Najlošiji srpski političar u Srbiji od 1990 godine ?

Gruban

Buduća legenda
Poruka
41.170
Nema mnogo smila da se prisećamo raznih Miloša Minića,Dobrivoja Vidića,Tihomira Vlaškalića i sličnih iz peridoa jednopartijske dikatura SK .Većina korisnika foruma za njih nije ni čula.Zato sam izabrao 1990 godinu ,kad je ponovo uspostavljeno višestranačje.Za mene nema ni najmanje dileme.Najlošiji političar u Srbiji od 1990 godinej jeste Vuk Drašković.On bez ikakve sumnje nema ni jednu pozitivnu osobinu.
 
sece.jpg
 
Велика је листа лоших политичара.

Први су ми на памет пали Цобе Смрдљошевић и Данина чипка Драшковић.

Ипак, према резултатима Цобе је далеко изнад Вука. Вук је сво време статиста.
Cobe je lik koji je 100 % tno pripadano onom sistemu.Nie pripada višestrančju i s tim povezanom političkom "estradom".Moguće da je najštetniji ali ipak se on umeo da ponaša iako je delovao arogantno.Vuk je obična budala,klovn.
 
Sinovac,bolje praviti lepa i korisna dugmeta nego loše brodove kako reče Duško Radović.Za tebe važi ona - ćutanje je zlato.

Čiča, zreo si za penziju - ako jos nisi ukapirao da je politika == kurwa, a da su politicari jos gore kurwe (kurwa - karakterna osobina, prostitutka - posteno zanimanje, ne mesati ta dva), onda da ti odmah dijagnostifikujemo demenciju, i napisacemo ti preporuku za adekvatnu mentalnu instituciju z:mrgreen:
 
Čiča, zreo si za penziju - ako jos nisi ukapirao da je politika == kurwa, a da su politicari jos gore kurwe (kurwa - karakterna osobina, prostitutka - posteno zanimanje, ne mesati ta dva), onda da ti odmah dijagnostifikujemo demenciju, i napisacemo ti preporuku za adekvatnu mentalnu instituciju z:mrgreen:

Ne postoje mentalne institucije.Postoje institucije tačnije ustanove za lečenje ili brigu o mentalnom zdravlju.
 
Nema mnogo smila da se prisećamo raznih Miloša Minića,Dobrivoja Vidića,Tihomira Vlaškalića i sličnih iz peridoa jednopartijske dikatura SK .Većina korisnika foruma za njih nije ni čula.Zato sam izabrao 1990 godinu ,kad je ponovo uspostavljeno višestranačje.Za mene nema ni najmanje dileme.Najlošiji političar u Srbiji od 1990 godinej jeste Vuk Drašković.On bez ikakve sumnje nema ni jednu pozitivnu osobinu.

svi su ista fela, sa nijansama...svi su odrasli u jednopartijskom sistemu i ukalupljeni u tu priču a ovo danas je samo varijacija na temu...samoupravljanje i direktorovanje OOUR-ima su prekrečili u neoliberalinu priču

- - - - - - - - - -

čak i ovaj Jeremić u koga se krsti opozicija je kad premotam film bio jedna velika štetočina kao šef diplomatije i imao je takve odvale da me bilo sramota što nas takav predstavlja u svetu
 
Nema mnogo smila da se prisećamo raznih Miloša Minića,Dobrivoja Vidića,Tihomira Vlaškalića i sličnih iz peridoa jednopartijske dikatura SK .Većina korisnika foruma za njih nije ni čula.Zato sam izabrao 1990 godinu ,kad je ponovo uspostavljeno višestranačje.Za mene nema ni najmanje dileme.Najlošiji političar u Srbiji od 1990 godinej jeste Vuk Drašković.On bez ikakve sumnje nema ni jednu pozitivnu osobinu.

Cim su ga bili nece biti tako...
Vuk je bar probao 9 mart...
To uopste nije bilo tako smrdljivo kao ono kasnije...ukljucujuci i 2000tu, koja je prepuna dilova i mesanja CIA i ostalih...
Zato nije ni uspelo...Sloba jos nije spucao armiju pa je izveo tenkove u BG, paradirali izmedju Kalemegdana i slavije, vise ljudi je bilo za vreme bombardovanja na ulici nego za vreme i posle 9 marta...
A neopreznom se i moglo desiti da popije batine, nebitno sto samo prolazi...i to jeste...

- - - - - - - - - -

Српски политичари су зло.
Сви си (О)лоши.

