Srednja/cure/generacije

the hell

Početnik
Poruka
14
Kako ja vidim sve mladje generacije propadaju, ne znam kako je bilo pre ali ovo sad je cisto sra*e. Prva godina sam , fora sto u srednjoj sve cure su nafurane I misle da su vrh ribe. Ali ne verujem da cure koje su prva godina muvaju se sa starijima starijima. Jel to uvek bilo tako?ne shvatam ovo, zao mi je sto sam rodjen u ovom vremenu
 
Kako ja vidim sve mladje generacije propadaju, ne znam kako je bilo pre ali ovo sad je cisto sra*e. Prva godina sam , fora sto u srednjoj sve cure su nafurane I misle da su vrh ribe. Ali ne verujem da cure koje su prva godina muvaju se sa starijima starijima. Jel to uvek bilo tako?ne shvatam ovo, zao mi je sto sam rodjen u ovom vremenu

i meni bi bilo zao al za utehu i da si rodjen i 80 ih i 70 ih isto bi prosao
jedino da si rodjen 50-ih i 60-ih nesto bi doziveo a da nije foliranje
 
Pomirite se s tim da jos uvek izgledate detinjasto da biste privukli svoje vrsnjakinje, mada ni one ne izgledaju nesto mnogo odraslo, ali ipak zrelije od vas, tako da cete morati da sacekate jos koju godinu.
 
Kako ja vidim sve mladje generacije propadaju, ne znam kako je bilo pre ali ovo sad je cisto sra*e. Prva godina sam , fora sto u srednjoj sve cure su nafurane I misle da su vrh ribe. Ali ne verujem da cure koje su prva godina muvaju se sa starijima starijima. Jel to uvek bilo tako?ne shvatam ovo, zao mi je sto sam rodjen u ovom vremenu

jbg drkica dok ne provalis kako da ih tretiras
 
Kako ja vidim sve mladje generacije propadaju, ne znam kako je bilo pre ali ovo sad je cisto sra*e. Prva godina sam , fora sto u srednjoj sve cure su nafurane I misle da su vrh ribe. Ali ne verujem da cure koje su prva godina muvaju se sa starijima starijima. Jel to uvek bilo tako?ne shvatam ovo, zao mi je sto sam rodjen u ovom vremenu

To ti je uvek bilo tako u Srbiji. Samo se promenila tehnologija. Kulturoloski obrazac ponasanja ostao je isti. Oni koji te ubedjuju u suprotno, samo znaci da se dobro uklapaju u ovakav sistem i da su neiskreni.
Skoro mi je bila prijateljica iz Nemacke i kaze da roditelji tamo deci ne dozvoljavaju mobilne. Znaci, Nemac je bio Nemac i ostao, bez obzira na promenjene okolnosti pod kojima se zivi. A ovi salabajzeri koji se kunu u te nemce da izvines samo puse ****** svaki dan i nemaju pojma da bi ih nemci oduvali na prvom koraku.
 
Kako ja vidim sve mladje generacije propadaju, ne znam kako je bilo pre ali ovo sad je cisto sra*e. Prva godina sam , fora sto u srednjoj sve cure su nafurane I misle da su vrh ribe. Ali ne verujem da cure koje su prva godina muvaju se sa starijima starijima. Jel to uvek bilo tako?ne shvatam ovo, zao mi je sto sam rodjen u ovom vremenu

eee...budi smeker...evo, moj sin je stalno u vezi sa nekom od devojcica svoje generacije ili godinu mladje
 
Mora da se razume jedna stvar, zene vise razmisljaju o onim stvarima nego muskarci kada je u pitanju odabir partnera. Ne smem generalizovati ali je bar tako u mojoj okolini. Uglavnom su to likovi kod kojih se zene osecaju sigurno, ali nemaju nista drugo da ponude sem sigurnosti. Posle to zenama dosadi pa se osveste i shvate gde su pogresile. To je u tim godinama od 15.-23. godine.
Mi muskarci kada biramo zenu za malo duzi period, biramo mozgom ali opet ne mozemo generalizovati...
 
Razgovor na Instakilogramu ne smije bit':
-e
-e
-šta ima
-ništa,kod tebe?
-ništa

Nakon toga nemaš šta pametno reći,a nedopustivo je da riba ispadne pametnija od tebe,ne zovemo ih za džabe "ribe".

Nego je lijepo izvedeš napolje,ispucate prvo svu vašu mudrost da bi je na kraj pita':"Oli bit moja cura?" Tu ona mora da razmisli jer teško je to pitanje postaviti,a još teže odgovorit'.Tu je izvodiš iz sve njene nafuranosti u svijet muškaraca,pošto si vjerovatno prvi i jedini koji je to pita,pa razmišlja:
-Da li je lijep?
-Ne.
-Da li je pametan?
-Je'.
-Imam li boljeg?
-Nemam nijednog.

To je sva pamet koju možeš pokupit' od mene za sad,u PM za dublji razgovor.
 
Poslednja izmena:
1. si srednje tek, nemaš šta da razbijaš glavu. Mlad si, tek treba da uđeš u te vode a ti već kukaš ali dobro nije da nisam prošao isto. Vazda je bilo da cure u tim godinama više preferiraju starije jer cure mnogo prije kreću da sazrijevaju, nije to ništa novo niti ništa posebno.

Radije ti poradi na sebi, što ovako karakterom, što ovako i izgledom. Kreći malo više da obraćaš pažnju šta oblačiš, nađi si nekakav hobi, uzmi treniraj nešto da se ne zapustiš kada kreneš s alkoholom i uči školu, nemoj se zajebavati s tim. Još si ti mlad da kukaš, ne treba ti to sada...
 
Razgovor na Instakilogramu ne smije bit':
-e
-e
-šta ima
-ništa,kod tebe?
-ništa

Nakon toga nemaš šta pametno reći,a nedopustivo je da riba ispadne pametnija od tebe,ne zovemo ih za džabe "ribe".

Nego je lijepo izvedeš napolje,ispucate prvo svu vašu mudrost da bi je na kraj pita':"Oli bit moja cura?" Tu ona mora da razmisli jer teško je to pitanje postaviti,a još teže odgovorit'.Tu je izvodiš iz sve njene nafuranosti u svijet muškaraca,pošto si vjerovatno prvi i jedini koji je to pita,pa razmišlja:
-Da li je lijep?
-Ne.
-Da li je pametan?
-Je'.
-Imam li boljeg?
-Nemam nijednog.

To je sva pamet koju možeš pokupit' od mene za sad,u PM za dublji razgovor.

pametno kazes, slusaj ovog coveka zna sta prica, nema nista od instagramova fejkzbuka dok ne bude oci o oci
 

Back
Top