Ako mozete da mi sastavite konfiguraciju

Ma ne, za 1920x1080 ti ne treba skupa grafika uopste. Ako vec igras u vecim rezolucijama, onda je burden na grafici i cisto sumnjam da ce bilo kako moci 144 frejma ;p

1050 Ti koja je nova oko 150-180 evra je JEDAV DOVOLJNA za Full HD-1920x1080...!!I to ne na ULTRA, MAX i slicnim podesavanjima...Tako da, ne nisi u pravu!1060 s 6 Gb svohih RAMA je MIn za komotan FulHD i malo preko-za srednji gaming na 4k
 
hehe , ja sam 1050 poveyao na 32 inca tv

1366x768,

sve pici na ful


a slika meni savrsena

kad odes u ghost recon

na planinu

pa spici pogled ,

kao da je snimak profi kamerom

- - - - - - - - - -

za FPS i voznje sasvim savrseno

jer brzo tece
Ajd malo se edukuj KOLIKA je realno razlika izmedju 1366x 768 tj. HD ready i FUll HD tj 1920 x 1080...OGROMNA!>samim tim grafiici treb MNOGO VISE snage da isporuci na monitor,,...
 
WP_20180204_00_53_09_Rich.jpg
WP_20180204_00_53_35_Rich.jpg


sa misem na sredini je 32 tv
 

Prilozi

  • WP_20180204_00_12_39_Pro.jpg
    WP_20180204_00_12_39_Pro.jpg
    53,2 KB · Pregleda: 5
  • WP_20180204_00_12_49_Pro.jpg
    WP_20180204_00_12_49_Pro.jpg
    55 KB · Pregleda: 5
Poslednja izmena:
vizuelno mi lepse izgleda slika na tv 32 1366x768 nego full hd na 22 inca

probano

jeste tv led a monitor lcd

a manje je zahtevno za konfiguraciju

Ovaaaj... Kako da Te pitam...Da li Ti citas sta Ti se pise...???? Mislim ja nema nameru da Tebi sazvacem i ponvljam kao da si malo dete..Procitaj moj odgovor jos jednom, ili nemamo sta da diskutujemo stvarno.
 
a i ti procitaj sta sam ja napisao

razlika je u broju piksela

duplo

pa prema tome za isti utisak treba duplo jaca graficka

i bolji cpu , zavisi od igre

I ako si to zakljucio mogaosi odmah i da napises...Samo zakljucak kako je na nizoj rezoluciji bolja slika nego na vecoj-je zabluda! No zaista nemam nameru ni zivaca sad nadugacko da objasnjavam..Osetim se kao idiot-kad se potrudim da nekom smisleno , argumentovano objasnim nesto nadugcko i nasiroko-a on me otkaci sa dve prosto prosirene i jedva smislene recenice. Nisi u pravu ako mislis da je niza rezolucija "lepsa i bolja slika "nego veca ali ako mislis da cu ja da Te edukujem-gresis..Imas Google pa googlaj
 
1050 Ti koja je nova oko 150-180 evra je JEDAV DOVOLJNA za Full HD-1920x1080...!!I to ne na ULTRA, MAX i slicnim podesavanjima...Tako da, ne nisi u pravu!1060 s 6 Gb svohih RAMA je MIn za komotan FulHD i malo preko-za srednji gaming na 4k

Da nemam gtx 750ti koja je osrednja bila i te 2014 kad se pojavila, i da ne igram pristojno u 1920x1080 na srednjim podesavanjima, poverovao bih ti....
 
Da nemam gtx 750ti koja je osrednja bila i te 2014 kad se pojavila, i da ne igram pristojno u 1920x1080 na srednjim podesavanjima, poverovao bih ti....

1. Igraš-šta?koje igre?
2. Mnogo je raylike između srednjih podešavanja i skoro pa MAX
3. Koliko vidim na Kupujem prodajem nova takv krtica košta oko 120 evra-što nije tako velika ralika od 15, koliko je 1050 Ti(a i u to vreme kad si Ti uzimao verovatno je bila i više=..Znaci kartice su tu negde, malo je ova novija
4. nema šta da mi veruješ ili ne-čitaš, proučavaš, kalkulišeš...Pogledaš link ako Te zanima pa onda donosiš neki sud, možda..?
P.C, Nikog ja ovde ništa ne ubeđujem ja samo iznosim realno stanje stvari
 
"1. Igraš-šta?koje igre?"

Trenutno X-rebirth i DOW3. Probao sam jos dosta njih, nigde nije zapelo, pa zato ne osecam potrebu da kupim noviju kartu....

Ali čoveče'niko Ti nije ni rekao"kupi ovo umesto tog što imaš"Vidiš naslov teme, zar ne..?Bdw kad kupuje snovi komp-uvek računaš " koliko će to biti dobro odsad pa za narednih 3,4, 5, 6 godina..."Mislim ja stvarno mrzim kad ja kao treba nekog da nešto ubeđujem...Ali kupovina DANAS nečega što je-3, 4 generacije iza..._Treba se zapitati-da li je to dbora kupovina..?
 
I ako si to zakljucio mogaosi odmah i da napises...Samo zakljucak kako je na nizoj rezoluciji bolja slika nego na vecoj-je zabluda! No zaista nemam nameru ni zivaca sad nadugacko da objasnjavam..Osetim se kao idiot-kad se potrudim da nekom smisleno , argumentovano objasnim nesto nadugcko i nasiroko-a on me otkaci sa dve prosto prosirene i jedva smislene recenice. Nisi u pravu ako mislis da je niza rezolucija "lepsa i bolja slika "nego veca ali ako mislis da cu ja da Te edukujem-gresis..Imas Google pa googlaj

ocigledno imas problem sa razumevanjem procitanog

naravno da je ful hd lepsa nego hd redi

na monitorima istog kvaliteta i sve isto , kad je samo rezolucija razlicita

a 1 mon podrzava ful hd a drugi hd redi

ali retko ko (valjda niko ali da ostavimo mogucnost)

igra FPS tako sto napravi korak pa se divi slici

jedva vidis i protivnika a kamoli piksele

za svakodnevnu upotrebu i za 95 posto ljudi bolje od ful hd ne treba

a sasvim zadovoljava i hd redi
 
Poslednja izmena:
ja imam ips monitor od 2k. ne moze se uporediti sa standardnim monotorom.
Zar vi stvarno mislite da svi imaju para za monitor koji košta 50000 dinara?
Dosta sam se naslušao gluposti ovde , većina ljudi ima ili 19 ili 21 monitor koji košta petnaest hiljada u vrh kape i nema šanse da podrži ni full hd u potpunosti , a ovde se razbacujete sa grafičkim karticama od 15k+.
znači po meni sve više od rx550 eventualno rx560 je razbacivanje sa parama za sirotinju koja jedva nabavlja i osnovne stvari .
Spustite se malo na zemlju. FPS veći od 40 svaku igricu čini izuzetno igrivom a onaj ko kaže drugačije laže prvo sebe pa potom i druge.
 
Ono zasta on trazi konfiguraciju. Lol, cs:go itd.. uopste mu ne treba PC od 40.000-50.000. Moj PC ima 6gb Ram, 1gb Graficku nVidiu, 2 jezgra procesor, 600gb Hard Disk, placen je 26.000 din, pre 4-5 god. Igrao sam mnoge igrice, radim svasta na njemu bukvalno, svaki program mi radi lepo. Tako da, sada za 30.000 din mozes da nadjes jos bolji komp od mog.
 

Back
Top