Vreme robova i smrti

Poruka
4.292
Treba ljudi vec jednom da shvate odakle preti zlo a to je zapad i da svi izadjemo iz njihovog sistema. Jednostavno bacimo svi licne karte i staje ceo sistem. Oni drze sve i politicare i medije i vojsku i sistem i poziciju i opoziciju. Oni trguju narkoticima i ljudima i oruzjem i drze sve banke i jedmom reci sistem je njihov. Njih ima 1000000 puta manje od nas naroda ali sve kontrolisu, Jedini nacin da ih pobedimo da vise ne budemo njihove sluge i robovi. Potrebno je svi da iscepamo i bacimo licne karte i automatski smo pobedili sistem. Morate shvatiti jednio licne karte su okovi savremeni koji drze sve ljude u ropstvo. I jedno znajte ovo je tek pocetak ako svi ili bar vecina ili bar kriticna masa ne baci licne karte sledi sve gore i gore. Sad imate novac papirni i koliko toliko ima slobode ali za jedno 5 do 10 godina ukinuce papirni novac i automatski vise slobode nema niti ima nacina da se oslobodimo. Vas novac i rad bice pohranjen u njihovim hard diskovima i mocice da kontrolisu i po potrebi ukidaju vase racune kako im se prohte. A u dogledno kratko vreme posle toga nameravaju da novac bude kao vas kredit u mobilnom. Svakog meseca vam uplate ali novac koji ne potrosite u toku meseca ukidaju tako da niko nece moci da pravi kapital i To ce biti pod izgovorom da gomilanje novca steti ekologiji i pospesuje potrosnju pa ce postepeno davati sve manje i manje. A krajnji cilj bice ukidanje novca i privatne svojine. Naravno do tada ce mnogi biti mrtvi jer ce enormno smanjiti broj ljudi na planeti raznim vakcinama i hranom.

Zato je sekund do dvanaest da se oslobodimo okova to jest sistema i da bacimo svi licne karte. Bacanjem licne karte postajete slobodni i nezavisni i pada sistem ako bude kriticna masa. A po meni kriticna masa je za Srbiju oko 500 000 bez licnih karti.

Onog trenutka kad pocnete da placate u prodavnicama bez novca i kad se ukine papirni novac nema vise slobode i mogucnosti da se oslobodimo.
 
Ne preti nego je već ovde uveliko,vreme mentalnih robova i duhovne smrti.Veze to nema sa ličnim kartama već sa duhovnim vrednostima i principima koje svaki ipak individulano usvaja,prisvaja i brani,jednostavno se identifikuje sa njima,u njima vidi svoj ontološki temelj a sada je doba reletivizacije,prevrednovanja svih vrednosti i nihilizma kako je vizionarski i predvideo bosiljak sadim a a Fridrih mi Niče.:lol:
 
Treba ljudi vec jednom da shvate odakle preti zlo a to je zapad i da svi izadjemo iz njihovog sistema. Jednostavno bacimo svi licne karte i staje ceo sistem. Oni drze sve i politicare i medije i vojsku i sistem i poziciju i opoziciju. Oni trguju narkoticima i ljudima i oruzjem i drze sve banke i jedmom reci sistem je njihov. Njih ima 1000000 puta manje od nas naroda ali sve kontrolisu, Jedini nacin da ih pobedimo da vise ne budemo njihove sluge i robovi. Potrebno je svi da iscepamo i bacimo licne karte i automatski smo pobedili sistem. Morate shvatiti jednio licne karte su okovi savremeni koji drze sve ljude u ropstvo. I jedno znajte ovo je tek pocetak ako svi ili bar vecina ili bar kriticna masa ne baci licne karte sledi sve gore i gore. Sad imate novac papirni i koliko toliko ima slobode ali za jedno 5 do 10 godina ukinuce papirni novac i automatski vise slobode nema niti ima nacina da se oslobodimo. Vas novac i rad bice pohranjen u njihovim hard diskovima i mocice da kontrolisu i po potrebi ukidaju vase racune kako im se prohte. A u dogledno kratko vreme posle toga nameravaju da novac bude kao vas kredit u mobilnom. Svakog meseca vam uplate ali novac koji ne potrosite u toku meseca ukidaju tako da niko nece moci da pravi kapital i To ce biti pod izgovorom da gomilanje novca steti ekologiji i pospesuje potrosnju pa ce postepeno davati sve manje i manje. A krajnji cilj bice ukidanje novca i privatne svojine. Naravno do tada ce mnogi biti mrtvi jer ce enormno smanjiti broj ljudi na planeti raznim vakcinama i hranom.

