Delije vredjale Omica jer je musliman! Sovinizam u Srbiji,

zemunski kej

Elita
Poruka
20.267
Jedan mlad kosarkas dosao je odigra sezonu u kk Crvena Zvezda, Lepo su ga docekali! Ipak je Partizan gospodski klub, Evo procitajte ,mozda vas bude sramota a mozda ste i vi isti kao Delije, Kakva je ovo drzava?
https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2018&mm=01&dd=26&nav_id=1351758
10773512445a6b73776829d550635071_w640.jpg
 
Ovo ti uopste nije primereno... cak stavise grozno je...

Klub skandira svom igracu zato sto je druge vere ili nacionalnosti... Jadno i bedno. Nadam se da ce ih odrati od kazne.

Je l' te moram podsetiti na neke situacije? Kao na primer ovo. Ovo ti je još gore. Igrač vodi navijače da kliču ustaški pozdrav. Ne mislim hrvatski, već USTAŠKI. Da bude još gore, ovo je reprezentacija, znači nema okolišanja, ovo dotiče naciju.
 
Zao mi je zbog decka.U globalu svuda nas ima ludih,manje ludih i normalnih ljudi.Jesam zvezdas,ali ne podrzavam ovakve stvari nikako.

Naravno da se ovo ne podržava, ali ispade da se samo u Srbiji dešava. Još sam pričao na onoj temi, gde je bio onaj ''mangup'' pored Amfilohija. Šovinizam i nacizam su problem u modernim društvima slovenskih naroda.
 
Naravno da se ovo ne podržava, ali ispade da se samo u Srbiji dešava. Još sam pričao na onoj temi, gde je bio onaj ''mangup'' pored Amfilohija. Šovinizam i nacizam su problem u modernim društvima slovenskih naroda.

Ekstremno desničarske partije tj šovinisti su sve jače u cijeloj Evropi. Kao što rekoh od grupice idiota se pravi problem.
 
Ekstremno desničarske partije tj šovinisti su sve jače u cijeloj Evropi. Kao što rekoh od grupice idiota se pravi problem.

Uvek kreće od grupica. Nacisti su 1923. godine pokušali puč, koji im je blago rečeno propao. 10 godina kasnije, eto ih na vlasti i uspostavljaju diktaturu. To je ozbiljan problem koji treba pratiti pod budnim okom. A situacija za njihovu ekspanziju je malo reći povoljna sada.
 
pa dobro rodace nece te taj mladic date kolje, ovo mojim delijama nje trebalo

Pazi, poruka nije direktno upućena njemu (iako je jasno na koga se cilja), i budući da sam čitao njegove izjave pre nego što je došao u klub, meni lično bi bilo bezveze da ga prozivam jer je momak na svom mestu. Međutim, ako pogledaš sadržaj parole i zanemariš kome je upućena, potpuno je normalna. Nema druženja sa pomenutima i to je to...
 
Uvek kreće od grupica. Nacisti su 1923. godine pokušali puč, koji im je blago rečeno propao. 10 godina kasnije, eto ih na vlasti i uspostavljaju diktaturu. To je ozbiljan problem koji treba pratiti pod budnim okom. A situacija za njihovu ekspanziju je malo reći povoljna sada.

Potrebna je ogromna ekonomska kriza ko 1929 da bi ti idioti dosli na vlast voljom naroda. U Italiji su dosli nesto ranije al pre svega pucom i time sto su vojska i policija dozvolili i hteli, kao i vlast.
 
Potrebna je ogromna ekonomska kriza ko 1929 da bi ti idioti dosli na vlast voljom naroda. U Italiji su dosli nesto ranije al pre svega pucom i time sto su vojska i policija dozvolili i hteli, kao i vlast.

Nismo daleko ni od toga, koliko je Evropa izbeglica primila, a koliko ih je stvarno voljno raditi, a ne grebati se o socijalu :think:
 
Uvek kreće od grupica. Nacisti su 1923. godine pokušali puč, koji im je blago rečeno propao. 10 godina kasnije, eto ih na vlasti i uspostavljaju diktaturu. To je ozbiljan problem koji treba pratiti pod budnim okom. A situacija za njihovu ekspanziju je malo reći povoljna sada.

Ne mislim da su ovi idioti nacisti. Ni opasnost po bilo koga. Samo šovinističke budale.
 
Ja prvi ne volim muslimane. Prvi sam za nezavisnost RS. Ali to je politika. Ovo je sport. I tu me jedino zanima ko kako igra. A ne da li je Srbin, Hrvat, musliman.

U timu za koji ja navijam igra Enver Alivodić iz Pazara, ne računajući par crnaca koji su takođe muslimani. Nemam ja problema sa time, samo pokušavam da razdvojim sadržaj parole od konteksta, odnosno od onoga kome je upućena. To jest, mislim da bi ta parola bila primerena u svakoj prilici koja nema veze sa sportom...
 
Sta ti mene podsecas na nesto sto nema veze sa ovom vescu?

Ima veze sa mojim postom, koji ti iz nekog razloga osporavaš. A dobro znamo koji je to razlog.

- - - - - - - - - -

U timu za koji ja navijam igra Enver Alivodić iz Pazara, ne računajući par crnaca koji su takođe muslimani. Nemam ja problema sa time, samo pokušavam da razdvojim sadržaj parole od konteksta, odnosno od onoga kome je upućena. To jest, mislim da bi ta parola bila primerena u svakoj prilici koja nema veze sa sportom...

Kasniš, otišao je Alivodić u Grčku za neku kintu :mrgreen:
 

Back
Top