Šta Vam fali u životu??

proka

Legenda
Poruka
57.100
od jutros razmišljam šta mi najviše nedostaje u životu...

i verujte ne verujte, nisam ni pomislio na ono na šta svi mislimo čim oči otvorimo - pare

nemam ni ja para baš onoliko koliko bi bilo dovoljno za bezbrižan život, ali fale mi druge stvari

fali misport

ne skijam više kao nekada, a skijama na vodu nisam stao godinama, mada sam u mladosti i takmičio

pa da počnemo,

meni fali ovo:


timed1.jpg


- - - - - - - - - -

slika je vrh, jer je momak na slici toliko opušten, toliko lako skija, nema grča čak ni na faci...

- - - - - - - - - -

kao ja nekada...........
 
nista

svasta

nista sustinski i stvarno , sve zelje ispunjavam

svasta , mozda bih posao na neobavezan put oko sveta , ili dokle stignem ,dok mi se ne svidi nesto da ne zelim dalje.

ako prozivim jos neku godinu , mozda i odem, jos ne mogu zbog dece.
 
Poslednja izmena:
Više vremena za sebe. Nedostaje mi više rekeacije, druženja, knjiga, filmova.
Nadam se da ću imati kasnije više vremena za to i da ću nadohnaditi.

Ostalo sve nekako ide taman kako sam želela. Nemam neke velike želje neostvarene osim poslovnih, a to se ne računa, nije esencijalno.

- - - - - - - - - -

Malkice pameti....

Pameti uvek bar malo fali
;);)
 
ja te volem :D

čim praviš toliko kobaja, onda si taman za moje društvo, jer meni se pušnica već proredila :zcool:

:hahaha: :super: Hvala, ali ti si mi samo komšija, sugradjanin. Ja sam mislio na žensko koje na obe noge hoda :hahaha:
Imam ja tih drugara, bližih i daljih rodjaka koji me sigurno vole (ima sigurno tu i braće Zvezdaša). Za njih nisam Vaske. Za njih sam njihov Milan-Milanče :lol:
Meni fali ženska ljubav...
 
Poslednja izmena:

Back
Top