Miša Vacić: Ja ću ih lično mobilisati...

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.250
Miša Vacić: Ja ću ih lično mobilisati...

Beograd -- Kontroverzni Miša Vacić, koji je nedavno postao lider “Srpske desnice“ podelio je na Tviteru tekst u kojem se govori o spremnosti Vojske Srbije.

4085840985a6ca5bea69d8797053053_v4_big.jpg




Vacić je objavio tekst za sajta “Nacionalist“ – “Vojska Srbije spremna: Ako Šiptari napadnu, za tri sata uzimamo sever“, a potom ušao u raspravu sa nekoliko korisnika ove društvene mreže.

Na pitanje jednog od “tviteraša“, “ko će da ratuje“, Vacić je imao kratak odgovor.

“Tvoja deca će da idu. Ja ću ih lično mobilisati“, napisao je on.

Da podsetimo, Vacić je u žižu javnosti dospeo prošle godine kada je postavljen za savetnika u Kancelariji za Kosovo i Metohiju, a onda dobio otkaz posle samo nekoliko dana.

Inače, Vacić je bivši vođa desničarske organizacije “SNP 1389“, a nedavno je došao na čelo stranke nacionalno – konzervativne orijentacije “Srpska desnica“.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=01&dd=27&nav_category=11&nav_id=1352011


Хахахха...Сероња Миша Вацић ће некога да мобилише???? Јбт...могли су ти из Српске деснице да за лидера одаберу неког мушкарца а не Мишу Вацића. Да одаберу неког ко озбиљно делује кад позива у рат а не овог што га је водитељка америчке Н1 телевизије јавно пред камерама силовала.
 

Vacić je objavio tekst za sajta “Nacionalist“ – “Vojska Srbije spremna: Ako Šiptari napadnu, za tri sata uzimamo sever“, a potom ušao u raspravu sa nekoliko korisnika ove društvene mreže.





ovo me podseti na njegovog Gazdu

kada je pretio da ce Zandarmerijom da zavede red u Mitrovici

za 45 minuta

- - - - - - - - - -

Kako god ga ocenjivali, dečko bi ratovao za Srbiju.

tudjom decom

- - - - - - - - - -

nego


gde je ova debela pedercina Misa Vacic

sluzila vojsku z:lol:

- - - - - - - - - -

ovaj debeli drugar Djuke Bizona
 
ovo me podseti na njegovog Gazdu

kada je pretio da ce Zandarmerijom da zavede red u Mitrovici

za 45 minuta

- - - - - - - - - -



tudjom decom

- - - - - - - - - -

nego


gde je ova debela pedercina Misa Vacic

sluzila vojsku z:lol:

- - - - - - - - - -

ovaj debeli drugar Djuke Bizona

sad sam mu iščačkao matični broj pošto biografije jelte nema. 85-o godište, znači služio je moj k vojsku.
 
z:poz:

Mišo, hvala ti i izdrži! Srbija je uz tebe“



Vladimir Đukanović Djuka Bizon

- - - - - - - - - -

sad sam mu iščačkao matični broj pošto biografije jelte nema. 85-o godište, znači služio je moj k vojsku.

nemoj tako garant je igrao kounter strajk u igraonici

znaci, odma za generala marsala da se unapredi, ima neprocenjivo iskustvo

:rotf:
 

Back
Top