Zasto muskarci vole kucke?

Prvo me zanima koja je razlika izmedju kucke i one koja je previse fina?

Kazu: Sve za čim u životu jurimo, beži...

Da li je to glavna razlika?..:think:

..i sta se desava na kraju krajeva kad muskarac stigne kucku?...:lol:

Мислим да огромна већина људи пати од недостатка самопоштовања. ;) Одатле и јурцање за онима који одбацују, није пол битан.
 
ili si ruzna. muskarci obicno trce za zgodnim ribama. I onda te zgodne ribe kad dodju u mid tridesete vise nisu atraktivne za muski rod i onda se cude sto muskarci vise ne trce za njima. pa mi smo prirodno prigramirani da jurimo za mladim i cvrstim mesom. Prosecna riba od 18 godina je bolja nego najbolja od 35.

- - - - - - - - - -

cak ribe od 25 godina nisu to. vec pocinje ceulit da se pojavljuje i odredjene deformacije na kozi. To se da videti leti na plazi.Vec ribe od 30ak godina pocinju da izbegavaju kupanje, jer muskarci ne zele da vide njihova naborana ceulitna dupeta. obicno izlaze sa 5 kg sminke da prikriju deficit,.
 
ili si ruzna. muskarci obicno trce za zgodnim ribama. I onda te zgodne ribe kad dodju u mid tridesete vise nisu atraktivne za muski rod i onda se cude sto muskarci vise ne trce za njima. pa mi smo prirodno prigramirani da jurimo za mladim i cvrstim mesom. Prosecna riba od 18 godina je bolja nego najbolja od 35.


cak ribe od 25 godina nisu to. vec pocinje ceulit da se pojavljuje i odredjene deformacije na kozi. To se da videti leti na plazi.Vec ribe od 30ak godina pocinju da izbegavaju kupanje, jer muskarci ne zele da vide njihova naborana ceulitna dupeta. obicno izlaze sa 5 kg sminke da prikriju deficit,.

Ti ne znas NISTA o zenama!

NI - STA! :nono3:
 
Prvo me zanima koja je razlika izmedju kucke i one koja je previse fina?

Kazu: Sve za čim u životu jurimo, beži...

Da li je to glavna razlika?..:think:

..i sta se desava na kraju krajeva kad muskarac stigne kucku?...:lol:

Znaš onaj Šekspirov komad, "Ukroćena goropad"?
E pa san svakog nezrelog muškog ega, željnog potvrde, jeste da preoblikuje ženu koju ostali ne mogu da potčine.
 
ti sad cica od 60 godina naravno da juris te od 30ak. zasto ne juris one od 60 bolje bi ti pristajale.

Ja imam dosta vise od 60....:rtfm:


A najvise volim one od 30-50......

Da ti cica nesto kaze i mozes da mi verujes: one su 100X bolje od onih od 18!

- - - - - - - - - -

Znaš onaj Šekspirov komad, "Ukroćena goropad"?
E pa san svakog nezrelog muškog ega, željnog potvrde, jeste da preoblikuje ženu koju ostali ne mogu da potčine.

Neka vrsta takmicenja?
 
Ja imam dosta vise od 60....:rtfm:


A najvise volim one od 30-50......

Da ti cica nesto kaze i mozes da mi verujes: one su 100X bolje od onih od 18!

- - - - - - - - - -



Neka vrsta takmicenja?
pa sad kad imas dosta vise od 60 onda ti ove od 18 su deca. tacnije mogu da ti budu i unuci. i naravno imas verovatno i drugacije zahteve, cuna ti se ne dize dovoljno cvrsto, tj jednom nedeljno, pa ti onda dobro i cvrsto dupe ne igra nekjakvu ulogu.

- - - - - - - - - -

Izazov. Služi da se muškarac dokaže (drugim muškarcima). Veći trofej je kučka nego jagnje.

a zene se ne takmice da bude sto veca svadba. da muz bude sto bogatiji. Izlazim ja sa sestrom i njenom drugaricom i ova kaze upoznala sam jednog decka znas kako sladak, visok ima dve pekare, to je opis. tako da je veci trofej biznismen nego neko ko zivi kod mame. A velika vecina normalnih muskaraca ne planira da zeni te kante sperme, vecina zeni normalne devojke iz komsiluka.
 

Back
Top