Kako brisete dupe?

U kom stavu brisete dupe?

  • stojeci

  • sedeci ili u cucnju, savijeni

  • ostalo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Umri_muski

Legenda
Poruka
55.005
Pitanje je ozbiljno, pretpostavljam da zene to rade sedeci na solji, ali muskarci , kako oni to rade?

Ako uspem bice anketa da se vidi , anonimna naravno...

Povod, video sam kod nekoga toalet papir koji je namesten u visini ociju , a ne dole kod solje i niti se kvasi od kupanja niti je nisko nego sto bi rekli taman za moju licnu a i za njegovu upotrebu...

Plus ja koristim odvojeno korpu za odlaganje, pa me komsije prozivaju kao da sam prljavac, ali tako se stiti solja od zapusenja, jer nisu sad solje kao u SFRJ pa da se ne zacepljuju, sad su napravljene bez neke velike teorije pa su profili i krivine vrlo lose odradjeni i zacepljuje se cesto...
 
Odlicna tema!

Cucim, dupli sloj da ne probije i obavezno po 4x brisanje.

Na dasku obavezno stavim papir , hladna daska ne odgovara nikako, papir koji je na dasci isti upotrebim i za brisanje.

Nikada nisam uneredio WC solju, to se ne sme desiti!

Ponekad cak i nesto nacrtam, jednom sam uspeo i srce da nacrtam, nije bilo bas precizno ali je podsecalo na srce.

Imam profil na http://www.ratemypoo.com/ ali ne bavim se vise tom disciplinom, jbg nervoza i napetost ucinili svoje ...
 
Pitanje je ozbiljno, pretpostavljam da zene to rade sedeci na solji, ali muskarci , kako oni to rade?

Ako uspem bice anketa da se vidi , anonimna naravno...

Povod, video sam kod nekoga toalet papir koji je namesten u visini ociju , a ne dole kod solje i niti se kvasi od kupanja niti je nisko nego sto bi rekli taman za moju licnu a i za njegovu upotrebu...

Plus ja koristim odvojeno korpu za odlaganje, pa me komsije prozivaju kao da sam prljavac, ali tako se stiti solja od zapusenja, jer nisu sad solje kao u SFRJ pa da se ne zacepljuju, sad su napravljene bez neke velike teorije pa su profili i krivine vrlo lose odradjeni i zacepljuje se cesto...

Којом руком бришеш дупе?
 
Којом руком бришеш дупе?

Racunam da je ona ruka koja je radna, znaci desnjaci desnom, levaci levom..
Nisam postavio to pitanje, vise mi ovo zbog visine drzaca interesuje..

Ali ima jedna izreka, kaze, ostario si kad ne mozes sebi dupe u jakni da obrises.
Misli se da i pri brisanju treba imati savitljivost , inace nista od dobrog brisanja..
Tu imas dvostruku torziju trupa, plus mora izvijanje...tako da nije bas zezancija...
Probaj sa lumbagom ili isijasom da brises dupe....covek koji je imao jedno od ta dva, ne znam tacno sta , umire od bolova dok brise....

- - - - - - - - - -

Не знам за те опције, ја сам дупе увек брисао папиром, никад руком.

Nisi probao listovima u prirodi?
Tu treba znalac biti inace ....fuj...

- - - - - - - - - -

Jeste li vi culi nekad za bide? :lol:
Balkanci setaju okolo usranih ******...

Muslimani obavezno peru dupe posle svake upotrebe, mislim na nuzdu, ne na seks...
E sad , da li koriste zenski bide ili ne, pojma nemam...stvarno nikad nisam pitao kako to rade muslimani...muslimanke verovatno koriste bide...

- - - - - - - - - -

Sve manje dece od 9 godina zna sebi da sami obrisu dupe, to su price majki koje dovode i odvode decu iz BG osnovnih skola......
 
Pitanje je ozbiljno, pretpostavljam da zene to rade sedeci na solji, ali muskarci , kako oni to rade?

Ako uspem bice anketa da se vidi , anonimna naravno...

Povod, video sam kod nekoga toalet papir koji je namesten u visini ociju , a ne dole kod solje i niti se kvasi od kupanja niti je nisko nego sto bi rekli taman za moju licnu a i za njegovu upotrebu...

Plus ja koristim odvojeno korpu za odlaganje, pa me komsije prozivaju kao da sam prljavac, ali tako se stiti solja od zapusenja, jer nisu sad solje kao u SFRJ pa da se ne zacepljuju, sad su napravljene bez neke velike teorije pa su profili i krivine vrlo lose odradjeni i zacepljuje se cesto...

dodjem ovde, prochitam neke postove, shvatim da je moje dupe chistije neg nechiji obraz :heart:
 
U slucaju da imate samo jedan kvadrat papira, koristite sledece korake:
- preklopite papir u pola
- preklopite ga jos jednom
- poparajte cosak koji je "centar papira" i ostavite na stranu
- odmotajte papir i u rupu gurnite vas srednji prst
- obrisite dupe prstom
- korisite papir oko prsta za brisanje istog
- uzmite ranije odvojeni cosak i pocistite ispod noktiju.
 
Pitanje je ozbiljno, pretpostavljam da zene to rade sedeci na solji, ali muskarci , kako oni to rade?

Ako uspem bice anketa da se vidi , anonimna naravno...

Povod, video sam kod nekoga toalet papir koji je namesten u visini ociju , a ne dole kod solje i niti se kvasi od kupanja niti je nisko nego sto bi rekli taman za moju licnu a i za njegovu upotrebu...

Plus ja koristim odvojeno korpu za odlaganje, pa me komsije prozivaju kao da sam prljavac, ali tako se stiti solja od zapusenja, jer nisu sad solje kao u SFRJ pa da se ne zacepljuju, sad su napravljene bez neke velike teorije pa su profili i krivine vrlo lose odradjeni i zacepljuje se cesto...

Nije to ništa. Ja to sve guram u džepove pa bacim kad se setim ili kad naidjem na kontejner.
 
Sedeći.

Imao sam razgovor na ovu temu s ortacima davno, zapanjujuće je kolike su predrasude ovih što se brišu sedeći prema ovima što se brišu stojeći i obrnuto. Jedan nije znao ni da je moguće brisati dupe stojeći. :lol:
 

Back
Top