Meni je devojka udarila samar

Delenje aplauza po usima od kojih bubnjici pucaju
nije svojstveno normalnim m/z odnosima, ali kada
se i desi onda je to iz razloga: kada zena/devojka
spozna da ipak pored sebe ima mlatimudana,
foliranta-smlatana koji je ipak otkrio svoj prirodni
karakter, onda zena zaista tesko pohvata
sve zifce pod konac nego jednostavno pavijanu
odvali aplauz po usima sa leve strane da mu
na desnu izadje.!!!

To je prava priroda istinskog muskarca i to je jedini pravi pristup kvalitetnom i odrzivom postupanju sa zenama.
 
To je prava priroda istinskog muskarca i to je jedini pravi pristup kvalitetnom i odrzivom postupanju sa zenama.

Da li je i silovanje prava priroda istinskog muškarca?
Pljačka i zakon jačega u svakom aspektu života?
Od tih sebičnih i nasilnih principa čovek pokušava da se odalji i postane čovek, da zaštiti kako sebe tako i druge.
Zato i postoje institucije koje agresivne, one koje misle da je njihovo ponašanje istinsko i pravo, iako je puno mržnje i nasilja izoluju van društva.
Žao mi je što su ti obrisali poruku pre ove. Izgubila se transparentnost i ono što si rekao i zastupaš, pa nisam ni želo da te kaznim.
Iako sam ti na pp rekao da se poziv na nasilje i mržnju prema žrnama neće tolerisati, ti nastavljaš.
Sada te upozoravam, javno.
Iako znam da je tvoj jezik jezik sile i nepoštovanja.
Nakon ovoga slede kazne, sve dok se tvoje agresivno ponašanje i mržnja ne izoluju van društva, a u ovom slučaju van foruma.
 
Jao nemoj i ti sa tom generalizacijom kako žene vole da ih biješ, odkud ti to jesu li ti možda to rekle,
pa znaš? Stvarno ne razumem ljude koji misle da su pravi muškarci oni koji tuku žene, oni nikada ne
mogu biti pravi muškarci.

ne generalizujem,napiso sam većina a ne sve
rekle su a i iz iskustva znam tkd ne pričam napamet
nisam rekao da ''pravi'' muskarci tuku zene,ne postoje ''pravi'' i ''krivi'' muskarci
 
Jao nemoj i ti sa tom generalizacijom kako žene vole da ih biješ, odkud ti to jesu li ti možda to rekle,
pa znaš? Stvarno ne razumem ljude koji misle da su pravi muškarci oni koji tuku žene, oni nikada ne
mogu biti pravi muškarci.

Meni su rekle, i to ne jedna...
Samo sto nije prebijanje, nego zna da joj treba povremeno samar, a nekad se samar koristio i kad treba suzbiti histeriju..
Ja licno ne volim samar, nikad nisam bio osamaren, samo jednom a nisam bio ja kriv, u bioskopu neki tip iz nekog reda iza pridje zenskoj ispred mene i uhvati je za sisu s ledja, ona se okrete i pljas mene...
Pored nje je bio moj klasic iz skole, kao to mu bila riba....

Da je po meni samari bi bili tezi od pruta po dupetu...
Ali zene su cudna sorta...

- - - - - - - - - -

Ima i one sto vole da se tuku, tj obostrano , i nije ni njih malo....obicno bosna, ali i hrvatska i srbija...
Vise srecem njih nego ranije, ali to moze da bude i od toga sto su ranije tukle samo svoje muzeve, a sad pokusavaju i potencijalne momke...
 
Da li je i silovanje prava priroda istinskog muškarca?
Pljačka i zakon jačega u svakom aspektu života?
Od tih sebičnih i nasilnih principa čovek pokušava da se odalji i postane čovek, da zaštiti kako sebe tako i druge.
Zato i postoje institucije koje agresivne, one koje misle da je njihovo ponašanje istinsko i pravo, iako je puno mržnje i nasilja izoluju van društva.
Žao mi je što su ti obrisali poruku pre ove. Izgubila se transparentnost i ono što si rekao i zastupaš, pa nisam ni želo da te kaznim.
Iako sam ti na pp rekao da se poziv na nasilje i mržnju prema žrnama neće tolerisati, ti nastavljaš.
Sada te upozoravam, javno.
Iako znam da je tvoj jezik jezik sile i nepoštovanja.
Nakon ovoga slede kazne, sve dok se tvoje agresivno ponašanje i mržnja ne izoluju van društva, a u ovom slučaju van foruma.

