o tome koliko je zaradio ovaj, onaj, ko je imao srece, ko nije i kako neko mora mnogo da radi a neko ne. Ima prelepu cerku, i prezgodnu, treca godina faksa. Cura je bez decka od srednje škole i stalno mašta o seiku ili milioneru koji ce ju pokupiti. Znaci, odgojena je u tom materijalistickom duhu. Bili smo pretprosle godine na moru skupa pa znam price.
Neki dan priča njegov drug s kojim ponekad izlazi vikendom "Video sam cerku od tog i tog, cuo sam to i to, bila s tim i tim, dopisuje se s ovim i onim" Radi se ozenjenim i starijim tipovima od 38-50 godina. Kaze, ne znam sta da radim, ako kazem njemu bicu kreten, bolje mi je da kazem njoj da se ne ofira tako otvoreno, pa da joj budem kao roditelj. Ako vec radi to sto radi, neka bude diskretnija.
Kako bi vi postupili, jeste li imali slicno iskustvo? Alkohol, droga?
 
Imam poznanika koji je vredan, ima privatni posao (usluga je u pitanju) i moze solidno da zaradi, ali nikako da se bas obogati od tog. Red velicina oko 2 hiljade evra mesecno. Stalno prica o tome koliko je zaradio ovaj, onaj, ko je imao srece, ko nije i kako neko mora mnogo da radi a neko ne. Ima prelepu cerku, i prezgodnu, treca godina faksa. Cura je bez decka od srednje škole i stalno mašta o seiku ili milioneru koji ce ju pokupiti. Znaci, odgojena je u tom materijalistickom duhu. Bili smo pretprosle godine na moru skupa pa znam price.
Neki dan priča njegov drug s kojim ponekad izlazi vikendom "Video sam cerku od tog i tog, cuo sam to i to, bila s tim i tim, dopisuje se s ovim i onim" Radi se ozenjenim i starijim tipovima od 38-50 godina. Kaze, ne znam sta da radim, ako kazem njemu bicu kreten, bolje mi je da kazem njoj da se ne ofira tako otvoreno, pa da joj budem kao roditelj. Ako vec radi to sto radi, neka bude diskretnija.
Kako bi vi postupili, jeste li imali slicno iskustvo? Alkohol, droga?

Имала сам искуство са рођаком и кокаином.
Наравно да сам је одрукала.
За два дана се формирао штаб за њено праћење.
Била је кажњена месецима.
Наравно, никад ми није замерила, а њена мајка нас је суочила и питала ме је пред њом да поновим. Што сам без блама урадила.
У уметничкој бранши је. Долазила је у додир са звездама музичке сцене које кокаин шмрчу за доручак, ручак и вечеру. Навукао је рођени брат једног нашег певача.
Али срећом је имала довољно поверења у мене да ме позове на једно раскалашно дружење. :lol:
Биле смо клинке. Имале смо око 20 година.
 
isuvise je ona velika da bi se bilo ko mesao sa strane
ne radi ona nista cemu nije naucena
njen zivot njena stvar
drugo je da je to mloletno dete pa ajde da alarmiras roditelje
treca godina faksa je vec matora kobila, sto bi se reklo :lol:

21-22 godine? Totalno zrelo?

- - - - - - - - - -

Имала сам искуство са рођаком и кокаином.
Наравно да сам је одрукала.
За два дана се формирао штаб за њено праћење.
Била је кажњена месецима.
Наравно, никад ми није замерила, а њена мајка нас је суочила и питала ме је пред њом да поновим. Што сам без блама урадила.
У уметничкој бранши је. Долазила је у додир са звездама музичке сцене које кокаин шмрчу за доручак, ручак и вечеру. Навукао је рођени брат једног нашег певача.
Али срећом је имала довољно поверења у мене да ме позове на једно раскалашно дружење. :lol:
Биле смо клинке. Имале смо око 20 година.

Uh, happy end

- - - - - - - - - -

Naravno da bi reko,mada mozda i nju ucenio da daje povremeno da ne kazem:think:

:per: Ti bi se malo okoristio
 
nije zrelo, daleko je od zrelosti
ali ima dovoljno mozga da zna sta radi, dete nije
a muvanje sa matorim sponzorima nije nesto sto se ups desilo, no je naucena da se tako ponasa, radi se sa predumisljajem, neka se uda za sponzora i to joj je zivot kakav je htela
sta ima da se mesate sa strane ko neke jetrve preko plota

Sreća namam zensku decu :(
 
Da je nauci nekim fazonima...ocigledno da radi na svojoj udaji...

