Ziva istina o atraktivnosti zena

Poljakromantik1995

Zainteresovan član
Poruka
385
Zene izmedju 30-40 godina imaju vise dostojanstva nego moje vrsnjakinje.Pa i su inteligentnije. Omladinu sjebase sistem edukacije. Pravi od poljskih omladinaca debile.Pa moja komsinica iz gimnazije gde je moja majka direktorka i uciteljka istorije istovremeno ima sa geografije 4,5 (skala ocena u Poljskoj medju 1(najgora) -6(najbolja) ) a nije sposobna da pokaze Poljsku na geografskoj mapi.Pa ***** ja takav sistem edukacije i takve buduce lekare, nadam se sto nikada necu zaboleti ozbiljno, jer u suprotnom slucaju bolje da se ubijem nego da me leci doktorka poput ove devojke.Pa sta se tice teme zena to nikada necu da vodim ljubav za zenom, koja nije dostojna da joj ljubim stiklice.Zena mora da ima neku inteligenciju, dostojanstvo i da ima negovane nokte i cukljeve, najvise mi se svidjaju crna i crvena boja nokta kod zena, onda se ponasam kao besan bik.Pa moja druga komsinica, koja je uciteljka u skoli mojoj majci, ona tupava koja ima 36 i uci u razredovima 1-3, ne svidja mi se. Ne izgleda lose, ali je glupa . Ukucala je u svoje CV da odlicno poznaje engleski, a zna ukupno 5 reci na engleskom, kada sam je pitao da li putuje u Ankaru avionom preko KONSTANTINOPOLJA odgovorila je da nezna u kom DELU POLJSKE se taj grad nalazi. A mogu da mnozim ovakve primere njene gluposti. Nije losa iznutra, ali jbg, tupava. Kod nas Poljaka se prica :,, Głupia jak but z lewej nogi'' (Glupava kao cipela sa leve noge ). Pa je nebi kresnuo, da mi plate nebi metlom taknuo. Mrzim ignorante i debile.
 
Dobro pricas srpski jezik za Poljaka....glupih u svakom narodu ima tako je i tu....ta ako ce vec da bude doktor bolje da razlikuje srce od pankreasa a de je Sevastopolj manje je bitno :) Da vidis kakvi ovde sve imaju vozacku dozvolu ljubio bi toj blenti cipele...:)
Tragedija modernog drustva je sto se mnogo moze postici jednim obicnim sirenjem nogu a ti se Poljak jebbi dok ne uradis sve sto je predvidjeno pa opet pitaj boga kako ces proci...tu promene nema....Sebe ces pojesti a nista neces promeniti....
 
Zene izmedju 30-40 godina imaju vise dostojanstva nego moje vrsnjakinje.Pa i su inteligentnije. Omladinu sjebase sistem edukacije. Pravi od poljskih omladinaca debile.Pa moja komsinica iz gimnazije gde je moja majka direktorka i uciteljka istorije istovremeno ima sa geografije 4,5 (skala ocena u Poljskoj medju 1(najgora) -6(najbolja) ) a nije sposobna da pokaze Poljsku na geografskoj mapi.Pa ***** ja takav sistem edukacije i takve buduce lekare, nadam se sto nikada necu zaboleti ozbiljno, jer u suprotnom slucaju bolje da se ubijem nego da me leci doktorka poput ove devojke.Pa sta se tice teme zena to nikada necu da vodim ljubav za zenom, koja nije dostojna da joj ljubim stiklice.Zena mora da ima neku inteligenciju, dostojanstvo i da ima negovane nokte i cukljeve, najvise mi se svidjaju crna i crvena boja nokta kod zena, onda se ponasam kao besan bik.Pa moja druga komsinica, koja je uciteljka u skoli mojoj majci, ona tupava koja ima 36 i uci u razredovima 1-3, ne svidja mi se. Ne izgleda lose, ali je glupa . Ukucala je u svoje CV da odlicno poznaje engleski, a zna ukupno 5 reci na engleskom, kada sam je pitao da li putuje u Ankaru avionom preko KONSTANTINOPOLJA odgovorila je da nezna u kom DELU POLJSKE se taj grad nalazi. A mogu da mnozim ovakve primere njene gluposti. Nije losa iznutra, ali jbg, tupava. Kod nas Poljaka se prica :,, Głupia jak but z lewej nogi'' (Glupava kao cipela sa leve noge ). Pa je nebi kresnuo, da mi plate nebi metlom taknuo. Mrzim ignorante i debile.

