Da li ce svetska populacija preci 11 milijardi?

Како свецка популација може да пређе 11 мелеарди кад су Рокфелери, Ротшилди, Британска краљица, Комитет, Масони, Малтешки соколови и витезови, Папа, Ватикан, Сорош, Клинтон, Буш, онај из Мајкрософт и остали испланирали да се свецка популација смањи на 500 мелеона?
 
Како свецка популација може да пређе 11 мелеарди кад су Рокфелери, Ротшилди, Британска краљица, Комитет, Масони, Малтешки соколови и витезови, Папа, Ватикан, Сорош, Клинтон, Буш, онај из Мајкрософт и остали испланирали да се свецка популација смањи на 500 мелеона?

I ja i ja....
 
Како свецка популација може да пређе 11 мелеарди кад су Рокфелери, Ротшилди, Британска краљица, Комитет, Масони, Малтешки соколови и витезови, Папа, Ватикан, Сорош, Клинтон, Буш, онај из Мајкрософт и остали испланирали да се свецка популација смањи на 500 мелеона?

Za ove ostale ne znam, ali papa i Vatikan, kao i americki evandjelisti govore Afrikancima da ne koriste kondome.
 
Ovi LGBT pokreti i slicno su korisni za planetu izgleda.

mozda je ovo dobro za banglades, afriku i bliski istok jer ih je previse, ali je za evropu porazavajuce
velike evropske zemlje (nemacka, francuska, v. britanija) umesto svog izvornog stanovnistva imaju sve vise dosljake iz navedenih zemalja gde je visok prirastaj, koji mogu sebe smatrati da su englezi npr. ali nije to ista stvar
u evropskim zemljama gde nema ekonomske dobiti (a gde spadamo i mi), ima sve manje ljudi, a nema ko da ih zameni
nadam se da ce biti sto vise SRBA, za druge me zabole
 
mozda je ovo dobro za banglades, afriku i bliski istok jer ih je previse, ali je za evropu porazavajuce
velike evropske zemlje (nemacka, francuska, v. britanija) umesto svog izvornog stanovnistva imaju sve vise dosljake iz navedenih zemalja gde je visok prirastaj, koji mogu sebe smatrati da su englezi npr. ali nije to ista stvar
u evropskim zemljama gde nema ekonomske dobiti (a gde spadamo i mi), ima sve manje ljudi, a nema ko da ih zameni
nadam se da ce biti sto vise SRBA, za druge me zabole

Sve zemlje bi trebale da ostanu sa 10% stanovnika koliko sada imaju.
 
Квалитет је важнији од квантитета.

To se nije pokazalo kad je bio svjetski rat, kad imaš ljude ko pljeve i u valovima ideš na neprijatelja to će kad tad da izazove strah ovih što se brane. A ovi iz Afrike su već preplavili Pariz, pa vidi kako ih smirit, a kamoli istjerat.

Kvalitet možda u naučno tehnološkom razvoju da, ali ovi što dolaze to nit ne žele, njima je sudbina već propisana rođenjem od strane vjerskih vođa koji ima govore da je to božja volja što živi ko bjednik, sve što dobiju u Evropi od socijale je za njih raj (iz njihove perspektive je to tako)
 
Sve zemlje bi trebale da ostanu sa 10% stanovnika koliko sada imaju.

ti tako mislis, muslimani misle drugacije, arapi misle drugacije, i njih je sve vise...
mozda ti ne znas, ali po centralnoj srbiji se pojavljuju muslimani (tzv. bosnjaci) i van njihovog zacaranog kruga novi pazar-sjenica-tutin, i bice ih sve vise dok je takvih koji razmisljaju kao ti

pritom, ni ti nisi normalan sa tim sto pricas, ti mislis da bi engleska trebala imati stanovnika koliko i srbija, a srbija koliko i crna gora? pa da vidjas druge ljude svake prestupne godine
 
Lakse se sire bolesti, ali gde jaka crkva nema ni abortusa, tako da ima vise dece.
Mnogo se radjaju, mnogi i umiru, ali im populacija raste ogromnom brzinom.

U Nigeriji vec sada zivi oko 300 miliona ljudi.

Онај што је (некад био) главни у Мајкрософт 'оће све да их пелцује преко своје "назови" хуманитарне организације, ал смо га провалили.
 
Онај што је (некад био) главни у Мајкрософт 'оће све да их пелцује преко своје "назови" хуманитарне организације, ал смо га провалили.

Ako su se stvarno zaverili, onda treba vise da se potrude, zaista im ide traljavo.

Sivdeo mi se Hansov predlog(iz videa) za smanjenje broja ljudi u Svedskoj.
Ukinite porodiljsko, deciji dodatak, naplacujte skolovanje i ljudi ce imati manje dece. (Podseca malo na Srbiju, istina ne na zakone i zvanicnu pricu)
Ali onda cete izgubiti vlast i ljudi ce se pobuniti.

Mozda treba smanjiti populaciju ljudi, ali odakle poceti.
 
To se nije pokazalo kad je bio svjetski rat, kad imaš ljude ko pljeve i u valovima ideš na neprijatelja to će kad tad da izazove strah ovih što se brane. A ovi iz Afrike su već preplavili Pariz, pa vidi kako ih smirit, a kamoli istjerat.