Mislim nije tu nista iznenadjujuce..
A nije mi jasno zasto je dilema uopste pred forumashem...
Ako hoce moze da upozna oca da mu je cerka elektra, a ne nesto kao katastrofa...
A ako nece, moze i da se omasti, ucinice joj uslugu.

A evo, ima i iskustava kao Sofijino, sa drogom. Ja bih volio kada bi nedaj Boze prijatelj znao za neko neprimereno ili delikventno ponasanje mog deteta, da mi kaze :)
 
Ako neko baš ima problem sa alkoholizmom ili drogama rekla bih (i rekla sam).
Švaleraciju u navedenom slučaju ne bih prijavljivala, ako bi me prijatelj pitao, a ja videla na svoje oči (ne rekla-kazala) rekla bih šta znam.

Nije mi se dalo detaljno u uvodu, pa sam ispustio napisati da on o svojoj cerki misli sve u superlativu, sto je i normalno, i da smatra da nije lako naci decka pametnoj i lepoj curi, i da nema srece...a o stvarnom stanju nema pojma.
 
Ako neko baš ima problem sa alkoholizmom ili drogama rekla bih (i rekla sam).
Švaleraciju u navedenom slučaju ne bih prijavljivala, ako bi me prijatelj pitao, a ja videla na svoje oči (ne rekla-kazala) rekla bih šta znam.

Ја швалерацију не бих никад и ником пријављивала....мислим туђу швалерацију. :lol:
Не знам ништа.

- - - - - - - - - -

Nije mi se dalo detaljno u uvodu, pa sam ispustio napisati da on o svojoj cerki misli sve u superlativu, sto je i normalno, i da smatra da nije lako naci decka pametnoj i lepoj curi, i da nema srece...a o stvarnom stanju nema pojma.

Ако има оца који стално кука како му не иде да заради више од 2000 евра месечно, па шта да схвати из тога него да треба да нађе неког ко то може? :lol: Пријатељ не би требао да буде изнанађен изборима партнера. ;) А ни ти, ни нико од вас ко га познаје.
 
Sreća namam zensku decu :(

prica moze da se odnosi i na musko dete,.sa starijim tetama ili sa starijim cikama :lol:
gledala sam film "Zovi me mojim imenom", koji je nominovan za Oskara..radnja filma
je ljubavna prica izmedju dva muškaraca, mladjeg i starijeg koja je trajala jedno leto ,
a na sta su roditelji gledali sa razumevanjem i dok je ljubavna prica trajala nisu se mesali
ni oni ni bilo ko iz okruzenja..sto znaci da se ni u slucaju cerke prijatelja ne treba mesati
..svako ima svoj zivot ..:lol:
 
Nije mi se dalo detaljno u uvodu, pa sam ispustio napisati da on o svojoj cerki misli sve u superlativu, sto je i normalno, i da smatra da nije lako naci decka pametnoj i lepoj curi, i da nema srece...a o stvarnom stanju nema pojma.

Ne znam šta da ti kažem na to. Ipak je ona svoj čovek, bilo bi divno da sve što radimo u životu raduje naše roditelje, ili da u svakoj situaciji mogu budu ponosni na nas... ali ipak to nije prioritet svakog deteta. Mlada devojka, možda eksperimentiše, radoznala je, ko zna šta je njoj u glavi, možda sasvim proračunato prati neki svoj cilj. Ne znam o kakvoj se sredini radi, ako se baš žestoko blamira ili misliš daje u nekoj opasnosti možda neko treba da joj skrene pažnju... ona će tu osobu naravno oterati u pm ali zapamtiće šta ste joj rekli.
 
