broj orgazama

žene, koliko max doživljenih uzastopnih orgazama ste doživele?

  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

  • 7

  • 8

  • 9

  • 10

  • 10+


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 94137

zmajka
Poruka
43.846
evo prosto ne mogu da odolim, moramo da sprovedemo istraživanje o tome koliko puta uzastopno žena može da svrši tokom jednog čina vođenja ljubavi.. :zelenko2:
da ne bude posle nisu heroinini orgazmi merilo, ako ja ne mogu 9 puta ne znači da neke druge žene ne mogu itd..
molim forumašice da budu iskrene, a forumaše da ne klikću po anketi.. :zblesav:

p.s. ne pričamo o proseku, već o do sada doživljenom maksimumu..
 
ja sam skromna žena naučena na štednju tako da svakog dana doživim po jedan....rasitnila sam svoje veliko zadovoljstvo za nekoliko manjih ali veoma značajnih seansi za moj ležeran stav prema životu
:lol:
 
Poslednja izmena:
evo prosto ne mogu da odolim, moramo da sprovedemo istraživanje o tome koliko puta uzastopno žena može da svrši tokom jednog čina vođenja ljubavi.. :zelenko2:
da ne bude posle nisu heroinini orgazmi merilo, ako ja ne mogu 9 puta ne znači da neke druge žene ne mogu itd..
molim forumašice da budu iskrene, a forumaše da ne klikću po anketi.. :zblesav:

p.s. ne pričamo o proseku, već o do sada doživljenom maksimumu..

Šta se podrazumeva pod izrazom "tokom jednog čina vođenja ljubavi"?
 
i još ovo da ti kažem pa idem

kad počne orgazmiranje meni nije uopšte važno da nešto brojim ili ne daj bože analiziram, jer sam potpuno fokusirana na užitak.
stvarno ne znam čak ni kako da ih prebrojim znam samo da mi prija kad traje duže od pola minuta .

Koliko ženskih orgazama može da stane u pola minuta?
 
i još ovo da ti kažem pa idem

kad počne orgazmiranje meni nije uopšte važno da nešto brojim ili ne daj bože analiziram, jer sam potpuno fokusirana na užitak.
stvarno ne znam čak ni kako da ih prebrojim znam samo da mi prija kad traje duže od pola minuta .

Koliko ženskih orgazama može da stane u pola minuta?

:eek: mašala
 
i još ovo da ti kažem pa idem

kad počne orgazmiranje meni nije uopšte važno da nešto brojim ili ne daj bože analiziram, jer sam potpuno fokusirana na užitak.
stvarno ne znam čak ni kako da ih prebrojim znam samo da mi prija kad traje duže od pola minuta .

Koliko ženskih orgazama može da stane u pola minuta?

1? :think:

ali recimo i da se nakon toga nastavi sex, svaki sledeći dolazi sve teže.. bar kod mene.. ne znam koliko bi trebalo vremena da dođem do broja 9..

- - - - - - - - - -

nisam izgleda dobro sročila temu.. po običaju..
 
i još ovo da ti kažem pa idem

kad počne orgazmiranje meni nije uopšte važno da nešto brojim ili ne daj bože analiziram, jer sam potpuno fokusirana na užitak.
stvarno ne znam čak ni kako da ih prebrojim znam samo da mi prija kad traje duže od pola minuta .

Koliko ženskih orgazama može da stane u pola minu
ta?

pa jedan, ne stignem izjebati za drugi, jos ovaj prvi drzi, pa dok je pustim da se izgotivi, pa jos dok krenem trpati za drugi, procedura je to!
 
i još ovo da ti kažem pa idem

kad počne orgazmiranje meni nije uopšte važno da nešto brojim ili ne daj bože analiziram, jer sam potpuno fokusirana na užitak.
stvarno ne znam čak ni kako da ih prebrojim znam samo da mi prija kad traje duže od pola minuta .

Koliko ženskih orgazama može da stane u pola minuta?

Dokle god se ne završi prvi (orgazam), drugi ne može da počne.
 
Ono što sam ja video je da mora da postoji makar mala pauza posle orgazma, koja bi po tvojoj definiciji značila prekid jebbannja, da bi sledeći orgazam mogao da se desi kod žene (a i kod muškarca).
(Voleo bih da me neka razuveri u ovu tvrdnju.)

pa ako ga ne izvadi to nije prekid.. ili ako ga izvadi na par sekundi, čisto da se promeni poza ili tako nešto.. samo da nema između nekih stvari tipa ručak, dremka, pljuga..
 
Valjda zavisi i od toga kada si prethodno vodila ljubav, tj. koliko je dana, nedelja, meseci itd prošlo od poslednjeg do prvog orgazma.

kod mene (a sad će opet neko reći da nisam ja merilo :lol:) vreme apstinencije utiče samo na onaj prvi orgazam, što je apstinencija duža, to je vreme do prvog orgazma kraće.. ali već svaki naredni mislim da ne zavisi od tih faktora..
 
1? :think:

ali recimo i da se nakon toga nastavi sex, svaki sledeći dolazi sve teže.. bar kod mene.. ne znam koliko bi trebalo vremena da dođem do broja 9..

- - - - - - - - - -

nisam izgleda dobro sročila temu.. po običaju..

Kraljica si, znala sam da ćeš da otvoriš temu. :malav:

Ot: Ja mogu jedan, i treba mi odmor, jer ako se dugo nastavi nakon toga postane mi nekako neprijatno, previše sam osetljiva nakon orgazma. Mogu kasnije, kad se smirim...
 
Ono što sam ja video je da mora da postoji makar mala pauza posle orgazma, koja bi po tvojoj definiciji značila prekid jebbannja, da bi sledeći orgazam mogao da se desi kod žene (a i kod muškarca).
(Voleo bih da me neka razuveri u ovu tvrdnju.)

da tačno meni to u nizu nikad nije bilo jasno kako se postiže.
kao i ono dvaputa bez vađenja...
proseravanje čisto.

ne ebeš se zato što te radi takmičarski duh već zbog fizičkog užitka ma koliko on trajao.
sa godinama postižeš iskustvo u tom procesu te možeš da brusiš orgazam do savršenstva jer znaš lično šta ti najviše prija.
i posle se pitam da li je važan broj ako postigneš intenzitet baš po svojoj meri?
 
Poslednja izmena:
pa ako ga ne izvadi to nije prekid.. ili ako ga izvadi na par sekundi, čisto da se promeni poza ili tako nešto.. samo da nema između nekih stvari tipa ručak, dremka, pljuga..

Da. To je stvar odnosa partnera. Neke traže odmah posle orgazma da im partneri vade, a neke ne. U svakom slučaju u prednosti su ove druge da dožive više orgazama tokom jednog snošaja.
 

Back
Top