На сахрани Ивановићу догодило ми се нешто необјашњиво

nesko101

Elita
Poruka
18.101
Нисам лично сујеверан и неверујем у оно што не видим али ово се догодило мени лично и решио сам да поделим са вама али немојте да од овога стварате неки мит јер то највише мрзим.На самом почетку поворке а то је било буквално неколико метара од места убиства мени који сам држао руже у руци са црвене су почели да отпадају листићи на земљу иако се радило о свежим ружама а нико је није ни дирао.Да ово не би испало за верски форум ја сам закључио да су Срби због лицемерства према свом роду доживели понижење и грех јер више ни један Србин који сада живи на Косову више се неће ништа питати а Вучић то данас и доказује да ће преузети све на себе потписивањем правног споразума са албанцима за легализовање државе Косово.
 
Meni je to logicno , prvo biras onog ko treba da ti nabaci neku muljazu, a onda naravno on mulja vise od tebe, a onda stigne racun, a onda ti platis...
Delegiras sebe kroz lopova zbog svoje sitne koristi, sto ce reci i sam si lopov ali sitan.

A da ukines delegiranje, nista od napravljenog ne bi vazilo, ali ne pada ti na pamet da ukidas delegiranje, lakse je slomiti glavu komsiji.
 
Нисам лично сујеверан и неверујем у оно што не видим али ово се догодило мени лично и решио сам да поделим са вама али немојте да од овога стварате неки мит јер то највише мрзим.На самом почетку поворке а то је било буквално неколико метара од места убиства мени који сам држао руже у руци са црвене су почели да отпадају листићи на земљу иако се радило о свежим ружама а нико је није ни дирао.Да ово не би испало за верски форум ја сам закључио да су Срби због лицемерства према свом роду доживели понижење и грех јер више ни један Србин који сада живи на Косову више се неће ништа питати а Вучић то данас и доказује да ће преузети све на себе потписивањем правног споразума са албанцима за легализовање државе Косово.

Искрено се надам ДА СЕ ТО НЕЋЕ ДЕСИТИ............. :zcool: ....... а ако се, не дај Боже, деси ОНДА НЕЋЕ НЕСТАТИ САМО КОСОВО И МЕТОХИЈА НЕГО ЋЕ НЕСТАТИ И ЦЕЛА СРБИЈА........
 
Искрено се надам ДА СЕ ТО НЕЋЕ ДЕСИТИ............. :zcool: ....... а ако се, не дај Боже, деси ОНДА НЕЋЕ НЕСТАТИ САМО КОСОВО И МЕТОХИЈА НЕГО ЋЕ НЕСТАТИ И ЦЕЛА СРБИЈА........
Да ли знаш да су ми људи из Лапљег села пренели да нису дозволили да уђу у салу угледни људи да постављају озбиљна питања Вучићу већ искључиво неписмени и неугледни који су намерно уведени да у дирекном преносу на пинк телевизији прикажу Србе у најгорем светлу као себичне егоисте па као такви неће се више ни питати за било шта што Србија одлучи о њиховој судбини а зна се
да то боли више од окупације.И после овога шта можеш очекивати од Вучића?
 
Нисам лично сујеверан и неверујем у оно што не видим али ово се догодило мени лично и решио сам да поделим са вама али немојте да од овога стварате неки мит јер то највише мрзим.На самом почетку поворке а то је било буквално неколико метара од места убиства мени који сам држао руже у руци са црвене су почели да отпадају листићи на земљу иако се радило о свежим ружама а нико је није ни дирао.Да ово не би испало за верски форум ја сам закључио да су Срби због лицемерства према свом роду доживели понижење и грех јер више ни један Србин који сада живи на Косову више се неће ништа питати а Вучић то данас и доказује да ће преузети све на себе потписивањем правног споразума са албанцима за легализовање државе Косово.

sad ce da dotrce stranacke dzukele jevropa, cmarak, lesi i kompanija

i da te isprozivaju da si lazov, da spinujes, da si CIA placenik, da nemas pojma i da je Gospodar izasao iz Biblijskog prorocanstva i da to tako i treba
 
Nije Kosovo deo Srbije, nego je Srbija deo Kosova.

Nije Kosovo nastalo kao deo Srbije,
nego je Srbija nastala na Kosovu. Tu su koreni.

Grana se moze odvojiti od stabla. Odvojena grana nece preziveti, ali stablo hoce.
Stablo se ne moze odvojiti, otcepiti, umrece.

Ако не "рабиш" тоалет - папир, бар повуци воду.....или кантом воде испери....
 
Да ли знаш да су ми људи из Лапљег села пренели да нису дозволили да уђу у салу угледни људи да постављају озбиљна питања Вучићу већ искључиво неписмени и неугледни који су намерно уведени да у дирекном преносу на пинк телевизији прикажу Србе у најгорем светлу као себичне егоисте па као такви неће се више ни питати за било шта што Србија одлучи о њиховој судбини а зна се
да то боли више од окупације.И после овога шта можеш очекивати од Вучића?


Никад ништа. Али многима то још није јасно.
Нису им биле довољне 90-те....већ поново од 2012...

- - - - - - - - - -

sad ce da dotrce stranacke dzukele jevropa, cmarak, lesi i kompanija

i da te isprozivaju da si lazov, da spinujes, da si CIA placenik, da nemas pojma i da je Gospodar izasao iz Biblijskog prorocanstva i da to tako i treba

Могу само да га повуку.....горе наведени

Нека дотични оду да живе у КМ једно 5-6 месеци па нека после лају....

2:1 Владике - Патријарх
 
ponekad pomislim da treba sve pustiti niz vodu...pustiti da Vucici i njemu slicni zapecate nasu sudbinu, jer izgleda da nismo bolje ni zasluzili...pustiti da bulumenta poluljudi, horde primitivaca, divizije srebroljubaca i placenika, orgijaju u svom perverznom piru nad zgazenim tijelom Srbije, unakazenim srpstvom i prodanim pravoslavljem...pustiti ih da orgijaju sa pjenom na ustima, pomijesanom sa srpskom krvlju koje su tako zedni...jer kad pir prodje, a srpstva i covjestva vise ne bude, kakva li tek smrt njih ceka....
 
Poslednja izmena:
Да ли знаш да су ми људи из Лапљег села пренели да нису дозволили да уђу у салу угледни људи да постављају озбиљна питања Вучићу већ искључиво неписмени и неугледни који су намерно уведени да у дирекном преносу на пинк телевизији прикажу Србе у најгорем светлу као себичне егоисте па као такви неће се више ни питати за било шта што Србија одлучи о њиховој судбини а зна се
да то боли више од окупације.И после овога шта можеш очекивати од Вучића?





Ovaj snimak je , mozda , snimljen pre nego sto se "snasao on ili neko iz pratnje" :



 

Back
Top