Imam poznanika koji je vredan, ima privatni posao (usluga je u pitanju) i moze solidno da zaradi, ali nikako da se bas obogati od tog. Red velicina oko 2 hiljade evra mesecno. Stalno prica o tome koliko je zaradio ovaj, onaj, ko je imao srece, ko nije i kako neko mora mnogo da radi a neko ne. Ima prelepu cerku, i prezgodnu, treca godina faksa. Cura je bez decka od srednje škole i stalno mašta o seiku ili milioneru koji ce ju pokupiti. Znaci, odgojena je u tom materijalistickom duhu. Bili smo pretprosle godine na moru skupa pa znam price.
Neki dan priča njegov drug s kojim ponekad izlazi vikendom "Video sam cerku od tog i tog, cuo sam to i to, bila s tim i tim, dopisuje se s ovim i onim" Radi se ozenjenim i starijim tipovima od 38-50 godina. Kaze, ne znam sta da radim, ako kazem njemu bicu kreten, bolje mi je da kazem njoj da se ne ofira tako otvoreno, pa da joj budem kao roditelj. Ako vec radi to sto radi, neka bude diskretnija.
Kako bi vi postupili, jeste li imali slicno iskustvo? Alkohol, droga?

Mala je kurrva. Šta tu ima da se postupa?
 
Ја швалерацију не бих никад и ником пријављивала....мислим туђу швалерацију. :lol:
Не знам ништа.

Ja ne bih prijavljivala, ali da me drugarica pita da li sam videla njenog dečka/muža sa nekom ribom, a ja ga jesam videla - rekla bih da jesam.
Ja ne bih volela da mi neko prijavi ako nisam pitala, ali ako pitam znači da želim da znam istinu.
 
Ne znam šta da ti kažem na to. Ipak je ona svoj čovek, bilo bi divno da sve što radimo u životu raduje naše roditelje, ili da u svakoj situaciji mogu budu ponosni na nas... ali ipak to nije prioritet svakog deteta. Mlada devojka, možda eksperimentiše, radoznala je, ko zna šta je njoj u glavi, možda sasvim proračunato prati neki svoj cilj. Ne znam o kakvoj se sredini radi, ako se baš žestoko blamira ili misliš daje u nekoj opasnosti možda neko treba da joj skrene pažnju... ona će tu osobu naravno oterati u pm ali zapamtiće šta ste joj rekli.

Sredina je otprilke takva da su to prevejani vukovi koji menjaju takve klinke na sedmicnoj ili mesecnoj bazi, a licno mislim da se ona precenila. Npr ljubi se i lovi s tipom koji je 80 godiste, nije prestar, ima zenu i troje dece i veoma uspesnu firmu, verovatno ocekuje da ce se on razvesti i ozeniti njome? Al dobro, mozda je bolje cutati, sama pala, sama se ubila.

- - - - - - - - - -

Nisam imala slično iskustvo.



Ne znači to mnogo, školski drug moje dece je po završetku srednje škole godinama bio u vezi sa znatno starijom ženom, vršnjakinjom njegovih roditelja. Da li su još uvek zajedno, ne znam.

Ima i toga :sad2:
 
Imam poznanika koji je vredan, ima privatni posao (usluga je u pitanju) i moze solidno da zaradi, ali nikako da se bas obogati od tog. Red velicina oko 2 hiljade evra mesecno. Stalno prica o tome koliko je zaradio ovaj, onaj, ko je imao srece, ko nije i kako neko mora mnogo da radi a neko ne. Ima prelepu cerku, i prezgodnu, treca godina faksa. Cura je bez decka od srednje škole i stalno mašta o seiku ili milioneru koji ce ju pokupiti. Znaci, odgojena je u tom materijalistickom duhu. Bili smo pretprosle godine na moru skupa pa znam price.
Neki dan priča njegov drug s kojim ponekad izlazi vikendom "Video sam cerku od tog i tog, cuo sam to i to, bila s tim i tim, dopisuje se s ovim i onim" Radi se ozenjenim i starijim tipovima od 38-50 godina. Kaze, ne znam sta da radim, ako kazem njemu bicu kreten, bolje mi je da kazem njoj da se ne ofira tako otvoreno, pa da joj budem kao roditelj. Ako vec radi to sto radi, neka bude diskretnija.
Kako bi vi postupili, jeste li imali slicno iskustvo? Alkohol, droga?

Ako mi je prijatelj, rekao bih mu. Mislim da zaslužuje da zna.
 
Ali šta to on treba da zna? Hajde razumem alkoholizam i drogiranje, to su zdravstveni problemi... Šta on da radi sa informacijom o njenom seksualnom životu? Da je vaspitava? Pa malo teže na trećoj godini faksa...

Moguće da sam pogrešio, ali sam razumeo da se radi o prostituisanju. Ako se kreše sa matorcima samo jer to preferira, onda ništa.
 

Back
Top