Када ће Вучић признати Косово у име Републике Србије?

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.074
Ок. Све је јасно осим термина.

Да ли ће то бити на пролеће, лето, јесен или зиму?

Амери притишћу по мало, ал' кад им досади притисну да не можсеиздржи.

Ја мислим да ће Вучић то да уради на лето, кад је цела нација у Грчкој и брига их за КиМ у тренуцима док секу парадајз за салату на терасу.

Шта ви мислите? МОжда за две, најкасније две и по године?



Кладим се да ће заједно са Тачијем (примећујете ли колико хвали Тачија иако је са Карадинајем у коалицији) да добије Ноблесову награду за мир.
 
Ne znam ko je narodu utuvio u glavu da je Kosovo izgubljeno zauvek, ako ga priznamo, a ako ga ne priznamo nije... Boli EU ona stvar, a i usa da li cemo mi priznati... Za njih je to nezavisna drzava... A i po svim cinjenicama, jeste nezavisna(makar koliko i okolne drzave) to jest oni(siptari) upravljaju njime, a mi ne.... To je cinjenicno stanje... I niko ozbiljan ne moze ni da pomisli da ce Nemacka, Britanija ili USA povuci svoja priznanja... Nama se to samo predocava kao uslov za ulazak u EU, jer u EU ne mogu uci drzave koje nemaju resena takva pitanja, a sto se njih tice mi mozemo da ga ne priznamo i narednih milion godina.. Ne postoji nikakva prisila da se to uradi uradi.. .
Posto nas rezim ima taj lazni put u EU(kao i citav narod), taj put se nece ni ostvariti na opste zadovoljstvo... A opravdanje ce biti to sto oni "zahtevaju" da se resi to pitanje na nasu stetu...
Ne postoji ni jedan mediji u Srbiji koji podrzava nas put u EU, niti jedan koji ne blati USA... Danas naslov u BLICU ; Skandalozna izjava Americkog profesora na nekom univerzitetu... Kakvo negovanje mrznje... Kakva budalastina stavljati izjave nekih profesora(koji svakodnevno izucava desavanja u svetu) iz neke drzave kao glavnu vest... Ja ne znam ko kontrolise te medije, ali preterase ga vala sa zatupljivanjem naroda....
 
Poslednja izmena:
Ок. Све је јасно осим термина.

Да ли ће то бити на пролеће, лето, јесен или зиму?

Амери притишћу по мало, ал' кад им досади притисну да не можсеиздржи.

Ја мислим да ће Вучић то да уради на лето, кад је цела нација у Грчкој и брига их за КиМ у тренуцима док секу парадајз за салату на терасу.

Шта ви мислите? МОжда за две, најкасније две и по године?



Кладим се да ће заједно са Тачијем (примећујете ли колико хвали Тачија иако је са Карадинајем у коалицији) да добије Ноблесову награду за мир.

sta ti kazu san,karte,pasulj..z:p
 
Ок. Све је јасно осим термина.

Да ли ће то бити на пролеће, лето, јесен или зиму?

Амери притишћу по мало, ал' кад им досади притисну да не можсеиздржи.

Ја мислим да ће Вучић то да уради на лето, кад је цела нација у Грчкој и брига их за КиМ у тренуцима док секу парадајз за салату на терасу.

Шта ви мислите? МОжда за две, најкасније две и по године?



Кладим се да ће заједно са Тачијем (примећујете ли колико хвали Тачија иако је са Карадинајем у коалицији) да добије Ноблесову награду за мир.

Pusti kosovo vule. Daj resi NAVIJAČE!!
Daj resi da mi JAJA prodaju na KILO a ne na klasu. To mene INTETESUJE šta se jede a ne ta belosvetska politika.
 
Ок. Све је јасно осим термина.

Да ли ће то бити на пролеће, лето, јесен или зиму?

Амери притишћу по мало, ал' кад им досади притисну да не можсеиздржи.

Ја мислим да ће Вучић то да уради на лето, кад је цела нација у Грчкој и брига их за КиМ у тренуцима док секу парадајз за салату на терасу.

Шта ви мислите? МОжда за две, најкасније две и по године?



Кладим се да ће заједно са Тачијем (примећујете ли колико хвали Тачија иако је са Карадинајем у коалицији) да добије Ноблесову награду за мир.

Ove godine.

Neformalno.

- - - - - - - - - -

НИКАКВО "ПРИЗНАВАЊЕ" КОСОВе НЕЋЕ СЕ НИКАДА, али НИКАДА ДЕСИТИиииииииии............ !!!!!!!!!!!!!!

Nikakvo?

Pa već postoji nekakvo danas, daj ne budi naivan eremito :D
 
Moramo se pomiriti da efektivnu kontrolu imamo u ovom obliku samo.

преузимање.jpeg
 
Vucic priznaje i potpisuje ono za sta su mu gradjani Srbije dali legitimitet u 20g dugoj politici "EU nema alternativu".
Srbi su misevi koji se uvek kriju iza jos manjih miseva tzv. "lidera". Okupice se u velikom broju samo za neku pijanku i krkacinu, a neko ce uvek da ponese gusle i rimu od Kosovskog boja do danasnjih dana.
Kad dodje minut do 12 onda krecu u juris i u Pirovu pobedu sa katastrofalnim gubitkom zivota, na sta u zavrsnici stafetu predaju nekom trecem koji ce ih jahati bar sledecih 50g.
Jednom recju, vecinski retardi, cast izuzecima kojih je sve manje.
 
