Kako vratiti podatke izbrisane iz Recycle Bin-a?

imamo_situaciju

Zainteresovan član
Poruka
133
Pozdrav dobri ljudi, upravo mi se desilo da se samo od sebe obrisalo sve iz Recycle Bin-a, tamo je bilo nekakvih foldera, dokumenata, neki od njih su mi trebali za koriscenje, tu sam ih stavljao da ne zauzimaju ikonice na Desktopu prostor, pa po potrebi ih vracao. Medjutim kad sam obrisao sa Desktopa odjednom 4.5 GB novih fajlova, SVE ONO STARO IZ RECYCLE BIN-A JE NESTALO! A u Recycle Bin-u stoji samo ovo 3-4 GB sad izbrisano. Ima li ikakvog nacina da se to vrati? Bilo sta, neki program, nesto? Uradio sam System restore na period nekoliko sati unazad, nista, u kanti nema nicega...Uzas...Ima li nekakvog nacina za to?
 
Систем ресторе - служи за повраћај софтверских подешења ...и не може да врати неке обрисане фајлове, поготово не из " канте "...:aha2:

Пробај прво са дос командом " undelete " која је активна још само на XP-у ...:aha2:

Сигурно ће ти пронаћи гомилу обрисаних фајлова...е сад да ли ћеш их препознати - је једини проблем...:think:

Предлажем ти да се руководиш " датумом креирања фајлова "..:aha2:

Ако будеш инсталирао неки програм за повраћај обрисаних фајлова...скоро у истом износу инсталације - оштетићеш обрисане фајлове.

Пробај да нађеш неки " портабл програм за повраћај података " који може да се инсталира на флешку ...и да се са ње покреће..:aha2:
 
У будуће све што нећеш да бришеш а ствара ти гужву - пребаци на неку флешку ...има их до 32Gb и јефтине су...;) ...и те флешке корист само и искључиво за " чување података "...:aha2:
-----------------------------------------------------------------------
Сваки ресакл бин има " дифолт квоту - простора на хдд " за обрисне фајлове. Када се напуни - аутоматски се све брише...:aha2:

Та " квота " је пропрционално везана за " слободан хдд простор " на ..С-партицији...и што је тај слободни простор на хдд већи - већа је и ресајкл-квота...;)
 
Pozdrav dobri ljudi, upravo mi se desilo da se samo od sebe obrisalo sve iz Recycle Bin-a, tamo je bilo nekakvih foldera, dokumenata, neki od njih su mi trebali za koriscenje, tu sam ih stavljao da ne zauzimaju ikonice na Desktopu prostor, pa po potrebi ih vracao. Medjutim kad sam obrisao sa Desktopa odjednom 4.5 GB novih fajlova, SVE ONO STARO IZ RECYCLE BIN-A JE NESTALO! A u Recycle Bin-u stoji samo ovo 3-4 GB sad izbrisano. Ima li ikakvog nacina da se to vrati? Bilo sta, neki program, nesto? Uradio sam System restore na period nekoliko sati unazad, nista, u kanti nema nicega...Uzas...Ima li nekakvog nacina za to?
:zcool:z:shock::zblesav::amen::amen:
 

Back
Top