Ne mozes da spavas - pomaze li sto - dajte savjet...

duska.vodolija

Buduća legenda
Poruka
29.335
Nemam taj problem kako za sebe znam .
Pitam onako da saznam nesto vise i da pomazem svima sto imaju taj problem a tu su negdje u mojoj blizini ...


im_20170920184903_803208.jpg
 
Lečenje insomnije u okviru tradicionalne kineske medicine se može sastojati od akupunkture,
analize dijete i načina života,
herbalnih tretmana kao i drugih metoda,
sa ciljem „rebalansiranja telesne energije“ sa ciljem da reše problem na postepen način.

Iako mogu izgledati laički, mnogi od ovih tretmana su dovoljni da se prekine ciklus insomnije bez potrebe za sedativima i tabletama za spavanje.
Toplo mleko sadrži visok nivo triptofana, koji je prirodan sedativ.
Ulje od lavande, kao i druga osnovna ulja, se mogu koristiti za postizanje stanja odmorenosti i opuštenosti.
 
Čitaj nešto dosadno, npr političke govore (one što govore na mitinzima, ima takvih knjiga, mogu i da ti prodam koju :D, ne svoje govore naravno, ja nisam političar) ili neke istorije. Idealno npr naslov Stefan Nemanja, a ti pročitaš o svemu i svakome da bi došla do malo Stefana Nemanje i to pred kraj knjige. Ili jednostavno drmneš na ex nekoliko rakijica. Malo ćeš ići češće po wc-u, ali do prvog wc-a ti ćeš se već naspavati :D
Ima i treći način da ti se prispava, barem je tako kod nas muškaraca kad vidimo golu ženu ili ženu koja lepo izgleda u kupaćem. Ako me razumeš. Barem je tako kod nas muškaraca :hahaha: Čak nam to podstiče kreativnost, želju za promenama, pričljiviji smo i imamo mnogo korisnih dosetki i pitanja. Problem je jedino, što po pravilu nakon toga nismo za posao, mogli bi samo da spavamo :hahaha:
 
Poslednja izmena:

Back
Top