Da li se previse opterecujem? HIV

Kaldrma00

Početnik
Poruka
5
Pozdrav, trenutno sam u vezi vec godinu dana. Ja sam njen prvi, a ona je meni druga ozbiljna veza. Prva devojka sa kojom sam bio 2 godine, me je varala od pocetka nase veze a ja sam saznao tek nakon prve godine i oprostio! (znam da sam pogresio) U svakom slucaju mi smo ostali jos godinu dana zajedno, u tom periodu mene je najvise brinulo zdravlje (imali smo nezasticen analni seks) i ja sam se testirao na HIV nekih 2-3 meseca nakon naseg poslednjeg odnosa i bio sam negativan. U istom periodu je i ona odradila test i to na sve polne bolesti i bila je negativna. Nakon toga mi smo se rastali i ja sam nasao novu devojku i sa njom sam vec godinu dana. Ona je upoznata sa celom situacijom i stalno me napada kako sam ja zarazen, kako sam joj preneo, samo na osnovu cele situacije (ne krivim je, jesam pogresio). Ja sam se testirao pre 2 godine, kada je trebalo sa prvom devojkom da imam nezasticen odnos, zatim 2-3 meseca nakon naseg poslednjeg odnosa i bio sam negativan. Takodje i ona.

Mene zanima kolika je verovatnoca da je virus u svakom testiranju bio "uspavan" i da li treba da budem zabrinut? Svakako cu ici ponovo da se testiram, ali me zanima vase misljenje. I da, jesam napravio glupe greske sto sam dozvolio da budem u ovakvoj situaciji, ali sta je tu je.
 
Pozdrav, trenutno sam u vezi vec godinu dana. Ja sam njen prvi, a ona je meni druga ozbiljna veza. Prva devojka sa kojom sam bio 2 godine, me je varala od pocetka nase veze a ja sam saznao tek nakon prve godine i oprostio! (znam da sam pogresio) U svakom slucaju mi smo ostali jos godinu dana zajedno, u tom periodu mene je najvise brinulo zdravlje (imali smo nezasticen analni seks) i ja sam se testirao na HIV nekih 2-3 meseca nakon naseg poslednjeg odnosa i bio sam negativan. U istom periodu je i ona odradila test i to na sve polne bolesti i bila je negativna. Nakon toga mi smo se rastali i ja sam nasao novu devojku i sa njom sam vec godinu dana. Ona je upoznata sa celom situacijom i stalno me napada kako sam ja zarazen, kako sam joj preneo, samo na osnovu cele situacije (ne krivim je, jesam pogresio). Ja sam se testirao pre 2 godine, kada je trebalo sa prvom devojkom da imam nezasticen odnos, zatim 2-3 meseca nakon naseg poslednjeg odnosa i bio sam negativan. Takodje i ona.

Mene zanima kolika je verovatnoca da je virus u svakom testiranju bio "uspavan" i da li treba da budem zabrinut? Svakako cu ici ponovo da se testiram, ali me zanima vase misljenje. I da, jesam napravio glupe greske sto sam dozvolio da budem u ovakvoj situaciji, ali sta je tu je.
sta si joj preneo osim paranoje
 
Негативан си на ХИВ тесту, а она ти говори да си јој пренео шта тачно?
Шта мисли да си јој пренео, ХИВ, гене?
Јел мисли да је позитивна на ХИВ или на тесту трудноће?
А зато не верујем да ХИВ вирус може да буде не активан када се ради тест.
 
Kako citam, tvoja sadasnja je poz I kaze da si joj ti preneo bolest?

Ne, nije poz. Nikada se nije testirala, ja sam joj prvi samo ima taj strah jel sam ja nekada imao rizican odnos.

sta si joj preneo osim paranoje

Pa ne znam, i mene je uspela da isparanojise...

Негативан си на ХИВ тесту, а она ти говори да си јој пренео шта тачно?
Шта мисли да си јој пренео, ХИВ, гене?
Јел мисли да је позитивна на ХИВ или на тесту трудноће?
А зато не верујем да ХИВ вирус може да буде не активан када се ради тест.

-Pa gene ne mogu da joj prenesem sigurno :D
-Misli na HIV
-Ne nego se opterecuje "periodom prozora" i "dormancijom virusa" ...
 
Kako je ona sama sebi dijagnostikovala HIV? Je l' pisala na zabu, pa zaba krepala ili sta? Ako si zarazen, to ti je garant od ove druge. Te fine su najgore, a i ako si joj bio prvi to ni u kom slucaju ne znaci da si joj bio i jedini. Zar nisi naucio lekciju sa prvom?
 
Ne, nije poz. Nikada se nije testirala, ja sam joj prvi samo ima taj strah jel sam ja nekada imao rizican odnos.



Pa ne znam, i mene je uspela da isparanojise...



-Pa gene ne mogu da joj prenesem sigurno :D
-Misli na HIV
-Ne nego se opterecuje "periodom prozora" i "dormancijom virusa" ...

Онда опуштено и наставите да се "волите". :hahaha:
И мали савет, у вези ових ствари, боље је да се обратиш стручном лицу.

- - - - - - - - - -

cekaj bre, i ti i tvoja bivsa ste se testirali i oboje negativni a ova sadasnja tebe optuzuje da si joj preneo HIV??
Gde nadje tu kamenjarku..

- - - - - - - - - -



Moze prvih nedelju + dana od prenosa..

Видиш, нама су причали да не може да остане пасиван. Али свашта човек учи док је жив.
 