Pa ignorises kad ti ljudi lepo kazu i umereno , nego zahtevas ili ili krajnost...
I onda ako vec mora da se opredeli po vecini , covek ce pre otici u to da su zene mazohisti, kao sto u vecini i jesu , jer frustraciono bice plus animalizam je cudna mesavina...

Ali pojasnicu ti ja to na neki deseti nacin...

Evo citata iz neke godine uvazenog gospodina..



POŠTENI LJUDI (Božidar Knežević)

Ima ljudi koji su pošteni zato što moraju da budu pošteni, koji se boje ili Boga i njegove kazne i osvete, ili ljudi i njihovih zakona i batina.

I gde god i kad god osećaju da su bezbedni od Boga i ljudi, oni hoće da učine svako zlo i nevaljalstvo koje mogu, Takvih ljudi ima u svakom društvu najviše. Oni su pošteni iz straha.

Ima ljudi koji su pošteni iz interesa, radi ugleda i svoga dobra. I kad god je u njihovom interesu da učine zlo koje mogu, oni ga i čine, ako ne moraju da se boje. Takvih ljudi ima u svakom društvu dosta.

Najposle ima ljudi koji sve što rade i ne rade, rade i ne rade zato što su uvereni da to i tako treba i ne treba da rade; koji čine dobro zato što to hoće i ne čine zla zato što to neće, iako to mogu, iako ih spoljni pritisci nagone na to. Samo su to pošteni ljudi, ali njih je uvek i svud vrlo malo.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
 
To je samo moje misljenje koje moze biti i ne mora biti tacno. Sve sto si napisao o meni, ja mogu isto tebi da pripisem.
I ti si prvi krenuo da odgovaras na moje postove i ti nikako da me se otkacis. Nikako bre da te ubedim da svako ima pravo na svoje misljenje. Valjda zato sto si nasilan po prirodi. Evo sada ti lepo kazem ostavi me se, rekao sam svoje ti si rekao svoje i dosta je.

Ma da, "neću više da polemišem sa tobom i nemoj ti samnom ali ću ničim izazvan za kraj da te namažem gownima i da te nazovem nasilnikom". Pa lepo.
Nemam ja ništa protiv tebe samo je ružno što si mi prišio nešto što nisam rekao.
Ja sam odgovorio na tvoj post sa pitanjem da mi pojasniš svoje mišljenje i eventualno obrazložiš a ti si iz nekih nejasnih razloga konstatovao da sam ja nasilan.
I ne znam zašto kažeš da sam se nakačio na tebe. Pa diskutujemo, šta sad, čim razmeniš par postova sa nekim ispada da se kačiš sa njim. Ali dobro, kako hoćeš.
 
Pa ignorises kad ti ljudi lepo kazu i umereno , nego zahtevas ili ili krajnost...
I onda ako vec mora da se opredeli po vecini , covek ce pre otici u to da su zene mazohisti, kao sto u vecini i jesu , jer frustraciono bice plus animalizam je cudna mesavina...

Ali pojasnicu ti ja to na neki deseti nacin...

Evo citata iz neke godine uvazenog gospodina..



POŠTENI LJUDI (Božidar Knežević)

Ima ljudi koji su pošteni zato što moraju da budu pošteni, koji se boje ili Boga i njegove kazne i osvete, ili ljudi i njihovih zakona i batina.

I gde god i kad god osećaju da su bezbedni od Boga i ljudi, oni hoće da učine svako zlo i nevaljalstvo koje mogu, Takvih ljudi ima u svakom društvu najviše. Oni su pošteni iz straha.

Ima ljudi koji su pošteni iz interesa, radi ugleda i svoga dobra. I kad god je u njihovom interesu da učine zlo koje mogu, oni ga i čine, ako ne moraju da se boje. Takvih ljudi ima u svakom društvu dosta.

Najposle ima ljudi koji sve što rade i ne rade, rade i ne rade zato što su uvereni da to i tako treba i ne treba da rade; koji čine dobro zato što to hoće i ne čine zla zato što to neće, iako to mogu, iako ih spoljni pritisci nagone na to. Samo su to pošteni ljudi, ali njih je uvek i svud vrlo malo.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Ko povlači tu granicu umerenosti?
Šamar lako postane dva, naročiti ako se i dalje ne pokorava.
Dva postanu više, a svakodbevno vaspitavanje, je svakako i svakodnevno nasilje. Koliko god da je šamara u pitanju.
Citat koji si nave može govoriti i upravo o onim koji se ne boje ni boga, a ni zakona, pa tuku i maltretiraju svoje žene. Iz straha da će ih ostaviti, ili bilo kojeg drugog, i njima vladaju strahom.
 

Back
Top