Ko po vasem misljenju spada u pravu elitu nase zemlje?

Zauz

Buduća legenda
Poruka
34.925
GSS Citam sta je potrebno da bi neko bio clan i ne mogu da verujem koliko je nezahvalno da nemaju plate.Volonteri koji spadaju u elitu.Katastrofa.
Oni su npr.prava elita.
Hirurzi jer spasavaju zivote a slabo su placeni,malo odmora imaju a ekstremna je odgovornost u pitanju.
Specijalci na terenu.(Cuvaju granicu,cuvaju zivote civilima,rade preteske stvari.)
Piloti.
To su moje prve asocijacije na pravu elitu nase zemlje.Koje su vase?
 
GSS Citam sta je potrebno da bi neko bio clan i ne mogu da verujem koliko je nezahvalno da nemaju plate.Volonteri koji spadaju u elitu.Katastrofa.
Oni su npr.prava elita.
Hirurzi jer spasavaju zivote a slabo su placeni,malo odmora imaju a ekstremna je odgovornost u pitanju.
Specijalci na terenu.(Cuvaju granicu,cuvaju zivote civilima,rade preteske stvari.)
Piloti.
To su moje prve asocijacije na pravu elitu nase zemlje.Koje su vase?

Svako ko je iznad proseka u oblasti kojom se bavi.
 
0201.jpg


Sa freske u KC Niš
Boban Gašić je postao poznat široj javnosti i po tome što se na freski u crkvi Svetog Jovana Krstitelja, izgrađenoj na brdu Bagdala iznad Kruševca, osim lika Bratislava Gašića, nalazi i njegov lik. Porodica Gašić je, inače, ktitor ove crkve, zbog čega je SPS odlikovala oba brata, a crkvu osveštao patrijarh Irinej.
http://www.danas.rs/drustvo.55.html...=Gašićev+brat+na+čelu+NO+Kliničkog+centra+Niš
 
GSS Citam sta je potrebno da bi neko bio clan i ne mogu da verujem koliko je nezahvalno da nemaju plate.Volonteri koji spadaju u elitu.Katastrofa.
Oni su npr.prava elita.
Hirurzi jer spasavaju zivote a slabo su placeni,malo odmora imaju a ekstremna je odgovornost u pitanju.
Specijalci na terenu.(Cuvaju granicu,cuvaju zivote civilima,rade preteske stvari.)
Piloti.
To su moje prve asocijacije na pravu elitu nase zemlje.Koje su vase?

Klub Privrednik.
 

Back
Top