Danas je to jednostavno , narod je zlo , pakost, sebicluk alavost, pa nece sigurno glasati za nekog ko se predstavlja kao dobrica i onaj ko hoce da daje dilove dobricama...sipak..
Zna narod u sebi kakav je...i slicne bira, koji ce njih da nagrade, e sad, ako omase kod sebe, neko drugi je imao vise srece...
Tako da ce uvek birati izmedju jajare i nadati se da je napokon izabrana njihova jajara....

- - - - - - - - - -

Čiča, zreo si za penziju - ako jos nisi ukapirao da je politika == kurwa, a da su politicari jos gore kurwe (kurwa - karakterna osobina, prostitutka - posteno zanimanje, ne mesati ta dva), onda da ti odmah dijagnostifikujemo demenciju, i napisacemo ti preporuku za adekvatnu mentalnu instituciju z:mrgreen:

Da se ne lazemo, po definiciji politicar je onaj koji trazi dogovor i resenje izmedju suprostavljenih strana...i u danasnjem trenutku...
Sto znaci , zabole politicara jaje da li ce da dogovori kolektivno samoubistvo , ako vecina strana u dijalogu to prihvati, on ce mirno brojati parice koje je dobio u cosku..A to je profesionalno i tako i treba...

E sad sto narod hoce lidera, tatu, mamu , da im prasta njihove lopovluke i zaebanciju a da istovremeno sve funkcionise cakum pakum, to ne radi politicar...
Sta radi dobar direktor kad ima problem sa nekim....pa ne ide on...salje politicara u firmi....pa taj ide cima, vadi se da nema sva ovlascenja za sve i tako , cima , pomera po malo i slicno..
A na kraju kad je dogovoreno dolazi direktor ili vlasnik i zavrsava konacno dil.
Nego vi ste obicne jajare, sitna riba, kmekavci , a veliki rodoljubi kao , pa se ovde na propalom forumu duvate...
 
Nema mnogo smila da se prisećamo raznih Miloša Minića,Dobrivoja Vidića,Tihomira Vlaškalića i sličnih iz peridoa jednopartijske dikatura SK .Većina korisnika foruma za njih nije ni čula.Zato sam izabrao 1990 godinu ,kad je ponovo uspostavljeno višestranačje.Za mene nema ni najmanje dileme.Najlošiji političar u Srbiji od 1990 godinej jeste Vuk Drašković.On bez ikakve sumnje nema ni jednu pozitivnu osobinu.

Jedan je bio Miloš Minić ne postoje razni.
 
Od najgorih ka najboljima:

1. zloran mindzic, aleksandar *******i, borhan smradici, ivica gljivica krmacic, ceda narkomanovic, vuk maniti, kradjan dinkici, miki maus djelic
2. grobislav nikolic, kostupic*ka, brnapic*ka, beda mraz cvetkovic

..........................

Vojislav Seselj, Bosko Obradovic, Slobodan Milosevic

Вјекослав Рват-Кловн, Сношко дебелоОбразовић, сЉободан Смрдљошевић
 
Најодвратнији политичари су: Бранко Ружић, Јоргованка Табаковић, Маја Гојковић, Александар Мартиновић, Војислав Шешељ, Александар Вучић, Бајатовић, Марко Ђурић, Синиша Мали, Ивица Дачић. Повраћа ми се на њихов помен. Болдовано највише.
 
Poslednja izmena:
U visestranackom a pre toga?
Stane dolanc, Bakaric ili ko je bio sef KOS koji je odlucio da potrpaju sve krimose u sluzbu bez ikakvog reda?

- - - - - - - - - -

Dacic je jak politicar, a to sto radi to sto radi samo dokazuje da je jak , a vi bi i etiku , a to ne ide tako...
Istovremeno ovde na forumu takodje je ocigledno da vam nisu miliji oni sa etikom nego oni koji se lepo slizu sa vama...A Dacic je kao stvoren za srpski mentalitet...ne folira se da je zapadnjak, znaci burek i rakija i guzicare , koferce i pare i nema lazi nema prevare...

To sto odrzava zivim stari slobin SPS i mentalitet taj, to je druga prica...
Eto i onaj Jovanovic je bio odlican diplomata, ali mu se palo u slobino vreme pa je bio kao stonitenis loptica, nista od umeca...

- - - - - - - - - -

Najjednostavniji politicar je bio Kradoman Bozovic...alias mozete da mi pljunete pod prozor....
 

Back
Top