Распали по нахођењу

Petunija lav <3

tu sam..dok sam tu..
možda nekome zafalim kad odem, a verujem da će ih biti više koji će otvoriti šampanjac u to ime (:

- - - - - - - - - -


evo ronim suze za tom ***** *****, što je sve redom omalovažavala, tačno mi žao što je nema da vas bičuje malo svojim kaktus slovima ((:

- - - - - - - - - -

Tesko da cete brisanjem postova nesto promeniti. Samo stvarate odijum i nepoverenje...

hbt čoveče ti si uvek bio neka streberska tužibaba i kalimero? samo nešto negoduješ, samo daješ reputacije ispravljajući gramatiku..aman ovo je forum, ne glumi dežurnog pandura kad nisi ni mod.
 
Poslednja izmena od moderatora:
tu sam..dok sam tu..
možda nekome zafalim kad odem, a verujem da će ih biti više koji će otvoriti šampanjac u to ime (:

- - - - - - - - - -



evo ronim suze za tom nadrk babom, što je sve redom omalovažavala, tačno mi žao što je nema da vas bičuje malo svojim kaktus slovima ((:

- - - - - - - - - -



hbt čoveče ti si uvek bio neka štreberska tužibaba i kalimero? samo nešto negoduješ, samo daješ reputacije ispravljajući gramatiku..aman ovo je forum, ne glumi dežurnog pandura kad nisi ni mod.

Sto si ljuta u 55 min. posle ponoci?
 
tu sam..dok sam tu..
možda nekome zafalim kad odem, a verujem da će ih biti više koji će otvoriti šampanjac u to ime (:

- - - - - - - - - -



evo ronim suze za tom ***** *****, što je sve redom omalovažavala, tačno mi žao što je nema da vas bičuje malo svojim kaktus slovima ((:

- - - - - - - - - -



hbt čoveče ti si uvek bio neka štreberska tužibaba i kalimero? samo nešto negoduješ, samo daješ reputacije ispravljajući gramatiku..aman ovo je forum, ne glumi dežurnog pandura kad nisi ni mod.
Tako mlada, a tako opasna! :super:
 
Poslednja izmena od moderatora:
šooooooooo....inače, aj namerno brljamo kad kucamo, da nas lektoriše lektrika. neće da odoli.

draga lektriko, pišem ti ovo pismo,
nie uredu da boodeš tamo po tim rvackim 4rmima, naša to liči, nego dođi ko žena da se napoošavamo...često mi se dešava da, ne znam na koju foru, otvorim ša ste pazarili i tvoj prfi post, večno ćuga se setjati u kom stoji: damanstni čaršaf sa zemoonske pijace...

tvoi droogari foroomaši....
 

Back
Top