es ti pop il *****
 
Zene izmedju 30-40 godina imaju vise dostojanstva nego moje vrsnjakinje.Pa i su inteligentnije. Omladinu sjebase sistem edukacije. Pravi od poljskih omladinaca debile.Pa moja komsinica iz gimnazije gde je moja majka direktorka i uciteljka istorije istovremeno ima sa geografije 4,5 (skala ocena u Poljskoj medju 1(najgora) -6(najbolja) ) a nije sposobna da pokaze Poljsku na geografskoj mapi.Pa ***** ja takav sistem edukacije i takve buduce lekare, nadam se sto nikada necu zaboleti ozbiljno, jer u suprotnom slucaju bolje da se ubijem nego da me leci doktorka poput ove devojke.Pa sta se tice teme zena to nikada necu da vodim ljubav za zenom, koja nije dostojna da joj ljubim stiklice.Zena mora da ima neku inteligenciju, dostojanstvo i da ima negovane nokte i cukljeve, najvise mi se svidjaju crna i crvena boja nokta kod zena, onda se ponasam kao besan bik.Pa moja druga komsinica, koja je uciteljka u skoli mojoj majci, ona tupava koja ima 36 i uci u razredovima 1-3, ne svidja mi se. Ne izgleda lose, ali je glupa . Ukucala je u svoje CV da odlicno poznaje engleski, a zna ukupno 5 reci na engleskom, kada sam je pitao da li putuje u Ankaru avionom preko KONSTANTINOPOLJA odgovorila je da nezna u kom DELU POLJSKE se taj grad nalazi. A mogu da mnozim ovakve primere njene gluposti. Nije losa iznutra, ali jbg, tupava. Kod nas Poljaka se prica :,, Głupia jak but z lewej nogi'' (Glupava kao cipela sa leve noge ). Pa je nebi kresnuo, da mi plate nebi metlom taknuo. Mrzim ignorante i debile.

Zamolicu korisnike da ne ulaze na forum pod dejstvom alkohola:cmok:
 
Zene izmedju 30-40 godina imaju vise dostojanstva nego moje vrsnjakinje.Pa i su inteligentnije. Omladinu sjebase sistem edukacije. Pravi od poljskih omladinaca debile.Pa moja komsinica iz gimnazije gde je moja majka direktorka i uciteljka istorije istovremeno ima sa geografije 4,5 (skala ocena u Poljskoj medju 1(najgora) -6(najbolja) ) a nije sposobna da pokaze Poljsku na geografskoj mapi.Pa ***** ja takav sistem edukacije i takve buduce lekare, nadam se sto nikada necu zaboleti ozbiljno, jer u suprotnom slucaju bolje da se ubijem nego da me leci doktorka poput ove devojke.Pa sta se tice teme zena to nikada necu da vodim ljubav za zenom, koja nije dostojna da joj ljubim stiklice.Zena mora da ima neku inteligenciju, dostojanstvo i da ima negovane nokte i cukljeve, najvise mi se svidjaju crna i crvena boja nokta kod zena, onda se ponasam kao besan bik.Pa moja druga komsinica, koja je uciteljka u skoli mojoj majci, ona tupava koja ima 36 i uci u razredovima 1-3, ne svidja mi se. Ne izgleda lose, ali je glupa . Ukucala je u svoje CV da odlicno poznaje engleski, a zna ukupno 5 reci na engleskom, kada sam je pitao da li putuje u Ankaru avionom preko KONSTANTINOPOLJA odgovorila je da nezna u kom DELU POLJSKE se taj grad nalazi. A mogu da mnozim ovakve primere njene gluposti. Nije losa iznutra, ali jbg, tupava. Kod nas Poljaka se prica :,, Głupia jak but z lewej nogi'' (Glupava kao cipela sa leve noge ). Pa je nebi kresnuo, da mi plate nebi metlom taknuo. Mrzim ignorante i debile.

O inteligenciji jedna rec, a zato si se uhvatio noktiju svrsavajuci dok pises o njima, ja po tome izmedju redova ukapirah sta je za tebe.

PS: Dete neces ti sa takvim pristupom imati devojke ni sledecih deset godina, kao sto je nisi imao ni do sada. Kapiram da ces biti samo jos vise frustriran i opterecen zenama.
 
