Bezobrazluk

crow

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.554
" MUP Srbije i Odbor Skupštine Vojvodine za bezbednost izdali su zajedničku informaciju o delovanju neonacističkih organizacija u Vojvodini. U informaciji se navodi da je reč o neformalnim društvenim grupama u Srbiji, s neonacističkim obeležjima, piše Građanski list.

U informaciji dostavljenoj poslanicima Skupštine Vojvodine izričito se navode organizacije Nacionalni stroj, skinhedi, Krvi i čast i Rasni nacionalisti, rasonalisti. Organizacija Obraz svrstana je u klerofašističke organizacije, dok su Pokret 64 županije i Honvedi nazvani neformalnim društvenim grupama koje nisu izričito optužene za delovanje s neonacističkim obeležjima. "


zashto se jedne budale zigoshu, a druge ne primecuju :( ?

necemo srediti drzavu skoro...
 
ma ništa se ne brinite kad nam obraz zavede pravoslavnu staležnu apsolutističku monarhiju biće vam jasno zašto su klero-fašisti...
bl juče malo šetao avatar na kome piše nacionalni stroj pa ti vidi...
 
honvedi su gomila penzosha koji cje poumirati za par godina, tako da ne znam zashto ikome smetaju, a zashto ne 64 zhupanije, s obzirom da su pravili neke bljutave gluposti ovde? nemam predstavu. oni koji misle da se vlada vojvodine time ulizuje madjarima i evropi nisu u pravu, s obzirom da su 64 zhupanije zabranjene u madjarskoj, i niko za njima necje zhaliti.

meni je vecji bezobrazluk cela ova ujdurma oko svega toga, nacionalnog stroja, i ostalog. chinjenica da se za 'smrt jevrejima' ide u bajbok a za 'smrt fashistima' ti se aplaudira. a u stvari dve strane istog mrziteljskog novchicja.
to nije pos'o....
 
Обичне јајаре...људи треба хапсити секташе и богохулнике,левичаре и остале про-педерске органиације...а не људе који се боре против истих......ДЕСНИЧАР ДО СМРТИ!
 
Keeper:
honvedi su gomila penzosha koji cje poumirati za par godina, tako da ne znam zashto ikome smetaju, a zashto ne 64 zhupanije, s obzirom da su pravili neke bljutave gluposti ovde? nemam predstavu. oni koji misle da se vlada vojvodine time ulizuje madjarima i evropi nisu u pravu, s obzirom da su 64 zhupanije zabranjene u madjarskoj, i niko za njima necje zhaliti.
?????? :idea: :wink:
 
Keeper:
honvedi su gomila penzosha koji cje poumirati za par godina,
-NI-
.

kad malo bolje pogledas milion puta odvrtcen snimak iz Nepker-a videces medju peMzosima i podosta ljudi u najboljim politickim godinama 35+, tako da ta konstatacija bas i ne stoji.
drugo, ako on javno presnosi neka svoja vidjenja, kako li tek deluje u svom okruzenju (metn'o deda unuka na krilo..."
i sta je jos cinicnije "...skupina peMzosa koji teze da se izjednace sa partizanskim pokretom (po ugledu na RG pokret..." nije nego...
 
Keeper:
honvedi su gomila penzosha koji cje poumirati za par godina, tako da ne znam zashto ikome smetaju....
pa da... baš tako, metuzalemi
tradicionalisti, drže se ljudi... ko svi matorci
prosto su kruti i žive u prošlosti
u nekom boljem vremenu :roll:
ne bi me čudilo da neki od mojih rođaka sede tamo
ne znam... pošto su me se odrekli, pa ih nikad nisam upoznala :lol:
 
pa kako bre više nisam stoka?:lol:

jel moram više da se trudim da ostanem na listi...ili sam jednom ušao na listu i sad sam zauvek stoka:mrgreen:

samo reci da znam da li da i dalje trošim energiju:):):)
 
ma nemam ja nikakvu listu.. šta se tripuješ
ima samo ljudi koji su mi dragi... to je grupica, a ne lista
nemam pojma o čemu ti pričaš... mnogo si se natripovao

a ne znam zašto bi neko trošio energiju da bude na bilo čijoj listi... to je manipulacija i nema smisla ovako... mislim koji je profit za taj trud? nećeš posle dobiti bebu
 
ma znaš ti na koju listu ja mislim....sad se foliraš.....ccc


post-15284-1134168228.gif
 
Lepo od tebe... nemoj više ni da se trudiš, odlučila sam da neću mrdnuti ni prstićem kad me neko iznervira ubuduće
samo ću da dignem rep i odem na drugo mesto :D
tamo gde mi je lepo :P
 

Back
Top