Убијен Оливер Ивановић



Karmički je rešeno još onda kad je pocinjeno - a to znaci da ce svi koji su planirali, narucili i ucestovali u ubistvu, te ucestvuju u zataskavanju i botovanju sa istom svrhom ce biti kaznjeni i to prosto karmicki...nekoga ce prekratiti ukljucen bojler, nekoga led sa krova, nekog ce sam narucioc ubistva ukloniti kao suvisnog svedoka, uglavnom svi ce lose proci verovatno...jer to su prosto zakoni karme pa i fizike...Ko zlo cini drugome, istovremeno cineci ga priprema isto i samom sebi.


..
 
Poslednja izmena:
:eek::roll::bljak:


Zbog jedne objave Milene Ivanović tviteraši traže od nje da "ne koristi više Oliverovo prezime" (FOTO)
https://www.telegraf.rs/vesti/polit...nje-da-ne-koristi-vise-oliverovo-prezime-foto
878722-620x350.jpg



...
 
još malo, pa ubistvo OI, više se neće pominjati

Тачно тако.Само да се подсетимо оне Вучићеве најаве,од пре месец и више дана,да ће за пар дана изаћи у јавност са информацијама до којих су дошле наше службе безбедности...
 
Тачно тако.Само да се подсетимо оне Вучићеве најаве,од пре месец и више дана,да ће за пар дана изаћи у јавност са информацијама до којих су дошле наше службе безбедности...

Nece on nikad izaci s nikakvim informacijama....jer očigledno da ekipa (miks stranih i domacih sluzbi + mafija) koja je ubila i Olivera Ivanovića i Đinđića i Ćuruviju i slučaj Borča...je ista ekipa koja je njega dovela i drzi na vlasti...zarad potpisa nezavisnosti Kosova.


...
 
olivera su hteli po svaku cjenu skloniti iz javnosti, pokusali su hapsenjem i laznim optuzbama, dugo drzali u zatvoru, nijesu uspeli , a kada su ga pustili napolje, ubrzo je likvidiran...

ocito je da oliver bese opasna smetnja ...

osim pokusaja siptara da ga proglase ratnim zlocincem i osude, s beograda je vrsena nevidjena haranga na covjeka, preko medija, pogotovo skrnavog pinka i mitrovica...

ta haranga je pocela kako je izasao iz zatvora... cak je nazivan i saradnikom siptara sto je aspurd, posto su ga oni bili hapsili i nazivali zlocincem...


siptari ga hapsise jer im na slobodi ne odgovara, a mi ga napadosmo kada ga oslobodise sto ispada da ni nama tj beogradu nije odgovarao na slobodi...


umesto da se radujemo sto je covjek izasao iz kandzi i zatvora, mi ga ousmo drvljem i kamenjem...

jasno je da oliver nije bio potaman ni pristini ni beogradu...

ocito na slobodi nikom nije odgovarao, pa je hapsen a potom kritikovan najgorim sredstvima...

pristina ga hapsi a posle beograd osipa drvljem i kamenjem...
 
Botuje za sve pare koje prima od države...

da, to je zalosno, ali ocito je tako mlada zbogi nteresa i bila sa stairjim covjkeom poput ivanovica... pa joj interes i sada nije nista strano...

moguce da joj je jasno da je bolje pare uzeti nego zavrsiti kao suprug?

narodu je jasno da ovde ima dosta toga sumnjivog jer su izjave njene i i zajve rodjenog brata i oliverovih sinova iz prvog braka potpuno suprotne...


ona je sraman primer, koji ukazuje na suprotnost logike, jer ako je suprug toliko bio na meti bas te buducnosti i rezima, ka o njihovp oliticki protivnik, kako je moguce da ona kao supruga, bracna ili vanbracna svejedno, podrzava to...

moguce je , toj besramnici je novac preci od svega...

otuda se ona i vezala sa tolik ostarijim oliverom, jer joj je ocito ibo cilj biti sa politicarem...
 
Taj Oliver o kome vi pišete je bio mnogo uticajan političar.:eek:

Ja sam čuo za jednog petorazrednog političara bez ikakve

podrške naroda...ranga Rade Trajković, koji je prvi ušao u kosovski parlament.

Očito je da je imao mnogo para (odakle bre!?) kada je i posle tri godine zatvora

i ekipe skupih advokata imao para i za mlade sponzoruše (hmm, možda je to sraman

primer tako "čestitog i obožavanog" političara).

