Mapa putovanja- u kojim ste sve zemljama bili?

IMG_20180302_160312.jpg


Mogu vratiti mapu...ipak je bilo par fotkica iz Brazila koje su za kachiti...:D
 
Ovde možete kreirati mapu vaših destinacija gde ste bili:

http://www.travbuddy.com/world-travel-map

https://traveltip.org/countries_visited.php




Prosto me boli koliko sam u stvari malo video kada se postavi ovako...ali dobro.... ćeraćemo se još z:mrgreen:


28 svetskih zemalja. Koliko ste vi zemalja posetili?

Impresivan broj. Usput, prvi link ne radi.

Zasad sam posjetio 12 zemalja, ali neke sam posjetio više puta i bio na različitim destinacijama unutar granica tih država.
 
Impresivan broj. Usput, prvi link ne radi.

Zasad sam posjetio 12 zemalja, ali neke sam posjetio više puta i bio na različitim destinacijama unutar granica tih država.

Ni meni nije hteo da radi. Pa kad sam markirala zemlje, udarim screenshot, et voila!
:think:
Mada bi ovaj neznatan broj zemalja mogla i rucno da ucrtam. :(
Isti slucaj, u sve ove zemlje se vracala vise puta, al u neki drugi deo.
 
Poslednja izmena:
Šalila sam se naravno.
E kad bi mogli obici sve sto zelimo.
Ja sam uvek htela obici, kako sam govorila kao klinka, tri I, Indiju, Irsku i Istanbul. Od toga sam bila samo u Istanbulu. :(

Ma zaista se radujem, nisam ni mislila drugachije.
Turska je mojom nogom ''gazhena'' chetiri puta, a sad si me podsetila da postavim neke iz 2011-e..fotkam brdo i onda ; ova nije lepa, ova je shklj...ajd nema spama, okachitju neshto sada. : ))
 
Ako neko ima Vijetnam, nek okaci. Bila je moja drugarica, gledala sam i gledam njene fotke, odusevljena sam. Stavljen je na listu jednog dana...
Pa bar imam listu, i ako ne odem, neko ni listu nema, ako mi je za utehu

o da itekako je na listi....Bože zdravlja u novembru-decembru Sajgon-Hoi An jedno desetak dana već hoteli bukirani samo kartu čekam da pojeftini malo...
I meni deluje fenomenalno...doduše ja na hranu njihovu prvenstveno imam pik, posle ću na Tajland "na more" :lol:
 
Овако листа изгледа за сада, укључујући и државе у којима сам живео/живим ... листа се сваке године увећава :)

visited_countries.png


Asia:4​
12.9%​
Africa:6​
10.71%​
Europe:30​
62.5%​
Middle East:5​
23.81%​
North America:1​
25%​
Pacific:1​
5%​
Total Visited:47​
21.76%​
 

Back
Top