Kako se "hladite"?

Inspirisano člankom koji sam pročitala gore...
https://www.krstarica.com/zivot/lju...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header


Šta radite kad je kraj veze, a Vi još volite?
Ili, dopada Vam se neko, ložite se na njega/nju, a iz nekog razloga ne može ništa biti (neko je zauzet, nije obostrano, nekako je nedozvoljeno, to Vam je nadređeni... )...
Kako se "hladite"? Kako se vadite? Šta radite?

staviš mane te osobe u prvi plan, ako ne pomogne onda mu izmisliš neku manu, zamišljaš da ima neku osobinu koja te užasno nervira i tako..
 
Slusam muziku i razmisljam.

Ali šta sebi kažeš? Kako se tešiš?

- - - - - - - - - -

Bacam se pod voz, arlaucem ispod njenog prozora, pijem kao konj i slusam ljubu lukica:rumenko:

Zaboga, valjda Ljubu Aličića i "Plačite sa mnom jesenje kiše"... :lol:

- - - - - - - - - -

Izgubis se iz prisustva te osobe i zaboravis vremenom

Ako nemaš mogućnosti da se izgubiš? :think:

- - - - - - - - - -

Klin se klinkom izbija

Čula sam za to.

- - - - - - - - - -

Samo vreme. Ne postoji nacin da prodje.

Koliko vremena, okvirno?

- - - - - - - - - -

staviš mane te osobe u prvi plan, ako ne pomogne onda mu izmisliš neku manu, zamišljaš da ima neku osobinu koja te užasno nervira i tako..

Dobar savet. :aha2:
 
Pa ako mi se neka devojka svidi na prvu loptu,ja se otkacim skroz....i onda cim dobijem korpu ili skontam da je zauzeta u roku od 3 dana sam kao nov....od uvek mi je tako...brzo mi se svidi neko al brzo se i ohladim...a nije mi se desilo da u vezi volim a da sam pred otkacinjanje....hvala bogu :D
 
Jednostavno. Samo pomislim na činjenicu da sam ja samo jedan od možda 4 milijarde muškaraca koji neće imati priliku da bude sa njom. I onda ti lakše kada znaš da deliš muku sa jos 4 milijarde ljudi.
Inače nemam ja tih problema uopšte. Ja sam odavno shvatio da sam proklet što se tiče tih ljubavnih tandaramandara i ne pogadja me uopšte. Niti se zaljubljujem.
 
Zatvorim sva vrata i kazem sebi -ako nije valjalo njemu zasto bi valjalo meni a uostalom on je sad sa drugom, da nije bio bi sa mnom...
I cim pomislim na tu drugu odmah me prodje sve sto me drzalo...:)
 
čuo sam savet glede toga od jednog lika,kae na fazon ''ako vam se baš svidi neka riba i zaljubite se,samo je zamislite kako sedi na wc šolji i ***** prolivčinu ko kravetina i proći će vas instant'' tako nešto,deluje mi kao solidan savet nzm
a daaj da vam je i dalje cenzurisano kenjja :SS
 
čuo sam savet glede toga od jednog lika,kae na fazon ''ako vam se baš svidi neka riba i zaljubite se,samo je zamislite kako sedi na wc šolji i ***** prolivčinu ko kravetina i proći će vas instant'' tako nešto,deluje mi kao solidan savet nzm
a daaj da vam je i dalje cenzurisano kenjja :SS

Skidamo jedno po jedno:D

Jednom sam zbog neuzvracene ljubavi hteo da predjem u emirate:aha:
 
Iskreno dug period nemam takvih problema.
uglavnom dobijem sta trazim , medjutim veca je fora sto pridajem mali znacaj tome emotivno gledano. Već sam uzduž I popreko prosao to sve da kapiram I ne pridajem značaj veći neko bi trebalo ...Ljudi bzvz drame oko emocija, generalno oko svega šta Im je relativno nepoznato
 

Back
Top