Kvalitet možda u naučno tehnološkom razvoju da, ali ovi što dolaze to nit ne žele, njima je sudbina već propisana rođenjem od strane vjerskih vođa koji ima govore da je to božja volja što živi ko bjednik, sve što dobiju u Evropi od socijale je za njih raj (iz njihove perspektive je to tako)

Ja sam ubeden da vec danas u Francuskoj ima 15 miliona muslimana


UK vrsi zestoku kampanju da sto vise muslimana ude u redove njihove vojske. Uskoro ce muslimani imati kontrolu nad UK Armijom.


Muslim soldier prays on battlefield in new inclusive Army recruitment ad

 
Za ovo imaš dve najvažnije teorije. Nisam slušao ovog naučnika ali verujem da se dosta kosi sa drugom. Imaš teoretičare koju prognoziraju da će se nastaviti ovaj eksponencijalni rast stanovništva i da će opteretiti resurse planete, pogotovo prehrambene. Na Engleskom je to Overpopulation. Koliko je verovatno, ne znam, zavisi od Afričkih i Azijskih zemalja. Druga teorija je da će trend rasta stanovništva uskoro stati, zato što tehnološki napredak i sve veća globalizacija a sa njom i zapadni stil života, dovode do toga da prirodni priraštaj značajno opada. Primer je Evropa (sem Albanije), Severna Amerika, delovi Južne, Japan, Kina. Svi imaju osetan pad nataliteta.
Naravno Overpopulation, ustvari da ga posrbim, Prenaseljenost, ne bi trebalo da bude košmar ljudi. Postoje razni principi koji bi mogli to da spreče. Gledajte ljudi šta ćemo sa ovom našom napaćenom državom kojoj treba mnogo veći prirodni priraštaj nego sad koji ima.
 
Za ovo imaš dve najvažnije teorije. Nisam slušao ovog naučnika ali verujem da se dosta kosi sa drugom. Imaš teoretičare koju prognoziraju da će se nastaviti ovaj eksponencijalni rast stanovništva i da će opteretiti resurse planete, pogotovo prehrambene. Na Engleskom je to Overpopulation. Koliko je verovatno, ne znam, zavisi od Afričkih i Azijskih zemalja. Druga teorija je da će trend rasta stanovništva uskoro stati, zato što tehnološki napredak i sve veća globalizacija a sa njom i zapadni stil života, dovode do toga da prirodni priraštaj značajno opada. Primer je Evropa (sem Albanije), Severna Amerika, delovi Južne, Japan, Kina. Svi imaju osetan pad nataliteta.
Naravno Overpopulation, ustvari da ga posrbim, Prenaseljenost, ne bi trebalo da bude košmar ljudi. Postoje razni principi koji bi mogli to da spreče. Gledajte ljudi šta ćemo sa ovom našom napaćenom državom kojoj treba mnogo veći prirodni priraštaj nego sad koji ima.

Cemu treba veci prirastaj jadan ne bio kada ni ovo sto sada ima ne moze da zivi ljudski?

Za Srbiju je idealan broj stavovnika 3,5 miliona....
 
negde sam pročitao da bi svi ljudi na planeti komotno stali na teritoriju australije, čak bi i ostalo pola...tako da prenaseljenosti nema, previše populacije nema...izmišljotina kao izgovor isto kao i za globalno zagrevanje

ma ima covece prenaseljenosti i to GROZNE...

Nije pitanje koliko bi ljudi STALO negde, nego je pitanje sto ljudi jedu, seru, unistavaju, seku, zagadjuju, pale, ruse, izkorenjavaju na hiljade biljnih i zivotinjskih vrsta!

SVAKI DAN po jedna vrsta na planeti izumire, a nove se ne stvatrarju...

Da li je covek JEDINI GOSPODAR PLANETE?

Da li zbog njega sva stvorenja postoje i zive?

Da li su u njegovoj MILOSTI?


Ili u milosti STVORITELJA???

- - - - - - - - - -

negde sam pročitao da bi svi ljudi na planeti komotno stali na teritoriju australije, čak bi i ostalo pola...tako da prenaseljenosti nema, previše populacije nema...izmišljotina kao izgovor isto kao i za globalno zagrevanje

A sto se tice globalnog zagrevanja, tu nema mnoigo da se filozofiraÑ postoje termomenti koji stalno mere temperaturu, a dostupni su citavom svetu.

Eno, polovi su se vec otopili, glecera ima jos 10% koliko je bilo pre samo 100 godina, tano gde su bile dzungle, postaju pustinje...

STA JOS TREBA da se dogodi pa da ljhudi VIDE oko sebe???
 
Cemu treba veci prirastaj jadan ne bio kada ni ovo sto sada ima ne moze da zivi ljudski?

Za Srbiju je idealan broj stavovnika 3,5 miliona....

Није. Толико кућа стоји празно, толико земље не изорано. Толико празних учионица и ђачких клупа. Толико мало деце, а толико пуно старих. Мада више бих волео да нас има 3,5м али нових Срба, него ли 10м а да останемо ми.
 

Back
Top