Pogresio si druze i to mnogo. Ja sam imao ukupno 4 devojaka u zivotu, a i jednu ljubavnicu koja bila je 10 godina starija od mene. I onda sam primetio razliku medju ponasanjem danasnjih mladih devojaka a zena,, u najboljim godinama '' . Kada sam bio u poslednjoj vezi sa devojkom, 4 meseca je ona trajala, radio sam sve kako treba, tretirao kao princezu. Ja skoro 23 godina, ona 18, ce maturne ispite u maju da pise. Uvek kada smo se sreli placao sam joj sve, kafu, donosio cvece (iako nisam bogat), brinuo sam za nju uvek. Jednom kada se vracala u 2 sata izasao sam iz kuce da bezbedno se vrati u nju. Radio sam joj domace zadatke sa poljskog jezika i istorije, dobila je vrlo dobre ocene. Rekla je da imam lepo prezime, sjajan sam decko i da cemo jednom da gledamo zajedno zvezde u noci . Pa posle ovih 4 meseca je rekla sto nista ne oseca i mozemo da budemo prijatelji . Pa pitao sam se je da li je nasla nekog drugog rekla je da ne. Gledam Facebook, primetio sam na njenom profilu da je sa nekim deckom sad. Posle 8 dana. Shvatio sam tada, da sve ove mlade balonje su takve. Ne postuju gentelmane. Sa zenama, koje imaju 30-40 godina je sasvim drugacija stvar. Kada sam upoznao 10 godina stariju od mene Emiliju, bilo je sasvim drugacije. Smo se sreli nekolko puta, popili neko pivo u baru, svako je platio za sebe, a jednog dana smo zavrsili u hotelju gde smo vodili ljubav satima. A ja mogu da to radim dugo, zato sto sam mlad i ne pusim pljuge, a pijem sokove od voca. Odakle Vam to da mrzim Poljakinje i da mi je deda bio Hans Frank? Ja obozavam sve inteligentne zene na ovom svetu, a tupave prezirem i to je u redu i sasvim normalno. Inteligencija je sexy. Dzabe zeni izgled, kada je praznoglava. Spolni odnos sa zenom koja ima nizak IQ je nesto kao nekrofilija, a svi koji to rade sa njima - letantni nekrofili . Pa takva je istina, TAKO stoje stvari. Ako vas vec zanima moje poreklo ja sam po krvi 80% Poljak, 10% Istocnisloven (rusko-ukrajinski koreni) i 10% Tatar. Od ove poljske krvi vecina je plemicka ( ja sam potomak poljskoga plemstva sa prostora istocnih kraja starodavnoj poljsko-litvanskoj commonwealth (danasnje prostore zapadne Belorusije i zapadne Ukrajine, gradovi poput Grodna, Lwowa itd,) a neki moje krvi jeste cak i aristokratski (devojacko prezime bake sa majceve zvuci Ujazdowska, a ovo je aristokratsko prezime, svaki covek moze lako da proveri ovo) . Znaci krv mi plava (na poljskom błękitna krew) mi venama tece. Zato sam takav a ne drugaciji.
 
Poslednja izmena:
Znaci da joj kazem moj deda je bio Hans Frank neka pociva u miru Sieg Heil :D?

- - - - - - - - - -

Sa cukljevima ? Hmmm, ti to imas footfetish ?

Pa ja volim zenske stopalice i sta je u ovome lose. Bolje imati fetis, znati 3 stranicka jezika (Srb, Rus, Eng) , imati osetljivu dusu, 199 cm visine i teziti 92 kg, crnu kosu, zelene oci, imati tamniju kozu od vecini sunarodnika (tatarski uticaj, ovo 10% tatarske krvi), biti iskren itd, neko biti,, normalan '' a tupav kao sto je moja komsinica.
 
Znaci da joj kazem moj deda je bio Hans Frank neka pociva u miru Sieg Heil :D?

- - - - - - - - - -



Pa ja volim zenske stopalice i sta je u ovome lose. Bolje imati fetis, znati 3 stranicka jezika (Srb, Rus, Eng) , imati osetljivu dusu, 199 cm visine i teziti 92 kg, crnu kosu, zelene oci, imati tamniju kozu od vecini sunarodnika (tatarski uticaj, ovo 10% tatarske krvi), biti iskren itd, neko biti,, normalan '' a tupav kao sto je moja komsinica.

Ma ti reci da se gnusas dede al da si nepredvidivog karaktera :D Nisi ni ti cvecka ako si imao ljubavnicu :D Znam i ja 3 jezika,Bosanski,Srpski i Engleski :D
 

Back
Top