Trazim aseksualnog muskarca

napisala je kakav muškarac...pa onda šta bi radila s njim..ali ne čitaš...

Napisala je da hoce dalje muskarca koji ce ucestvovati sa njom u egzistencijalnim pitanjima generalno. Ali je i napisala da je spremna na kompromis od 3 puta mesecno. A ja predlazem jos bolje za ono sto ona trazi... a to je da nemamo sex u opste. To je asexualnost, znaci pun pogodak. Ali, za uzvrat na drugom polju dogovra trazim ja nesto drugo. Jednostavan predlog.
Ne znam gde ti u toj relaciji vidis pitanje postovanja. Citas li ti?
 
Napisala je da hoce dalje muskarca koji ce ucestvovati sa njom u egzistencijalnim pitanjima generalno. Ali je i napisala da je spremna na kompromis od 3 puta mesecno. A ja predlazem jos bolje za ono sto ona trazi... a to je da nemamo sex u opste. To je asexualnost, znaci pun pogodak. Ali, za uzvrat na drugom polju dogovra trazim ja nesto drugo. Jednostavan predlog.
Ne znam gde ti u toj relaciji vidis pitanje postovanja. Citas li ti?

čitam
napisala je i DRUŽENJE....
 
Je l zabranjeno? Ako sam u krivu, eto prilike da postavljačici razjasniš..ne znam koji k se ja kačim... z:poz:

Ne znam ni ja.

- - - - - - - - - -

A ako cemo oko postovanja. Ona pod jedan nije napisala temu koja otvara pitanja za razgovore, vec je stavila oglas. Zna se gde je rubrika za oglase. Znaci, s predpostavkom da nije totalno ometena u razvoju, jedini drugi razlog zasto je ovde u toj formi napisala je to da je htela da insinuira ako su muskarci generalno napaljeni i dosadni sa sexom, pa onda ona kao eto tako sva ostecena od tolike paznje dolazi ovde i cockblokira na startu celu musku populaciju. Bas je puna postovanja a i ti kao njen drveni advokat.
 
Ne znam ni ja.

- - - - - - - - - -

A ako cemo oko postovanja. Ona pod jedan nije napisala temu koja otvara pitanja za razgovore, vec je stavila oglas. Zna se gde je rubrika za oglase. Znaci, s predpostavkom da nije totalno ometena u razvoju, jedini drugi razlog zasto je ovde u toj formi napisala je to da je htela da insinuira ako su muskarci generalno napaljeni i dosadni sa sexom, pa onda ona kao eto tako sva ostecena od tolike paznje dolazi ovde i cockblokira na startu celu musku populaciju. Bas je puna postovanja a i ti kao njen drveni advokat.

Ovo je kao neko lično tumačenje...?
 
Kao sto naslov kaze, trazim aseksualnog muskarca. Nekog kome je dovoljno tri puta mjesecno sex a da se veza zasniva na druzenju, uzajamnom postovanju i nadopunjavanju u svakodnevnom zivotu kako profesionalno tako i u domacinskim poslovima.
Ima li aseksualnih ovdje?

Srecno ti bilo u potrazi.Aseksualci su muski koje seks ne zanima,nemaju nikakvu potrebu na tom polju.Kao takvi su suvo zlato za svakodnevni zivot.Nesto najbolje sto moze da se nadje.Zelim ti da nadjes to sto trazis.

Uzgred,forumasi -soloseksualci su osobe koje su dovoljne same sebi,partner/partnerka im ne trebaju.Aseksualcima nije uopste potrebno nista u vezi seksualnosti vec normalna osoba za svakodnevni zivot.
 
Ovo je kao neko lično tumačenje...?

Ne nego logicno. A licno tumacenje je to sto ti automatski povezujes druzenje sa time da ona placa racune u jedan kos. Druzenje je na konto sto je rekla da trazi drugara. A placanje je na konto sto ipak trazi vise od drugarstva. Nekakav polusterilan odnos. A ja njoj na to predlazem potpuno sterial odnos, ali za uzvrat trazim nesto.. a to je?
 
Kao sto naslov kaze, trazim aseksualnog muskarca. Nekog kome je dovoljno tri puta mjesecno sex a da se veza zasniva na druzenju, uzajamnom postovanju i nadopunjavanju u svakodnevnom zivotu kako profesionalno tako i u domacinskim poslovima.
Ima li aseksualnih ovdje?

Zar nije aseksualna osoba ona koja seks uopste ne zanima?

Ovo ostalo moze, ako ti je do seksa ti ispleti kiku :lol:
 
Kao sto naslov kaze, trazim aseksualnog muskarca. Nekog kome je dovoljno tri puta mjesecno sex a da se veza zasniva na druzenju, uzajamnom postovanju i nadopunjavanju u svakodnevnom zivotu kako profesionalno tako i u domacinskim poslovima.
Ima li aseksualnih ovdje?

evo ja jebnem jednom u šes meseca po pešes minuta jer nemogu duže, a poštovao bi te u vr oči bi te gledo, od domaćinskih poslova neumem da kuvam nit želim da znam, nije problem da operem sudove, usisam. pospremim...
 
Kao sto naslov kaze, trazim aseksualnog muskarca. Nekog kome je dovoljno tri puta mjesecno sex a da se veza zasniva na druzenju, uzajamnom postovanju i nadopunjavanju u svakodnevnom zivotu kako profesionalno tako i u domacinskim poslovima.
Ima li aseksualnih ovdje?

totalni kolaps logike,kako je onda aseksualan ako bi tri puta mesečno imao seks?!? aseksualnost podrazumeva da se seks nema UOPŠTE,NIKAD, a ne da se ima ali ''retko''
 
Kao sto naslov kaze, trazim aseksualnog muskarca. Nekog kome je dovoljno tri puta mjesecno sex a da se veza zasniva na druzenju, uzajamnom postovanju i nadopunjavanju u svakodnevnom zivotu kako profesionalno tako i u domacinskim poslovima.
Ima li aseksualnih ovdje?

Are You baby Lesbian maybe ? :rumenka: :lol:

Malo je 3x mesecno za takvu ribu :zper: :mrgreen:

Sa tobom bi ako si ista kao na avataru 3x u 2h :heart: :rotf:
 
Kao sto naslov kaze, trazim aseksualnog muskarca. Nekog kome je dovoljno tri puta mjesecno sex a da se veza zasniva na druzenju, uzajamnom postovanju i nadopunjavanju u svakodnevnom zivotu kako profesionalno tako i u domacinskim poslovima.
Ima li aseksualnih ovdje?

ti si onda idealna za nekog starkelju sponzora
on jednom nogom u grobu, bezbedna si od seksa totalno
milina :kafa:
 

Back
Top