Неће признати Косово,нема потребе.Ако призна онда је кретен.Постоје земље унутар ЕУ које нису признале Косово.
Ово за границу са Косовом свакако мора решити,поготово данас сутра ако буде шенген.
То су озбиљне ствари и немају везе само са Косовом.То у једну руку даје легитимитет Косову али и даље није признање.

- - - - - - - - - -

Moramo se pomiriti da efektivnu kontrolu imamo u ovom obliku samo.

Pogledajte prilog 474547

Бојим се да ефективну контролу немамо ни у том облику.:D
 
Poslednja izmena:
Ljudi nasa srpska obaveza je da skinemo VELEIZDAJNIKA Vucica i pogani SNS sa vlasti i da sve njihove odluke proglasimo nistavnim i nevazecim jer su veleizdajnicke i neustavne.

- - - - - - - - - -

Moramo se pomiriti da efektivnu kontrolu imamo u ovom obliku samo.

Pogledajte prilog 474547

nemam ni u tom obliku kontrolu

U tom obliku Srbiju kontrolise americki ambasador Skotina kojem marioneta i veleizdajnik Vucic jede iz ruke.
 
Vucic priznaje i potpisuje ono za sta su mu gradjani Srbije dali legitimitet u 20g dugoj politici "EU nema alternativu".
Srbi su misevi koji se uvek kriju iza jos manjih miseva tzv. "lidera". Okupice se u velikom broju samo za neku pijanku i krkacinu, a neko ce uvek da ponese gusle i rimu od Kosovskog boja do danasnjih dana.
Kad dodje minut do 12 onda krecu u juris i u Pirovu pobedu sa katastrofalnim gubitkom zivota, na sta u zavrsnici stafetu predaju nekom trecem koji ce ih jahati bar sledecih 50g.
Jednom recju, vecinski retardi, cast izuzecima kojih je sve manje.

 
De facto ga je vec priznao, tako da....

Све ово постаје веома МОРБИДНО - зато ПРЕДЛАЖЕМ ДА ГЛАСАЊЕ НА РЕФЕРЕНДУМУ БУДЕ ЈАВНО - ПА ДА ВИДИМО ОНДА ДА ЛИ ЋЕ СМЕТИ ДА КРАДУ ГЛАСОВЕ ГРАЂАНА !!!!!!!!!!!!
 
Ок. Све је јасно осим термина.

Да ли ће то бити на пролеће, лето, јесен или зиму?

Амери притишћу по мало, ал' кад им досади притисну да не можсеиздржи.

Ја мислим да ће Вучић то да уради на лето, кад је цела нација у Грчкој и брига их за КиМ у тренуцима док секу парадајз за салату на терасу.

Шта ви мислите? МОжда за две, најкасније две и по године?



Кладим се да ће заједно са Тачијем (примећујете ли колико хвали Тачија иако је са Карадинајем у коалицији) да добије Ноблесову награду за мир.

Незванично Вучић и јесте признао.. оавко титрање yaya шипатрима још одавно не видех.
 
Ок. Све је јасно осим термина.

Да ли ће то бити на пролеће, лето, јесен или зиму?

Амери притишћу по мало, ал' кад им досади притисну да не можсеиздржи.

Ја мислим да ће Вучић то да уради на лето, кад је цела нација у Грчкој и брига их за КиМ у тренуцима док секу парадајз за салату на терасу.

Шта ви мислите? МОжда за две, најкасније две и по године?



Кладим се да ће заједно са Тачијем (примећујете ли колико хвали Тачија иако је са Карадинајем у коалицији) да добије Ноблесову награду за мир.

Da sam umesto tebe s takvim saznanjima podigao bih oružanu pobunu da to spreči. Sledeći korak bi bio oslobađanje Kosova...
 
Na Kosovskom mitu i mlacenje prazne slame ala '' Kosovo je Srbija '' pali su svi predhodnici AV i on je svestan toga. E sad on ima sve argumente pravne,cinjenicne koje prevaguju PRO opciju. da to uradi i treba mu smelost za to. Prizata je Hrvatska, BiH, Makedonija i Crna Gora pa se nije desio smak sveta u Srbiji.
Sta to Srbija ne priznaje na Kosovu ?
 
Na Kosovskom mitu i mlacenje prazne slame ala '' Kosovo je Srbija '' pali su svi predhodnici AV i on je svestan toga. E sad on ima sve argumente pravne,cinjenicne koje prevaguju PRO opciju. da to uradi i treba mu smelost za to. Prizata je Hrvatska, BiH, Makedonija i Crna Gora pa se nije desio smak sveta u Srbiji.
Sta to Srbija ne priznaje na Kosovu ?

То није исто нити ће икада бити.Косово је велики међународни изузетак који Србија никада ал никада не треба да прихвати.
Зашто сада траже признање ако нису ни тражили дозволу да се прогласе независност?
Зашто је толико битно ако је већ готова ствар.Па битно је,још много значајних земаља није признало Косово нити ће звог својих унутрашњих проблема али и због кршења међународног права.Косово је ухватило нажалост задњи воз Америчког виђења ситуације тј. како Балкан треба да изгледа.
Данас неки други вјетрови дувају,данас РС посматра Косово али и многе друге аутономне областе.
Или ће Косово постати стандард или се мора преиспитати шта ту би и како?Треће опције нема.Само будала и кретен може да се залети да призна Косово.
То се наравно неће десити јер толико баш нисмо глупи.
 

Back
Top