Koliko neko moze da trazi za svoj rad?

ne mislim, odlicno znam kako je u Svici, tamo si uredno placen za svoj rad, onoliko koliko znas i vredis

Oduvek sam voleo takav odgovor da neko zna kako je u Švici da su ljudi ONOLIKO plaćeni koliko znaju i kolko vrede.
Odgovor zlata vredan. Malo mi nije jasno ovo uredno plaćen za svoj rad šta to sve podrazumeva.Verujte da i ja imam
malo iskustva u CH pa bi bilo dobro otvoriti temu recimo: " šta sve Srbija ima ili može u Srbiji a CH nema ili nije
to izvodljivo u CH" ako Vam više odgovara "šta treba uraditi u Srbiji kako bi se Srbija jedan korak približila CH"
Možete li toliko malo uraditi za Srbiju ili ne? Pozdrav franak
 
Oduvek sam voleo takav odgovor da neko zna kako je u Švici da su ljudi ONOLIKO plaćeni koliko znaju i kolko vrede.
Odgovor zlata vredan. Malo mi nije jasno ovo uredno plaćen za svoj rad šta to sve podrazumeva.Verujte da i ja imam
malo iskustva u CH pa bi bilo dobro otvoriti temu recimo: " šta sve Srbija ima ili može u Srbiji a CH nema ili nije
to izvodljivo u CH" ako Vam više odgovara "šta treba uraditi u Srbiji kako bi se Srbija jedan korak približila CH"
Možete li toliko malo uraditi za Srbiju ili ne? Pozdrav franak

podrazumeva da platu prima na vreme, za pocetak i da od iste moze da prezivi mesec bez da moraju da pripomognu roditelji ili deca

ne, hajte vi uradite nesto za Srbiju :)
 
podrazumeva da platu prima na vreme, za pocetak i da od iste moze da prezivi mesec bez da moraju da pripomognu roditelji ili deca

ne, hajte vi uradite nesto za Srbiju :)

Oduvek su "gastarbajteri" voleli Srbiju ili nekada Jugoslaviju nažalost danas Srbija pravi takve zakone
da "gastarbajterima" nije dozvoljeno da pomažu ni svojim familijama a neka Srbiji.Postoji samo jedan
program "daj pare i nosi se ja znam šta treba da radim sa parama".Vidite Vas ne košta puno da
postavite neku navedenu temu a i deo ste vlasti kao moderator pa imate veća prava u odnosu na
mene običnog smrtnika.Šta kažete na to ali samo "demokratski" bez zloupotrebe vlasti?
 

Back
Top