Nikad niste culi da je paranoja zarazna?
Pa jeste, i to vrlo zarazna...
A sto ne resis problem tako sto odes sad i odradis test hiv i bar taj deo resis...

Stoji da si joj mozda preneo druge bolestine, narocito ako je ona prva bila poebljiva, hpv, mikrop, razne crvice, ali to ce ti tesko otkriti lekari a da ne ganjas godinu dve, tri , pet...i odrace te , cak i da to imas...

Ali prosecnu srpkinju boli uvo sta sve nosi, ako bas ne zajalovi zbog toga, pa cak i tada je zabole, osim ako umire zbog toga...
A i srbi muski nisu nista bolji...
A blage veze nemaju , jer najvaznije je gurati...
 
Nikad niste culi da je paranoja zarazna?
Pa jeste, i to vrlo zarazna...
A sto ne resis problem tako sto odes sad i odradis test hiv i bar taj deo resis...

Stoji da si joj mozda preneo druge bolestine, narocito ako je ona prva bila poebljiva, hpv, mikrop, razne crvice, ali to ce ti tesko otkriti lekari a da ne ganjas godinu dve, tri , pet...i odrace te , cak i da to imas...

Ali prosecnu srpkinju boli uvo sta sve nosi, ako bas ne zajalovi zbog toga, pa cak i tada je zabole, osim ako umire zbog toga...
A i srbi muski nisu nista bolji...
A blage veze nemaju , jer najvaznije je gurati...

Hocemo, zajedno cemo, nego se ona plasi jer "ne zna sta ce sa zivotom ako je pozitivna" i tako to sto kazes, paranoja. Ali tu paranoju prenosi na mene :/ znaci u sustini nikada ne mogu da budem siguran.
 
Citam komentare koje ste poslali decku i kao da je 90% vas bunike jelo ili da je na nekim drogama. Jedni ne kapiraju da mu nova cura NIJE HIV pozitivna, nego isparanoisana jer je bila nevina pre njega a on bio sa droljom koja ga varala godinu dana (a verujem da ga varala i ovu drugu godinu, to je drolja jbg) sa ko zna kim sve, a taj jedan sa kim ga varala (plus drugi svi) bio sa ko zna koliko partnerki, i zacas, sve to dodje geometrijskom progresijom na 10 000 ljudi koji su nesto jedno drugima prenosili i kao da si 10 000 ljudi ubacio u ovu njegovu novu nevinu.

Njen strah nije ni paranoja, niti je iracionalan strah, vec jedno zdravorazumsko razmisljanje, zdravstvena kultura. Cura je bila nevina, zdrava prava, i onda dodje "mangup" i slab muskarac (varala te bre godinu dana sa svima redom i ti njoj oprostio? Kako se to moze oprostiti? Sta, volis poligamiju, ali poligamiju ona da se hefta a ti ne? ) koji nije moga odmah da sutne tu kamenjarku.

I da, jeste tacno, od poslednjeg odnosa, treba da prodje valjda minimum 6 MESECI, najbolje za hipohondre da sacekaju i celih godinu dana i testiraju se. Ako nisu varali svoje sadasnje partnere i bili samo sa tim partnerom (koji bio nevin pre njih), i ako posle godinu dana test opet pokaze - NEGATIVAN, e tek onda vise nema ni 0,1% sansi da imas HIV. Jedino onda mogla da ti prenese ova nova, slagavsi te da si joj prvi, tj to i ne moze da te slaze, proveris sam hehe, al zato uvek moze da nas slazu da su nam "druga" (obozavaju to - jao "drugi" si mi).

I sledeci put kada se druzis sa kamenjarkama koristi kondom. jer 2 minuta slatko ceo zivot tatko ili HIV i jos 300 cudesa...

- - - - - - - - - -

meni ga ne bi digao ni kran kad bi mislio o boleštinama kad treba neku da kresnem

A ima i ona fora - mislis o bolestinama i o babama dok si sa super hot extra zenom, da bi odlozio orgazam i ejakulaciju tj prevremenu ejakulaciju, da trajes sto duze haha.
 
Ti si se testirao tri meseca posle tog odnosa,a virusu za detekciju treba 6 meseci.Prema tome PONOVO

не заебавај човека.макар не ти.. рак је заебан због смрти,а овде је и стигма проблем.
ево данима ишчитавам о ХИВ вирусу.
видим да има нових тестова који детектују вирус и раније од три месеца.
јел има неко искуство.. клинац се неће смирит све док не одради тест,
а та три месеца су му предуга па би била рада да му скратим муке.
он је баш утриповао иако је секс био заштићен,али било је ту још свашта нешто,
али и то је колико сам се обавестила недовољно да се зарази.
немам појма ни зашто мисли да је ****** заражена,ал ајд ..
раде приватне лабораторије и узорак шаљу за бгд,и кошта неких десет хиљада.
има и јефтина варијанта.заборавих тачно како се зове Аб-Аг,или тако нешто:think:
 
Hocemo, zajedno cemo, nego se ona plasi jer "ne zna sta ce sa zivotom ako je pozitivna" i tako to sto kazes, paranoja. Ali tu paranoju prenosi na mene :/ znaci u sustini nikada ne mogu da budem siguran.

лепо да обоје читате са разумевањем.
ти негативан,бивша била негативна, и од куд да ти се накачи вирус,
ако ниси креснуо нешто са стране,а знаш да је хив+
смири се и уживај у животу, или мењај девојку после тестирања;)
 

Back
Top