Ostavljanje alkohola

37375513_579118332483911_2750968502033580032_n.jpg


Da li neko zna koje pivo je u pitanju?
 
bio sam navučen na alkohol tražio mi se kao što se pušaču traže cigare... obično postoji neki spoljni izvor stresa koji generiše tu želju za alkoholom da bi se vratili u ravnotežu i povratili samopouzdanje, na pogrešan način
 
Kako izvesti?
Da li je neko pokušavao?

Ne zbog zdravlja već me nervira me što sam zavisan od njega. Ne volim ni njegov ukus, smeta mi i mamurluk. Želeo bih prestati.

evo ja cu ti reci. kao prvo bitno je koji alkohol pijes. ako je pivo, ok- lako izvodljivo. ja sam se jedno vreme navukao na pivo i skapirao sam da ne idem u alkoholizam nego, je to bilo ritualno pijenje.. posle posla par komada, pa tri, pa 4... mamurluka nema... znaci- to je bilo ritualno pijenje sa likovima iz kraja. onda sam provalio da posle posla na primer, popijem 4-5 piva i onda mi ostatak dana propadne. zatim sam krenuo na to da imam vrlo malo para kod sebe, kreditna kod kuce... i na primer imam za dva piva i cao... zestina i vino su vec malo zajebanije stvari....

(mozda je moja sreca bila sto volim pivo i samo pivo). nista drugo ne pijem a i to sto sam provalio da mi smeta (dodjem kuci u 6 posle posla sav sam osamucen- ne pijan, niti citati , niti gledati film... samo bi da zderem i da zaspim. :D
 
Poslednja izmena:
Kako izvesti?
Da li je neko pokušavao?

Ne zbog zdravlja već me nervira me što sam zavisan od njega. Ne volim ni njegov ukus, smeta mi i mamurluk. Želeo bih prestati.
mislim da se zajebavaš, al aj da se pretvaram da ti verujem

a jel si probao da se otruješ od alkohola ? misim ono ne da se olešiš nego da se toliko olešiš da odeš na ispiranje ? :think:
tako sam ja i od tada ne mogu očima da vidim alkohol
 

Back
Top