Pare na rastu na drveću a tamo gde su velike pare je i velika konkurencija koja se ne

libi ničega...
 
Taj Oliver o kome vi pišete je bio mnogo uticajan političar.:eek:

Ja sam čuo za jednog petorazrednog političara bez ikakve

podrške naroda...ranga Rade Trajković, koji je prvi ušao u kosovski parlament.

Očito je da je imao mnogo para (odakle bre!?) kada je i posle tri godine zatvora

i ekipe skupih advokata imao para i za mlade sponzoruše (hmm, možda je to sraman

primer tako "čestitog i obožavanog" političara).

Pare na rastu na drveću a tamo gde su velike pare je i velika konkurencija koja se ne

libi ničega...

Bla, bla, bla...
AV samo treba da kaze ko je ubio Olivera Ivanovica.
Ako ne kaze onda zna se ko je...


...
 
Тачно тако.Само да се подсетимо оне Вучићеве најаве,од пре месец и више дана,да ће за пар дана изаћи у јавност са информацијама до којих су дошле наше службе безбедности...

nisu mi jasni ovi vučićevi glasači..jeste da politiku u Srbiji kreiraju Amerikanci i Britanci, da se muva na glsanjima...ali realno on osvaja četvrtinu glasova..ne da laže narod, već se i ne seća šta sve priča i obećava...a ovi pet glasaju..kao da im je svejedno...ednostavno su maloumni i glasaju
 
olivera su hteli po svaku cjenu skloniti iz javnosti, pokusali su hapsenjem i laznim optuzbama, dugo drzali u zatvoru, nijesu uspeli , a kada su ga pustili napolje, ubrzo je likvidiran...

ocito je da oliver bese opasna smetnja ...

osim pokusaja siptara da ga proglase ratnim zlocincem i osude, s beograda je vrsena nevidjena haranga na covjeka, preko medija, pogotovo skrnavog pinka i mitrovica...

ta haranga je pocela kako je izasao iz zatvora... cak je nazivan i saradnikom siptara sto je aspurd, posto su ga oni bili hapsili i nazivali zlocincem...


siptari ga hapsise jer im na slobodi ne odgovara, a mi ga napadosmo kada ga oslobodise sto ispada da ni nama tj beogradu nije odgovarao na slobodi...


umesto da se radujemo sto je covjek izasao iz kandzi i zatvora, mi ga ousmo drvljem i kamenjem...

jasno je da oliver nije bio potaman ni pristini ni beogradu...

ocito na slobodi nikom nije odgovarao, pa je hapsen a potom kritikovan najgorim sredstvima...

pristina ga hapsi a posle beograd osipa drvljem i kamenjem...

Možemo onda zaključiti da su ga smakli zajedno-Beograd i Priština.Novi koalicioni partneri

- - - - - - - - - -

Taj Oliver o kome vi pišete je bio mnogo uticajan političar.:eek:

Ja sam čuo za jednog petorazrednog političara bez ikakve

podrške naroda...ranga Rade Trajković, koji je prvi ušao u kosovski parlament.

Očito je da je imao mnogo para (odakle bre!?) kada je i posle tri godine zatvora

i ekipe skupih advokata imao para i za mlade sponzoruše (hmm, možda je to sraman

primer tako "čestitog i obožavanog" političara).

Pare na rastu na drveću a tamo gde su velike pare je i velika konkurencija koja se ne

libi ničega...

Imao je para i bio neuticajan...onda ga možemo ubiti?
Kakvi ste vi napredni.Gori ste od ustaša i šiptara zajedno.Žedni krvi svojih protivnika,a mozga ni u promilima
 
Možemo onda zaključiti da su ga smakli zajedno-Beograd i Priština.Novi koalicioni partneri

- - - - - - - - - -



Imao je para i bio neuticajan...onda ga možemo ubiti?
Kakvi ste vi napredni.Gori ste od ustaša i šiptara zajedno.Žedni krvi svojih protivnika,a mozga ni u promilima


Bojim se da ništa nisi shvatio.

Ako već nije bio uticajan političar (vidim da se ti slažeš sa tim) kome je on tolika politička pretnja
da bi morao biti ubijen?

Pitanje je bilo odakle mu toliko para a niko ne želi da se na to osvrne.

Svi znamo da se to ne zarađuje od motike, pšenice, malina...već samo

od rizičnih (!) poslova gde je konkurencija na poslu u b i t a č n a...

PS
A ove tvoje etikete... razočarao si me!
 

Back
Top