ne zaboravimo i muški orgazam

gost 94137

zmajka
Poruka
43.846
e pa ovako..

pitanje za dečake: koliko ste puta mogli da svršite bez pauze u jebbanju? (pod pauzom se podrazumeva pauza za pljugu, obrok, dremku, tuširanje, odlazak kod druge partnerke, odlazak na forum da se pohvalite i sl.)

pitanje za devojčice: da li se vaša iskustva slažu sa brojkama koje navode naši veličanstveni forumaši? :zelenko2:
 
e pa ovako..

pitanje za dečake: koliko ste puta mogli da svršite bez pauze u jebbanju? (pod pauzom se podrazumeva pauza za pljugu, obrok, dremku, tuširanje, odlazak kod druge partnerke, odlazak na forum da se pohvalite i sl.)

pitanje za devojčice: da li se vaša iskustva slažu sa brojkama koje navode naši veličanstveni forumaši? :zelenko2:

Pauza od 4-5 min je sasvim dovoljna za nastavak.
Moze se desiti i da muskarac svrsi i ne vadeci ga nastavi da....

Heroina, nismo bas toliko smotani:p
 
ko je rekao da ste smotani? :huh: vidiš da sam rekla da ste veličanstveni.. :zelenko2:

Budimo realni, veca je verovatnoca da vidite leteci tanjir iznad slavije nego nesposobnog forumasa
Ghelyon.gif
 
e pa ovako..

pitanje za dečake: koliko ste puta mogli da svršite bez pauze u jebbanju? (pod pauzom se podrazumeva pauza za pljugu, obrok, dremku, tuširanje, odlazak kod druge partnerke, odlazak na forum da se pohvalite i sl.)

pitanje za devojčice: da li se vaša iskustva slažu sa brojkama koje navode naši veličanstveni forumaši? :zelenko2:

2 puta najvise.
Ali bi bilo zanimljivo i pitanje koliko puta posle odredjenog broja minuta predaha.
 
e pa ovako..

pitanje za dečake: koliko ste puta mogli da svršite bez pauze u jebbanju? (pod pauzom se podrazumeva pauza za pljugu, obrok, dremku, tuširanje, odlazak kod druge partnerke, odlazak na forum da se pohvalite i sl.)

pitanje za devojčice: da li se vaša iskustva slažu sa brojkama koje navode naši veličanstveni forumaši? :zelenko2:

Pa ja nesto i ne volim sad toliko tog nekog maratonskog svrsavanja. Nek potraje i nek bude super to jedno.. A kasnije ako smo oboje orni moze i repriza. Ne secam se da sam uzastopce sad nesto prskao ko pokvareni ventil, bez pauze. Barem da vratim vesti da vidim sta sam propustio.
 
2 puta najvise.
Ali bi bilo zanimljivo i pitanje koliko puta posle odredjenog broja minuta predaha.

da, može da ide pitanje recimo koliko puta možete u toku jednog sata.. :lol:

- - - - - - - - - -

Hajde daj mi kako hoces da izgleda anketa.
Sad moram da radim anketu...kud sam usao na forum ovog jutra:malav:

:lol:
stavi opcije tipa 1, 2.. pa tako do 10 i onda poslednja opcija 10+.. :lol:
 
da, može da ide pitanje recimo koliko puta možete u toku jednog sata.. :lol:

- - - - - - - - - -



:lol:
stavi opcije tipa 1, 2.. pa tako do 10 i onda poslednja opcija 10+.. :lol:


Posle te ovakve teme...

Nemoj da zaboravis opcije 0 tj. ne znam, mozda, nisam siguran

to si i kod zena ispustila verovatno bi bilo vise odgovora.

- - - - - - - - - -

I to u dve kolone : s muskarcima i sa zenama...
 
Nekad sam mogao da radim ko Titini rudari bez pauze po par smena, danas se već primećuje da je istinita ona formula da je dužina pauze izmedju dva sexa upravo proporcionalna godinama starosti.
Ponekad zaboravim šta sam ono počeo, dok se ne oglasi glas razuma ispod mene: "Oćeš li ti više da završavaš, ili da nastavimo sutra?"
 
e pa ovako..

pitanje za dečake: koliko ste puta mogli da svršite bez pauze u jebbanju? (pod pauzom se podrazumeva pauza za pljugu, obrok, dremku, tuširanje, odlazak kod druge partnerke, odlazak na forum da se pohvalite i sl.)

pitanje za devojčice: da li se vaša iskustva slažu sa brojkama koje navode naši veličanstveni forumaši? :zelenko2:

Mogu da vezem dva puta bez problema, dalje od toga nisam ni probao iskreno...postane mrcvarenje.
 

Back
Top