Zato je sekund do dvanaest da se oslobodimo okova to jest sistema i da bacimo svi licne karte. Bacanjem licne karte postajete slobodni i nezavisni i pada sistem ako bude kriticna masa. A po meni kriticna masa je za Srbiju oko 500 000 bez licnih karti.

Onog trenutka kad pocnete da placate u prodavnicama bez novca i kad se ukine papirni novac nema vise slobode i mogucnosti da se oslobodimo.
Da li mozes da zamislis svoju reakciju nakon saznanja da pricas gluposti, da umisljas, da stvari gledas sa pogresne strane i da ti zlo preti iz nekog drugog ugla? Iznutra recimo? Verujem da ne mozes... E tu je znak bolesti...
 
i, kazne me sa 5.000 zbog kretanja u javnosti bez l.k. + ostali troskovi oko izdavanja nove. pametan savet, nema sta...

Meni su oštetili ličnu kartu zato što sam im rekao da nisam osuđivan i da nikad neću biti. Pokvarili su mi čip u ličnoj karti, noktom. Rekao sam im da žuborim na ratne zločince koje ova država krije od Interpola i Haškog tribunala, odnosno na sva svinjska i volovska lica sa Interpolovih poternica. Upućena mi je najgluplja rečenica u istoriji policije: "Majmune jedan šta ti vređaš prevarante i šarlatane?!" :cepanje: U državi u kojoj tetovirani bahati policajci kradu službene pištolje jedni drugima - https://www.kurir.rs/crna-hronika/n...-policijske-stanice-detelinara-clanak-1675214 - sve je moguće. Ovo nigde nema. :thumbdown: Dno dna. :bljak:

- - - - - - - - - -

Ljudi moramo krtice da im ubacimo iznutra da ih bijemo njihovim oruzjem

Jedino tako. :ok:
 
Evo ideje.
Uvedimo najobičnije kamenje,kao devizu,a odbacimo zlato,jer ga nema na svakom koraku.
Odmah rešavaš problem siromaštva..ko ne prihvati kamen kao valutu,mi ne prihvatamo njega kao osobu,...i kamen u glavu. Ubile ga pare. :)
 
Moja dalja teza..
Neko će da pita,ako svi budu bogataši preko kamenja,zašto bi neko jurio kamenje,jer već ima previše kamenja..a ja pitam zašto bogataš,nastavlja da juri bogatstvo,i kada ga ima za 4 generacije posle njega? Pohlepa će terati narod da nastavi da skuplja kamenje,baš kao i do sad zlato,samo što će svi biti bogati. Na kraju će shvatiti da bogatstvo ne kupuje sreću,i koncentrisaće se nečemu drugom..dok su u isto vreme bogati.
 
Imam još nekoliko argumenta da dam na stranu najobičnijeg kamenja,koji se nadje na ulici..
Zlato je u manjini,a većina je prihvatila da traži nešto što je u manjini. Dok je ovo suprotnost.
Oni ne prihvataju obično kamenje kao valutu,ti udariš suprotnost,odmah su u gubitku...bar dok ne prihvate običan kamen.
Zlata je toliko malo,da većina mora biti siromašno.
Zbog zlata ti si u situaciji preživljavanja,i tvoja pohlepa kolika god da je nikad neće nestati,jer si uvek u manjku,i prevladava preživljavanje,obično kamenje je rešenje.
I zadnje..zašto se prilagodjavaš većini,kad vidiš da ne uživaš koliko želiš,jer na kraju,zlato je samo redak kamen koji se teško nalazi,i čini te nesrećnim,jer ga nemaš dovoljno.
 
E sad,roba stvorena iz zemlje je kapital koji se pretvara u papirni novac..ali kod nas je sve nesigurno. Da li ste znali da poljoprivrednik iz Nemačke zna unapred koliko će šta koštati,i na osnovu toga to seje,i to je zagarantovano? Zašto to kod nas nema? Zašto država ne garantuje cenu od samog starta? Jer nekome to ne odgovara. Kažu u Srbiji,od poljoprivrede nema leba,a leba te hrani,a leba dolazi od poljoprivrede..zamrsili su da te %ebu u zdrav mozak. Osnove za život,dižu na ceni,dok materijal od kojeg se to stvara umanjuju u vrednosti..nema smisao..tvoj zdrav razum ti to kaže. Nema veze,imamo evropske kazne,za prekomernu vožnju,u koraku smo i dalje.
 

Back
Top